0 oy
1,093 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Esimin tiktokundan geçmişte ki bi kıza mesaj atilmis 1 ay öncesini gösteriyor tarih ama inkar ediyor atmadım diyerek hesap ortak hesabımiz 

Kavga yaptık 7 aylık hamileyim kafama vurdu boğazımdan tutup fırlattı 

Çok ağladım sonra yeminler etti çok emin olmadigim için sineye çektim ama bilemiyorum  canım skkn

31 Cevaplar

0 oy
(8,965 puan) tarafından
1.tiktok falan batsın hiç sevmem esiminde benim de yok açtırmam 

2 .burda ona mı takildin 'la msji batsın hamile halinle inkar gelmiş bide şiddet var ortada hadi yine yaparsa sen asıl bunu sineye çekme şiddetle susturmus resmen
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bı bayana el kaldirmak nedir ya güçleri bı imamı yetiyor aciz pisl.ik herif. Bide hamilesin yani. Biraz uzakls ailenin yanına git az bı burnu surtsun
0 oy
tarafından
aha ben aynısı bizde de olmuştu eski kiz arkadasina yazmis takip etmedigi icin gitmemis kiyametleri kopardim uygulamayi da sildirdim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Tamam mesaji sineye cektin ama şiddetide mi sineye çektin 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kullanmayın zaten bacım ya benim de kaynanam sabah aksam izliyor esim de **** oluyor ne bk var bunda bı bakalım dedi indirdik her telden mnyak var gt bas gosterenler cıkınca bu ne ya dedi sildi ayrıca kendinzi dövdrtmeyın ya bı de hamilesin pislik adam esim bana bı kez el kaldrcak oldu onda da ben haksızım ona ragmen oyle zoruma gitti ki yatrdm terlikle grıstım valla hadi bıdaha kaldır bakayım dedim samatayla daha yeltwnemez
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O sana vurunca sende hayalarina dizini gecir gorsun dünya kac bucakmis 

Esim siddet yanlisi degildir ama kavga etmistik ufak bi sebeple kolumu turup kendine cekti bunu yaparken kolumu acikti neyse dedim bi sartla affederim diye vyrdum ona sonra dedimnki bana elini dahi kaldırirsan bnde orana vururum bilmis ol bn ***** değilim dedim cok sukur daha oyle kavgamiz olmadı kavga ettik ama ufacik bile siddet olmadi cnmm denebbnce o vurdukca sende vur ama hayalarina vur en garanti
0 oy
(133 puan) tarafından
Günahı kendi boynuna eşinin ama yapmayan insan da o kadar kötü davranamaz hamile bir kadına Allah hidayet versin eşine
0 oy
(95 puan) tarafından

Kavga yaptık 7 aylık hamileyim kafama vurdu boğazımdan tutup fırlattı 

bunları yapabiliyorsa zaten atsa da bi şey farketmiyor :O

0 oy
tarafından
Zeytin yağlık yapmaya çalışmış sen o hesabı sil çokta önemli bir program değil 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yahu hic anlamiyorum bOyleleri , esin sucsuz yahut atmamis olsaydi o kadar fevrii ve ofkeli olmazdi , suclu olmasi da sana el kaldirmasini gerektirmezdi , o tik tok mudur ne haltsa da kapatilsa da toplum olarak kurtulsak 
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Bu dayağı  her  sineye  çektiğiniz de ölüme  daha  çok  yaklasiyorsunuz  siddete  bir  türlü  DUR  demiyorsunuz  şiddet  görüyorsunuz  ilerleyen  zamanda  düzelir  sonra hamile  kalıyorsunuz  çocuğum  war  ayrılamam  böyle  böyle  yaptıkça  bu adamları  dahada  çok  guclendiriyorsunuź yapmayın 

Adam  aldatıyor  bir  kere  yaptı  daha  yapmaz  söz  verdi  ama bir  kere  yapan  hep  yapar  bunu  hiç bir zaman unutmayın 

Bunları  kadınlar  yapsa  adamlar bir kere  bile  yüzünüze bakmaz  kadın  affeder   dayanır  Bunları  çeker  diye  bir şey  yok  bizler  sınırlarımızı  koyduktan sonra  hiçbir şey  yapamazlar  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 655 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 582 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap