+1 oy
1,101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimin halasi geldi bize, iste bi akrabalari varmis bizim cocugu henuz gormeye gelmemisler, sordu gelmisler mi hayir dedik zaten onlar sehir disindalar. Neyse gelelim konuya.

Dediki iyiki gelmemisler, ben onlarla konusmuyorum haz etmiyorum. Neden dedim, gelinleri benim gonlume değdi, eşi bi laf bile etmedi. Şakayla *** yersin dedim, oda kendiniz yeyin dedi falan kavga cikmis. Ben buyugum sakayla dedim alindi falan, tabi konudan detayli haberim yok her ne olur olsun hakli degil kadin cunki. Bende tabi oyle derseniz alinir dedim. Esi napmaliydiki dedim, benim yanimda kadina vurmaliydi, o ne laf kendinden buyuge diyosun demeliydi ama demedi. 

Bende dedim ki, vallahi misafirsiniz kusura bakmayin ama, sizde kadinsiniz kadin kadina destek diyoruz ama kocasinin dovmesini istiyosunuz ne kadar sacma bisiy yani, k.validem kaş goz yapti bana bosver takma geç mutfaga falan dedi. Yoksa vallahi o kadar benim zoruma gitti ki, ben nerminin halini bile dusunemiyorum pes....

Ha bide bana diyo senin kusurun olurda, esin benim yanimda seni azarlamazsa, ben bidaha gelmem size kuserim falan diyo ben sok yani, dedim vallahi cok beklersiniz halacim guldum sakaya bagladm sonu konu kapansin diye

21 Cevaplar

+3 oy
(1,699 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Yav aytac senin nekadar tuhaf yakinlarin var yav:ermm:

tarafından
Ahhh ah
(1,699 puan) tarafından
☺☺☺☺☺ hep entrikalarla dolu hayatin
tarafından
Daha bu ney kiiiiiii
-Reklam-
+2 oy
(689 puan) tarafından
O halayi eniste bey zamaninda dovseymis simdi blyle laflar konuşmazdı simarik ve gudubet insan
tarafından
O kadar şımarık evet cok puf pufle bakildi, bir dedigi iki olmaz
(689 puan) tarafından
Gelinleeinden cok ceker gorursun
+1 oy
tarafından

Halaniz kendini ne saniyo acaba saygi da bir yere kadar 

tarafından
Benm halam olmadigina ve sık ilişkimiz olmadiğina gore takmadm açikcasi
tarafından
Valla ben suan burda sinir oldum o kadina :)
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Haassbaam diyeydin cok lazim gelmezsen gelme 
tarafından
Zaten bisiy olmazsa gelmez, bebegi gormeye geldiydi
0 oy
(776 puan) tarafından
O nasil bir manyak kendisi ** yersiniz dediginde elaleme dencek laf mi diye once kendi karisinin agzina bir çakaydı madem geri zekali hanim aga falan saniyor kendini ne olur bir daha gelmesin zaten 
tarafından
Zaten hanim aga canm bi dedigu iki olamaz
0 oy
(1,343 puan) tarafından
İşte zaten onları da bir anne yetiştiriyor böyle annenin yetiştirdiği evlatlar ne kadar şiddetten uzak kalır ki tam okumadım hepsini ama şiddet şiddeti doğurur lafi ne kadar doğru işte..
tarafından
Bilemem ki canm kendisini zar zor taniyorum anasinin adini bile bilmiyorum
0 oy
tarafından
Onu kocası kaç kez dövmüßki böyle  herkesin dövmesini istiyor
tarafından
Bilemem ki ama bir dedigi iki olmaz
0 oy
tarafından

Resmen ara bozucu kıskanç ne demek dövmek millet malmi senin için karısını dovsun

Hala çıldırmış olmalı:angry:

tarafından
Vallahi yuzu yuzume dedi k.nanam kas goz yapmasaydi huzursuzluk olacakti
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Şu kadının ki kadar egomuz olsa aya ilk ayak basan biz olurduk  :D

tarafından
Hajsjsjjsjdjs
0 oy
(826 puan) tarafından
Cevabı güzel vermişsin bacım ama çok evine alma bu kadını hem hajeret edecek hem laf işitmyecek öyle yapısı var saygı görmek istiyorsa büyük olarak kendisinin de saygı göstermesi gerekiyor kaç yaşına gelmiş hala anlamamış
tarafından
Zaten kac yilda 1 gelir gelmez
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Heykelini de dikelim mi hala diyeydin şakasınaymıs şakasına agzına da mı edecek 
tarafından
Hajsjsjs evet der
0 oy
(5,220 puan) tarafından
senin halan milattan önce 700yılında mı yaşamış acaba
tarafından
Kiz benim degil esimin o ahsjjsjdjd
(5,220 puan) tarafından
haa pardon ama bayaaaağğı eski kafalı yani. benim anneannem anlatıyo arada rahmetli kaynanasıda böyleymiş değişik
0 oy
(2,054 puan) tarafından

En nefret ettiğim insan tipi kendini ben büyüğü löm löm ağzıma geleni söylerim benim dediğim doğrudur benim dediğim olacak diyen insandır benim burada bı komşum var Almancı lakabıda hacı emine ama sert biri herşeyi ben bilirim benim yanımda kimse laf etmeyecek ben istediğime istediğimi söylerim gelinlerim benden korkar çekinir benim yanımda çıt bile diyemezler daha neler neler:getlost:

tarafından
Kiz o bizim halamiz hajsjsjjs
(2,054 puan) tarafından
Anladım canım ama halanin düşüncesi hiç hoş değil
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Halan ağzının ortasına ıslak kürek yemeyi hak etmiş
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Onun gibi bir insan olmamalı zaten kimsenin hayatında 

Gücenmezsen hatrım kalır deseydin 
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Bu kadın kötülükten besleniyor resmen agzından dayaktan azardan başka bişey çıkmamış tuhaf insan inşallah gelini filan yoktur çekilecek dert değil
0 oy
(74 puan) tarafından
Ya ruh hastası belli kendisi eşinden sevgi görmemiş kimsede görsün istemiyor 
0 oy
(870 puan) tarafından

Al sana ilerde kaynana terörü kendi kızını kocası dövse n oluncak iyi oldu diyebilecek mi

0 oy
(656 puan) tarafından
Kız evladı var mı yoksa olmadığı için mi böyle rahat konuşabiliyor Allah akıl fikir versin kullanma kabiliyeti versin inşallah 
0 oy
tarafından
Iyi demissin kendi dayak yemkz demekki zamaninda hep pisikopat herkes yesin istiyor

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 421 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.