0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (4,961 puan) tarafından
İlaç yazdircam diye gittim bebefim icin.. randevu almadım ve hiç bir hastası olmadığı halde randevusuz alamam dedi.. doktor bey kapıda hastaniz yok ki .. daha öncede randevu olmadan işimi hallettim şuan kimsenin sırasına da girmedim hasta yok başka dememe rağmen sen anlamıyorsun galiba falan dedi..okadar kapasitem var siz anlamiyosunuz dedim kaydını aldır tarzında konuştu bende öyle yapifam zaten böyle olmayacak şikayet de edicem dedim çimlere yazdım.. hizmet alma konusunda sıkıntım vardı hamileykende.. tahlil istediğim zaman hastaneye veya özele git tahlil hastaneye gdenee kadar zaman geciyot demişti.. bende ne yani nurdan hizmet alamicakmiyim bende bkliorm gitmeyi ama pandemi var niye gidiyim bunun için demiştm haksizsam soyleyin

31 Cevaplar

+1 oy
(8,585 puan) tarafından
Haklısın. Bende bebeğimi götürmüştüm. Bilmiyorm dum randevu ile bakıldığını.  Doktorun kapısının önündeyim olmaz dedi randevu alacaksın.  Çocukla bidaha git gel.   İnsanı yoruyolar
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok uzun zamandır randevu ile bakıyorlar ve onun da bir kapasitesi var devlet denetliyor hoş ilaç yazmak dışında birşey yaptıkları da yok da
+1 oy
(2,874 puan) tarafından
Haklısın canım baksa ne olacak sanki
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ya aslinda bu donemde ranndrvusuz calismiyor aile hekimleri senin randevu alman gerekiyordu canim ama hastasi yokken bu seferlik aliyorum diyerek uyararak alabilirdi seni diger konuda da dogru soylemis tahlil  hastaneye gidene kadar zaman geciyor kendin gitsen daha kisa ama sen de haklisin su zmanda kimse cesaret edemiyo hastaneye gitmeye 
(4,961 puan) tarafından
Canım ozaman sağlık ocağı tahlil almasın.. bide özele git diyo sanki bizim aklimiz calismiyo okadar ..
(1,662 puan) tarafından
Yani iste onu soylemesine gerek yok gitmek istesen giderdin zaten
0 oy
(679 puan) tarafından
Gecen hafta gittin ben hic randevu falan denmedi
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Tabi ki haklısın bakması lazım. Ben hep randevusuz giderim her zaman alırlar beni. Üstelik senin doktorun hastası da yokmuş bildiğin gıcıklık yapmış işte. Ben bile sinir oldum...
(4,961 puan) tarafından
Doktor bey daha önce randevusz da geldim dedim.. zırnık gelmemissin diyo .. dedim hamilelik döneminde sizin hastanizdim nasıl gelmedim iyi bakın dedim öyle dedikçe sinir oldu
0 oy
(289 puan) tarafından
Brn genelde ilac yazdirmak icin ariyorum 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Herşeyin bi prosedürü var canım mecbur alman lazım yani çok zorda değil keşke hiç uğraşmayıp sıranı alıp girseydinn
tarafından
Saplık ocağından aldığımız sırayı kasetetmemiş doktor mhrsden alınıyor artık
(1,929 puan) tarafından
Heee ben yanlış anladım ozmn
(4,961 puan) tarafından
Canım kapıda beklenen sıra değil hastaneden alınır gibi alınıyor.. evimin camından sağlık ocağı gözüküyor 5 kişi var ve hiç biri onun hastası değildi o yüzden gittim yine almadi
0 oy
tarafından
Sikayt et cnm boylelern g.o.tleri kalkiyo
(4,961 puan) tarafından
Hemen doktoru değiştim ve cimere yazdım canım
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ne kadar sacmalık bu ya. Tamam randevu sistemi geldi evet ama hastası yokken 2 dk işini halledemedi mi. Valla ben bazen kendim bile gitmiyorum arıyorum cok yardımcı oluyo. Randevuz gittiğimde ki randevu alarak hiç gitmedim hemen ilgileniyor hastasını bitirip. Kendisi bile arıyor beni allah razı olur olsun. Bebeğimle aşırı ilgileniyor. Böylelerini sikayet etmekte cok cook haklısın bencede.
(4,961 puan) tarafından
Ah canım insan var insan var iste. Ben üniversite mezunuyum Allah'a şükür aklım da yerinde ben hakkımı aradikca sinir oldu.. konuştukça **** oldu.. ne olursa olsun git şikayet et diyebilir ama kaydını al diyemez.. ona mi kalmış işi ne onun.. yazdım cimere
(1,007 puan) tarafından
En iyisini yaptın. Bu sekilde kimseye davranma hakkı yok işini doğru yapmak zorunda. Orda oturma sebebi bizimle ilgilenmesi için sonucta.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sağlık ocağı randevu ile çalışmıyor en azından bizim burda öyle peşini bırakmayın haklisiniz
(4,961 puan) tarafından
Yazdım cimere canım. Birinin önüne geçip benim işimi hallettirsem gam yemezdim
0 oy
tarafından
Pandemi olduğu için şikayet etsende her hangi bir şey olmuycak bilgin olsun doktorunu değiştir hiç sinirlenme 
(4,961 puan) tarafından
Çok haklısın yazdım cimere doktoru hemen değiştim.. ama insan sinir oluyo ya. Bide parol yazdircam calpol yazdircam dedim onlar önemli değil hemen sağlık ocağından alabilirsin diyo zeka küpü
0 oy
(327 puan) tarafından
Sağlık ocağında randevu ile bakıldığını ilk kez duyuyorum, ben gidiyorum randevu falan demediler hiç doktor gıcıklık yapmış 
(4,961 puan) tarafından
Evet canım malesef çattık
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Haklisin canım. Kesinlikle şikayetinin arkasinda dur. Sadece cimerden gelecek sonucu bekleme  il sağlık müdürlüğünü ara onlarda hemen ilgileniyor. Gerçi sağlıkçılara şiddet yasası çiktığindan beri doktorlarin tavrı değişti. 
(4,961 puan) tarafından
Ah canım bazen doktorlarda kuduruyor havaya giriyo anlamıyorum
0 oy
(48,759 puan) tarafından
bizin doktorda hemşire de cok iyi olmasi gerektigi gibi bazi doktorlar neyin havasını yasiyo bilmiyorum
(4,961 puan) tarafından
Bende bilmiorm evde bebgim bekliyo ilaç almaya çıkmışım kimsenin önüne gecmemisim koskoca şehir hastanesinde işimi randevusuz hallediyoken got kadar yer havaya giriyo
0 oy
(6,039 puan) tarafından
Bizim burda içerden sıra da alınıp girilebiliyor ben genelde öyle yapıyorum 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Normalde randevulu ama ben hiç almam bebeğim var diyede herzaman öncelik bebelerde ki hamileyken de oleydi. Dr. Bana derdi hasta çıkar çıkmaz sen gelirsin hamilesn diye şikayet et bacim
(4,961 puan) tarafından
2 aylık bebeğim evde bırakıp gitmişim ve hastası da yok .. randevulu hasta olsa asla öncelik de istemem doktorun terbiyesizligi
0 oy
tarafından
Haklısın benim doktorum sonuçlarımi mesaj olarak bile gönderiyi önemli bı durum oldugunda ilgilenmek zorunda 
0 oy
tarafından
Bu sağlık ocaklari heryerde böyle sanırım 

36 haftalık gebeyim 

2 kere asi için gittim sadece 

Bana söyledikleri şey gelme bir daha özele gidiyormuşsun nasılsa oldu 

Ayda 1 ebe hanım arıyor mesela 10 gün öncemi gittim doktora onun tansiyon verisini yazıyor.  Ya benim tansiyon sorunum başlamışsa? Yok ama . Özele gidiyorum ben birşey olmazmış 

Her sağlık ocağı başka telden çalıyor

Şimdi değiştiricem çocuğumu bunlara asla götürmem 

Tabi götürdüğüm nasıl olur onuda Allah bilir 
(4,961 puan) tarafından
Valla hamileykende bana tahlil için gıcıklık yaptı ..ne yani nurdan hizmet alamayacakmiyim diyince kalakkaldi asla yüz verme
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Normalde baksa bakardı bizde hep randevusuz gittik sormadı bile var nı randevu diye nasıl insanlar ya bunlar sonra sağlıkciya şöyle böyle yapılıyor diyorlar ne vardi ilgileneydi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 651 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.

381,459 soru

11,420,343 cevap

34,975 kullanıcı

...