0 oy
1,055 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Kizlar başlikta da oldugu gibi merak ediyorum nazinizı cektimi esiniz isteklerinizi yaptimi nasil bir hamilelik gecirdiniz herkes etrafimda nazının gectigini hep isteklerinin oldugunu soyluyor ilk gebelikleriniz nasildi? merak ediyorum hadi cevap alalimm

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben kaynanam guldeydim karnım agiryordu kaynanam gorumceme bakıp zazaca hep oyun dedi dedim benim canım agırmasın ben hiç böyle şeyler yapmam sonra döndü dedi evet kızım sen de benimgibi hiç oyun yapmayı bilmiyorsun offf anne böyleyse oğlu düşün ya karnım diyorum su diyorum uzan geçer su iç banyo yap uyu geçer sabah sabah başım ağırdı 
-Reklam-
+1 oy
(1,294 puan) tarafından
Çekti nazimi   çok şükür 
+1 oy
tarafından
Bn farketmiyordm ama eşim nazimi baya çekmiş artık dogur diyordu iki ayda bnden kendine gelmen için :))))
+1 oy
(772 puan) tarafından

Bkunu çıkardım diebilirim :D ben çabuk sinirlenen ama hemen de siniri geçen bi insanım bu huyum çocuğa yansımasın die her şeyi alttan alıyodu :Dsonuç mu ne sonuç oğlumda ben gibi henüz 11 aylık çok belli olmuyo ama  bana benzemiş 

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Benim hamileligim rahat geçiyor Allaha şükürler olsun bile bile naz yapmakta bana göre değil yettiğim kadarıyla işimi gücümü tutuyorum bişeyimi eksik etmiyor Allah razı olsun. Birde ben çok naz yapılmasından yana değilim yani adam 2. 'yi 3.'yu yaparken bin kere düşünür bence bıktırmanın bi anlamı yok kimseye gebe kalmadık sonuçta hamileyiz diye biz kendimize yeteriz :)))
+1 oy
(1,254 puan) tarafından
Hamileligin ilk 4 ay zor gecti kusmaktan azim yerde kalmisdi ama ne istersem yapti garibim ne istesem aldi simdide oyle cok sukurr

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 213 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 425 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 433 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 302 göst.