0 oy
1,091 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Esimin tiktokundan geçmişte ki bi kıza mesaj atilmis 1 ay öncesini gösteriyor tarih ama inkar ediyor atmadım diyerek hesap ortak hesabımiz 

Kavga yaptık 7 aylık hamileyim kafama vurdu boğazımdan tutup fırlattı 

Çok ağladım sonra yeminler etti çok emin olmadigim için sineye çektim ama bilemiyorum  canım skkn

31 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Tiktok nedir arkadaşım ya ergen misiniz ? Sizin bir de çocuğunuz olacak öyle lüzumsuz sitelerde ne işi olur ki ebeveyn olacak insanların öncelikle o tarz sitelerden uzak durun bence.
tarafından
Neslimiz içten çöküyor yetiştireceğimiz çocukların vebali bizden sorulur enerjimizi daha faydalı şeyler için kullanalım ki çocuklarımız bizi örnek alsın.
(83 puan) tarafından
Kullanan eşim işte benim hesabim degil
tarafından
Ortak hesabımız yazmışsın da her ne ise yanlış bana göre seni dövmeye de hakkı yok böyle bi şey için
(83 puan) tarafından
O hesap açınca kendi isminin üstüne benimkini de yaz dedim
tarafından
Ayy öyle değil mi ama aşırı vasat programlar biz böyle ilerleyemeyiz asla toplum olarak.
-Reklam-
+2 oy
(431 puan) tarafından
Valla bacım ne olursa olsun sana elini kaldırmaması gerekiyor 7aylık hamileumişsin bide Allah da kocanın cezasını verir senin karnındaki bebe nin canı yokmu ya
(431 puan) tarafından
Sinir oluyorum böyle erkeklere
(83 puan) tarafından
Bunu bikac kez daha yaptı
(431 puan) tarafından
Fırsat verme bidaha sana elini kaldırmasına Allah ım yardımcın olsun canım
(83 puan) tarafından
Daha önce De annesi için yapmıştı
+1 oy
(883 puan) tarafından
Sana mı vurdu ahlaksz a bak ya :( 
(83 puan) tarafından
Evet napacahimi sasirdim
(883 puan) tarafından
Napilirki buna  ekran SS alsaydın keşke kalsaydı sende.
(83 puan) tarafından
Ne işime yarayacakki
(883 puan) tarafından
Canım hamile halimle sana el kaldıran bir. Yaratik var. Karşısında kleriyi bilemezsin bir bosannma olr bisii olur kullanirsin
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
ne azmıştı nedense ya arkadasim attı yada ben atmadım telefon kendi kendine yazdı o zaman tovb3 ya
(83 puan) tarafından
Naber yazılmış ama mesaj gitmemis
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ne yazmis yalan söylüyordur 
(83 puan) tarafından
Naber ama gitmemis
(1,699 puan) tarafından
Offf ya bide hatasini kabul etmiyo
(83 puan) tarafından
Bi daha olursa çekip gidicem
0 oy
(2,067 puan) tarafından
allah onu kahretsin  pislik herif birde el kaldırılıyor kafana vuruuor ve boğazından tutup  atıyor  yeminle gece gece  sınırlerim tepeme cıktı sakin yüz verme üzüldüm haĺne  7 aylık hamielsin kiyamam  yaa 
(83 puan) tarafından
Inşallah akıllanır
(2,067 puan) tarafından
insallah yaa
0 oy
tarafından
Pislik suçlu olmzsa sna tepki vermez zaten addi herif eli kırılsın inşallah
(83 puan) tarafından
Bende suçluluk psikolojisine bagladim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yarın eli kolu sargiya girsin sana muhtaç olsun ama sakın bakma o kaşmer e 
(83 puan) tarafından
Çocuk hatrına düzelir inşallah Rabbimden isteğim bu
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Elleri kırılsın iki canlıya vurmak ne allah affeder mi onu ne diyim ya bu telefonlar olmaz olsun çoğu zaman ne güzel mis eskiden hayat
(83 puan) tarafından
Ellerinden dusmuyo kimsenin ama tiktok sildirdim
0 oy
(52 puan) tarafından
Emin olmadığım için sineye çektim diyosun yemin etti diyosun bi laf vardır tavuk götü tövbe tutmaz diye nasıl inanıyosun ber yemine ayrıca seni dövmüş anan baban yok mu senin abin ablan yok mu onlarda onun beynini dağıtsa ya
(83 puan) tarafından
Söyle bi durum var aileme söylemedim söylesem emin ol dediğinden fazlasını yaparlar ama üzülmemesini istemiyorum . Ayrıca severek evlendik 8 aylık evliyim daha çocuğum da olacak biliyorum çok yanlış gelebilir düşüncem ama ayrılmayı göze alamıyorum ha tabiki daha büyük bisey yada benzeri bi hatası çıkarsa asla affetmicem asla ama düzelmesini ümit ediyorum ailemin maddi gücü yok kendimin işi yok bebeğim olacak annem babam hasta emanet edip çalışsam desem yapamam çocuğumun boynu bükük kalmasını a istemiyorum birsuru sebebim var nolur dua edinnbana
(52 puan) tarafından
Ne demekiyim bilmiyorum ama daha büyük ne yapabilir lütfen sessiz kalma bir daha el kaldırmasına müsade etme polisle tehdit et
(83 puan) tarafından
Daha büyük değil bir mesaja bile bosanacahima dair yemin ettim öyle yapacam dda
tarafından
Canım olay mesaj değil sana el kaldırmış bu kocan olacak adam boğazımdan tutup fırlattı diyorsun ve sen ses çıkarmamışsın bu adam bunu sürekli yapar sen ses çıkarmazsan çocuğum var diye güvenme emin ol yine yapar üste çıkmaya çalışıyor ve sen alttan alıyorsun senide geçtim karnındakine yazık ediyorsun
0 oy
tarafından
Evde bicak yok mu bacim alip yuruyeyedin üstüne bak bakalım bi daha yapıyor mu ok.uz gücü sana mi yetiyormuş hay.van
0 oy
(351 puan) tarafından
Yazık yaaa beddua etmicem Allah ona akıl sana sabır versin inşallah benim eşimde öyle malesef çoğu kavgada bana elini kaldırır sabrediyorum evliliğinzi daha oturmamış bizimki gibi çocuğunuz olduktan sonra daha iyi anlaşırsınız çok üzerine gitme eşinin sinirli insan Allah korusun zarar verir sana çok üzüldüm Rabbım yardımcın olsun 
0 oy
(617 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun Allah o kocanada hidayet versin inşallah canım 
0 oy
(683 puan) tarafından
Suç bastrmak için Sana vurmuss pis durduk yere senden niye başkasına msj yazlmio . ateş olmyn yerden dumn çıkmz ötesi yoktur byük bsy değil dr TM ama hamile halinle sna vuruo uzmus seni ii bi ders ver cnm 
0 oy
(240 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum hiçbir şekilde ama şiddet görüyorsam o evde duramam. Bu senin hatan kızma bana. Daha önce de yapmış çekip gitseydin neden yapmadın. Adam der ki o zaman ben vursam da dövsem de küfür de etsem gitmiyor zaten. O zaman her şeyi yaparım ben der. Döver de aldatır da. Ben eşiöe baştan dedim şiddet ve ihanet olursa ne beni görürsün ne bebeğimizi. Yapamaz kocam da olsa bana el kaldıramaz bana küfür edemez. Haddi değil o kim ki. Ben evinin her işini yapıcam yemeğini ütüsünü yapıcam her ihtiyacını karşılıyıcam çocuğunu taşıyıcam doğurucam bakıcam  isteyerek veya istemeyerek yapıcam bunları. O bana vurucak s**ktirsin gitsin nereye gidiyorsa. Kabul etmeyin böyle şeyleri. Bir kere kabul edersen susarsan devamı gelir. Ben naparsam yapıyım zaten beni bırakamıyo terk edemiyor diyicektir. Sizi canından çok severek büyütücek aileniz elalemin adamı dövsün diye mi? Aynı durum kızının başına gelse kocası dövse kabullenir misin buna izin verir misin? Hayır. O zaman sana yapılmasına da izin verme.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
canım ya msj attığı kişinin hesabı msjlara kapalıdır gitmemiştir.Ya da birini takip etmeye başladığında uygulama msj yeri açıyor felan kişiye merhaba de diyor emojeler gösteriyor o otomatik oluyor sen de biliyorsundur
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Mesaji attığına çok emin değilim sineye çektim diyosun da sana el kaldırmasını nasıl sineye çekiyosun :(
0 oy
(370 puan) tarafından
Kızma ama allah belasini versin o esinin ne demek vurmak bide hamilesin 
0 oy
tarafından
Tik tok  ne ya esra da müzede didemde goruyorz sonucları 
0 oy
(327 puan) tarafından
Kusura bakma da canım Bi halt yemese öyle sinirlenmezdi, ne demek vurmak ya. Yapmadıysa düzgünce yapmadım deseymiş, yavuz hırsız ev sahibini bastırır dedikleri bu olsa gerek 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 653 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 357 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 581 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,122 cevap