0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (935 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 yaşinda hamileyim 7 haftalık ama emziriyorum bi sey olurmu herkes zehirler diyor böyle olan varmı

12 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Zehirlenmez, tandem emzirme var bebeğini emzirmek istiyorsan onu araştırıp doktorunla ayarlayabilirsin 
(935 puan) tarafından
Gidecem canm pandemiden dolayı randevular dolu
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Hayır cnm hatta doğumdan sonra ikisini beraber bile emzırebilirsin

Ama hamilelik döneminde çift sağlıklı beslenmelisin cnm 

Doktorlar öyle diyor 
(935 puan) tarafından
Gece emzirdigimde cok susuyorum gündüz sorun olmuyrda herks korkuttu beni
0 oy
(1,584 puan) tarafından
6 aya kadar emzirebilirsin demişti doktor arkadaşıma 
(935 puan) tarafından
Hmm sorun olmadımı acaba ishal felan
(1,584 puan) tarafından
Hayır hiç bir sorunu olmadi
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım benim kuzenimde bir arkadaşımda emzirirken hamile kalmıştı doktorları bıraktırmıştı emzirmeyi. Sende doktoruna danış mutlaka. 
(935 puan) tarafından
Gidecem martn 5.de canm randevular hep dolu
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Emzirebilirsin doktor bana 6. Aya kadar demişti yalnız ben kaldıramadım sütten kestim
(935 puan) tarafından
Benimde gücüm dermanm kalmyr canm ya bende kesecem heralde
0 oy
(306 puan) tarafından
Kizima hamile kaldigimda oglum 6 aylikti doktoruma danisdim kesinlikle kesme dedi hic bir zarari yok dedi ama beslenmene dikkat et dedi. 23haftaya kadar emzirdim sonra gebeligim ilerledi artik diye kestim. Hic bir sıkıntı yasamadim cnm
(935 puan) tarafından
Sonra kızını emzirdin mi canm
(306 puan) tarafından
Tabiki şu an 7 buçuk aylik emiyo ve 2 yasina kadar emzirmeyi dusunuyorum ins
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Dr um hamilelikte ilgili sıkıntı olmadığı sürece emzirebilirsin demişti. Doğumdan sonra iki bebeği emzirenler bile var. Ama benim çok kasılma ağrı ve kanamam oldu Dr bıraktır dedi o yüzden :(

(935 puan) tarafından
Gecmiş olsun canm sonra sütün geldimi doyurucu oldumu dogan bebegini
(12,510 puan) tarafından
Henüz doğmadı canım 16 haftalık hamileyim
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım bende emzirirken hamile kaldım bebeğimi emzirmeye devam ettim ama kızım hep ishal oluyordu zayıfladı hatta bende kestim mecbur 
(935 puan) tarafından
Benimd3 öyle oldu korkuyrm zehirler diyorlar
tarafından
Verme canım mama ver
(935 puan) tarafından
Mamada veriyrm canm
0 oy
(24 puan) tarafından
Canim bende kizimi emzirrken hamile kaldim dr 4.ayina kadar emzirebilirsn demisti ama ben buyukler emzrme sutun emen cocugu zayflatr dediler ne kadar inanmasamda icimdeki kurt beni yiyeegi icin kestm kizimi cok sukur allahta yardm etti cok zorlanmadm
(935 puan) tarafından
Banada öyle diyorlar canm ya ishal olur zehirler zayıflar diyorlar korktm bugün kestim hayrlısı
0 oy
tarafından
beslenme uzmani dogana kdr devam edebilirsin hatta 2sinide emsirenilirsin.diyor zehirlemez
0 oy
tarafından
Hahahahahahah diye gülüyorum öyle diyenlere ben 7 aylıktı kızım hamile kaldım şuan 14 aylık hala emziriyorum doğumdan az bir zaman önce keseceğim ikiside çok sağlıklı çok şükür doktor sadece diğeri doğmadan kes büyüğü küçük doğunca emzirme dedi psikolojik açıdan yeni doğan büyüğü görürse emmeye devam etmez dedi 
(935 puan) tarafından
Sütün verimli oldumu canm yeni doganla
tarafından
Zaten belli bir zamandan artık doyurucu olmuyor.. Kızım şuan ek gıda alıyor herşeyi yiyor sadece geceleri emiyor.. Yani besleyici değil aslında
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim bende emzirirken hamile kaldım doktor istersen emzir ama bi faydası olmaz dedi bende o yüzden kestim bide zaten istesende firmanın kalmaz çünkü hem bebeğin için hem kendin için hemde 1 yaşında olan bebeğin için yiyip dinç kalman lazım bunu mutlaka doktoruna sor 
(935 puan) tarafından
Soracam canm kadn dogum bakar dimi anlar yanii
(9,626 puan) tarafından
Tabi tabi canım zaten o söyler sana yani gebelik kontrolü için gittiğinde emzirdigim bi çocuğum var ne yapmalıyım de o sana bilgi verir emzir veya emzirme diye ama dediğim gibi doğurana kadar da emzirsen bebeğin sağlam beslenemez yani besin değeri kalitesi düşüyomuş sütün
(935 puan) tarafından
Saol cabm teşekr ederm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 254 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde aslanbebek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 439 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mihrii (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Rghgdm (113 puan) tarafından soruldu