0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından

Arkadaşlar kızım 9 aylık beni görunce yada kızınca sevinimce sürekli kanat çırpıyor bu normal bişey mi nette okudum yani herzamanki gibi can sıkıcı şeyler varmı böyle bişey yaşıyan normal mi arkadaslar

14 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Hayır sevindiği için yapıyor nete bakılırsa şuan ben ölmüştüm :)
(77 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Kanat neresinde canım bulamadım :D şaka biyana oğlumda 9 aylık oda aynısını yapar 

0 oy
(863 puan) tarafından
Benim oğlumda babasını görünce yapıyor ayaklarını kollarını çırpıyor alsın onu diye normal bence heyecanlanıyorlar 
(77 puan) tarafından
Babaya ayrı heyecan zaten::))
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Aynen benim oğlan da yapıyor 10 aylık
(77 puan) tarafından
Demek normal çok teşekkür ederim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Normal bisey sana tepki veriyor 
(77 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(366 puan) tarafından
Benim kızımda 8 aylık aynı dediğin gibi yapıyor. Nette otizm belirtilerinde yazıyordu kaç gündür içten içe kafama takıyordum bende her hareketini takip etmeye başlamıştım :)
(77 puan) tarafından
Bende ondan cnm sıkıldı ama sadece o hareketi var TV çok nadir bakar tel yok anne baba dede dayı gel git vs kelimeleri diyor göz teması var tel bunla mi acaba dedim
(366 puan) tarafından
Aynı söylediğin gibi göz teması var. Konuşma çabaları var. Emeklemeye başladı sayılır. Tek bu hareketle olcak bisey değildir herhalde
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Nete bakıp kararı vermiş olsaydık eğer bi tane sağlam çocuk olmazdı :Dçok normal çocuk seviniyor

(77 puan) tarafından
Aynen çok teşekkür ederim cnm
0 oy
(116 puan) tarafından
Kanat çırpma nasıl oluyor acaba ya? 
0 oy
tarafından
Bir yasina girecek durmadan oyle yapiyo annem bu cocuk normal degil hastaneye gotur dedi ama coxugum gayey normal sadece aliskanliktan yapiyor
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Oyy çok tatlı oluyolar öyle yaa
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ay kök yesin internet. Benimki de öyle. Is yaparken babasına bırakıyorum almaya gidince beni görünce uçacak gibi oluyor 
0 oy
(15,217 puan) tarafından
Benim oğlum da 9 aylık. Aynı şeyleri ypıyor. Ve bu bana çok normal geliyor. Nette araştırmak aklıma bile gelmedi. Benim çok hoşuma gidiyor öyle yapması :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Aynı benim oğlum penguen gibi nasıl tatlı oluyorlar ama yaa
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Kanat cirpma ne demek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
29 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde gelbebegim (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
4 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde gelbebegim (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
24 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...