0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kafama takıldı hamileyken sütü gelmeye başlayanın sütü çok mu oluyor öyle bi algı var etrafımda 

Benim hiç gelmedi daha , sütün olmaz diyorlar .

Alakası yok diye biliyorum ama hele bide şu son zamanlarda maf ettiler psikolojik olarak ;)

11 Cevaplar

+1 oy
(119,342 puan) tarafından
Hurafeee            
tarafından
Sevdoş maf ettiler psikolojik olarak benii:(
Doguma kadar herkezle sosyal mesafeni koru askiim
(16,504 puan) tarafından
Son artımı verdım bitti 1 puana ihtiyacın var :) 43 bin :)
yaaa sagol selmos sen dunku isi ne ettin
tarafından
43 bin olsun artıladim:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim de hiç gelmedi 34+5 bazen kafama takılıyor ama herkeste gelmiyormus sanırım 
tarafından
Benden de hiç gelmedi canım . Herkeste gelmiyor diye biliyorum bende . 36 haftaliğim bende
tarafından
Sütün çok olmasıyla alakalı değildir herhalde yani umarım :)
tarafından
Alakası yok diye biliyorum ben canım Ama hayırlısı tabiki takdir Rabbim'in ❤
+1 oy
(401 puan) tarafından
Bana tam tersini dediler sutum geliyor hamileyim bana sutun dogumdan sonra azalacak dediler
tarafından
Her kafadan bi ses çıkıyor işte canım.  Ya ben doğru olmadığını biliyorum ama son zamanlarım psikolojik olarak zaten korkularim var bide böyle olunca iyice korkmaya delirmeye başladım:(
(401 puan) tarafından
Bende su hamileik hormonu beni maffeti kaynanam çocuğun isimini kendi koydu aynj taşıyıcı anne gibi oldum o diyir bebek doğunca ben bakacam o diyor ben kaynanam diyor besiginu ben sececem kıyafeti ben delirdim ya bu benim çocuğum diyesim var suratlarina esim desen citti çıkmaz biktim valla
tarafından
Oy oy Allah sabır versin kuzum
Benimkide çok karışıyor çokta karisicak biliyorum ama ben lafımı esirgemiyorum eşime de açıkça söyledim karıştırmam diye
(401 puan) tarafından
Ben söylesem ne fayda yine kendi dediginj yapiyor kadin kimse beni bisyden saymiyor inan inşallah bebegim beni sverde az olsun mutlu olurum beni sever dimi bebegim
(5,492 puan) tarafından
Yok gülüm azalmıyor tecrübe ile sabit. Aşırı değil de süt tutmuyo sadece
+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Yo benim de gelmedi ama masallah sutun çoktu 
tarafından
Maşallah canım
Ben doğru olmadığını biliyorum da mahalle baskısı dedikleri işte valla maf oldum psikolojik olarak
(4,290 puan) tarafından
O mahalle baskısı zaten insani kefensiz tabuta sokarlar hic takma inan
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay yok kız hiç alakası yok 
tarafından
Ya ben biliyorum da gelde anlat bunu etrafa . Konuşuyorlar konuşuyorlar :(
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Ne kadar saçma ya hiç b bir alakası yok canim düşünüp dinleme onları. Benimde yoktu hiç ama doğumdan sonra 2 yıl emzirdim oğlumu bal gibide oldu 
tarafından
Maşallah canım ❤
36 haftaliğim benimde hiç gelmedi ama etrafa anlatamıyorsun bunu herkes doktor maşallah
Zaten korkularım endişelerim artmış durumda gün geçtikçe böyle diye diye iyice maf ettiler benj
(2,257 puan) tarafından
Dinleme onları, bu arada korkma bak ne güzel yolun sonuna gelmişsin ❤️şuan 14 haftaligim keşke 40 haflatik olsam diyorum :))) saglikla kucağına al inşallah
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Valla bende ilk kizimda geliyordu sonradinda sutum olmadi bunda da geliyor yine olmaz diye korkuyorum alakasi uok onla bunla 
tarafından
Çok bilmiş etrafa laf anlatamıyorsun ki canım
Destek olmak yerine kostekler
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benimde tek gögsümden geldi ama daha doğurmadım tecrübesizim her konuda:D

tarafından
Valla kuzu benden hiç gelmedi daha bakalım nolucak :)
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benden gelmisti 25 haftalikken sanirim
tarafından
Anladım canım herkeste farklı sanirim
0 oy
(270 puan) tarafından
Hayır hayır gelmesin zaten kim diyor ki onu.3 doğum yaptım öyle bişey yaşamadım çok şükür yaşamayım da zaten.O ilk sütü çocuk içmeli çok çok önemli.Benim eski süt sağma pompam vardı doğum çantamı hazırlarken deneyim bakayım çalışıyor mu diye 1 damla süt geldi çekince hemen bıraktım hatta doktora söyledim sakın bidaha yapma o süt önemli çocuk içmeli dedi.Doğum yapar yapmaz geliyor.Allah 'ın hikmeti işte.
tarafından
Doktorum gelirse banada sıkma elleme asla dedi doğumu tetkiklermiş ama etraf algım sağolsun:(
(270 puan) tarafından
Etrafa bakma sen hala bebeğin karnımızda memesinin olduğunu sanıyorlar çok gülüyorum.Yukarı uzanma bebeğin memesi çıkar diyorlar.Doğumu tetiklediği de doğru duymuştum.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 58 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,766 cevap

34,864 kullanıcı

...