0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (4,961 puan) tarafından
İlaç yazdircam diye gittim bebefim icin.. randevu almadım ve hiç bir hastası olmadığı halde randevusuz alamam dedi.. doktor bey kapıda hastaniz yok ki .. daha öncede randevu olmadan işimi hallettim şuan kimsenin sırasına da girmedim hasta yok başka dememe rağmen sen anlamıyorsun galiba falan dedi..okadar kapasitem var siz anlamiyosunuz dedim kaydını aldır tarzında konuştu bende öyle yapifam zaten böyle olmayacak şikayet de edicem dedim çimlere yazdım.. hizmet alma konusunda sıkıntım vardı hamileykende.. tahlil istediğim zaman hastaneye veya özele git tahlil hastaneye gdenee kadar zaman geciyot demişti.. bende ne yani nurdan hizmet alamicakmiyim bende bkliorm gitmeyi ama pandemi var niye gidiyim bunun için demiştm haksizsam soyleyin

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Saçmalamış bizde randavu sistemi yok direk muayene edip yolluyor. Sadece ilaç yazdıracak sam arıyorum. Hocam şunları reçete edermisiniz diyorum ediyor kodları söylüyor. Alıyorum.   

Geçen annemin ilacı bitmiş. Koydeydim aradım rica ettim durumunu iza ettim reçete etti annem gitmeden ilacını aldım 

-Reklam-
0 oy
(15,773 puan) tarafından
Çok haklısın. Ve iyi yapmışsın şikayet etmekle. Korona aşılarından dolayı baya yoğunlar diye izlemiştim Tv'de ama . Bu şekilde konuşma hakkını vermez ona. Mazereti varsa bunu bildirmek zorunda. Onların sorumluluğu bize karşı ama burunları 10 karış havada 
(4,961 puan) tarafından
Bizimki değişik bir insan zaten sen bişey istiyosan yapmamak için takla atiyo
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Saglik ocagi dami randevuyla gitcez sacma ya hemen doktorunu degistir hic ugrasma 
(4,961 puan) tarafından
Direk değiştim direk cimere de yazdım canım asla haksızlığa gelemem
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Randevusuz bakmıyorlar malesef
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Evet randevusuz almıyorlar

Doktorda biraz kabaymis yani onuda e nabizdan değişebilirsin canim
(4,961 puan) tarafından
Değiştim canım daha önce randevusuz kaç kez gittim hasta olmadığı halde almadi
(3,721 puan) tarafından
Gıcıklar ya bizimki de öyle randevusuz alamıyorum dedi bende ben hamileyim dedim ağız ucuyla hmm hamileydin dimi sen diyo
0 oy
tarafından
Bizde randevu yok cnm tabi hasta yokken baksa nolurduki
(4,961 puan) tarafından
Egosu incinirdi canim
0 oy
(12 puan) tarafından
Bizim sağlık ocağındaki doktorumuz tahlilleride yapiyo hatta sonra kendi msj atıp sonuçları iletip ne yapmam gerektiğine kadar özel ilgileniyor ben özel de kontrol e gidiyorum orda ilaç yazdıklarında bazen devlet karşılamadığı için ona gidiyorum hemen yaziyo hiç te randevu al şunu yap.bunu yap.diye geri çevirmedi 
0 oy
(9,340 puan) tarafından
Bu aile hekimlerinin gotleri neden bu kadar kalkık ya? Oturdukları yerden 3 5 hstaya ilaç yazıyorlardı zaten, şimdi onu da yapmıyorlar. Bi boktan anladıkları yok hastaya bakmak fln hak getire. Aldıkları maaş gırla ama yaptıkları hizmet ortada . Iyi yapmışsn şikayet etmekle. Umarm hakettiği uyarıyı cezayı alır !
(4,961 puan) tarafından
İnşallah canım dua et.. ego tavan ..
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bizim burda randevusuz tahlil sonucu bile vermiyor sağlık ocagı yıllardır da böyle canım 
(4,961 puan) tarafından
Yo canım heryer aynı değil.. kural olsa uyarız ama koskoca şehir hastanesi bile kayıt acıyo randevusuz aliyosa sağlık ocağı da hasta yoksa gelene bakmaz zorunda
(25,223 puan) tarafından
Bende bizim burası dedm kız :D
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Randevuyla bakıldığını sağlık ocağın da senden duydum hiç randevu almadan gidiyorum ben bişey olunca 
(4,961 puan) tarafından
Bende gidiyordum bu sabaha kadar.. kendilerince kalabalığı enfellememk için yapmışlar çoksa güzel olmhs ama kimse yoktu ki
0 oy
(2,888 puan) tarafından
Ben şok.. sağlık personeliyim bende aile hekimine randevu alındığını ilk defa duydum
(4,961 puan) tarafından
İnşallah cimerden yazı gider doktora.. evet randevu almak kargasayi engeller ama hasta yok bişey yok takmış randevu sistemine beni cahil sandı laf geciremeyince böyle kaydını aldır sen bence şikayet et falan.. bende yapacağım ilk iş o zaten dedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 652 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde elis (2,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.

384,568 soru

11,504,161 cevap

35,159 kullanıcı

...