0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından

Kızlar koltuğun hardal sarisi ama  ne kadar silsem de kuruyunca sanki siyahlasmis gibi duruyor koltuğun kumaşından mi anlamadım gitti bana bir taktık verin nolur. Neyle sileyim ne iyi gelir koltuğa daha 1 yıloldu alalı 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Neyle siliyorsun
(183 puan) tarafından
Farmasiden çok amaclı temizleyici aldım onunla denedim olmadı. Asprinle sildim olmadı. Makine parlaticiyla sildim olmadı
(4,853 puan) tarafından
Ben fairy bulasik tabletiyle siliyorum yıpratmıyor
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Arap sabunu denedin mi 
(183 puan) tarafından
Hayır nasıl kullanacağım
(31 puan) tarafından
Sıvısı var zaten onu al suya karıştırıp sil ben öyle yaparım hep.
0 oy
tarafından
Guzel bir ortu al ort kafan rahat eder
(183 puan) tarafından
Ortuyorum da l koltuk olduğu için oda çok çirkin duruyor. Bide arkaları açılıyor 3 parca halinde. O yüzden oturdukça falan parçaların arasına giriyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Koltuğun kumaşı zarar görmüş kır değil ki 
(183 puan) tarafından
Zarar görmedi geldi 2. Hafta bu hale geldi üstüne oturdukça bu hale geliyor o iplerin çıkması dediginiz gibi zarar gördü ama koltuk o kadar kötü değil yani daha 1 senelik ve bunun 6 ayı çalışarak geçti oturmadık bile adam akıllı
(774 puan) tarafından
Canım ben koltuk firmasında da çalıştım kire benzetemedim bazı kumaşlar silerken kullandığımız ürünlerden deforme oluyor renk atıyor altta ki rengi çıkıyor o yüzden dedim
0 oy
tarafından
Nubuk demi bu bendede var ama yikatinca isildiyor
(183 puan) tarafından
Nerde yikatiyorsunuz aceba
0 oy
tarafından
Malesef canım bunları ne kadar silersen sil hep öyle. Benim o kumaştan sandalyelerim var sildikçe hepten siyaha döndü. Keşke kumaştan almasaydın. Silmesi kolay oluyor ama sildikçe rengi siyaha dönüyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 535 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,420 göst.
7 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...