0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1. Kızlar travel sistem pişmanlıktır bebek arabası alıcaklar yada hamişler ben hiç önermemmmm anakucağınla kullandık ama oğlum 8 aylık içine sığmıyor diğer kısmiyla gerçekten çok hantal. O kadar ağır ki dışarı çıkamıyorum yani. 8 ay kullandım şimdi baston araba bakıyorum lüfen almayın aldırmayın :D:D;)8-)

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Puset aldım şimdilik sadece 

Arabayı sonra alalım dedik 

Iyiki almamışım o zaman boşuna para vercekmisim:angel:

tarafından
Vallaah ben hic memnun değilim çok hantal
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum cok raht 5 yıl once kizma almstk smdi 3cu bebege kullaniyom elim ayagm arabam
tarafından
Ya pusetle evet rahat ama diğeriyle çok ağır oluyor
tarafından
Yok puseti evde kullaniyom diyer büyüğü kullaniym ben 4aylik bebekle  5yasnda ki kizmi koyuym icne
(147 puan) tarafından
Canım seninki hangisi bende araştırma yapiyorumda
tarafından
Foto koydm cnmasagi
0 oy
tarafından
Bence sen hantal olanını almışsin. Benimkide travel puseti çıkınca tek elle kapatabiliyorum :)
tarafından
Puseti çıkınca benimde tek ekle kapaniyor ama o büyük pusetiyle cok ağır oluyor birde apartmanli evde merdivenlerle bitiyor insam resmen
0 oy
(3,451 puan) tarafından
En iyisi kabin tipi bebek arabası demek ki, hem arabayla geziler için hem kullanım rahatlığı hemde evde tutma açısından 
tarafından
Kesinlikle bilmiyorum pusetiyle rahat evet ama diğeriyle çok ağır oluyor benim ki tek elle kapaniyor ama konu tek elle kapanmasi değil apartmanda oturuyorum o diğerine bebeğimi koyuyorum inan 2. Kat inene kadar ayaklarim titriyor apartman girişine bebeği bırak çik alt kısmıni al falan çok zor bence
0 oy
tarafından

image

ben bu arabayi kullaniym piyen cardenin 
(2,381 puan) tarafından
3 bin lira bunlar ya bende almak istiyorum da biraz pahali yani
tarafından
Evt bizm aldgmzda 1300tl 5sene once
0 oy
tarafından
Ben kullandım canım valla cok da isime yaradı
tarafından
Yanina biri olursa evet yada müstakil evde olursan ama apartmada bebeği koyuyorum tek başıma ilk bebeği indir sonra çık alt tarafıni al çok zor ama kabin tibi olsa hic böyle zorluk olmaz
tarafından
Ben memnunum canım ya baya da kullandım bastın tıpı de vardı onu surmesı daha zor agırlık cok biniyor travel kendi gıdıyor
tarafından
Doğrudur herkesin kendi görüşü
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım senin ki hangi marka
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Herkes farklı düşünüyor ben mesela çok beğendim çok çok kullanışlı ve güzel. 
tarafından
Tabo herkesin düşüncesi farklı ama ben hiç rahat edemiyorum bak ilk büyük olana bebeği koyuyorum aonra onu aşaği indirene kadar ayaklarim titremeya başlaiyor sonra bebeği o şekilde apartman girişine bırajıyorum çıkiyorum alt tarafıni alıyorum zaten insanin dışari çıkası gelmiyor birde bunu eve çikarmak var tabo
(1,169 puan) tarafından
İşte yaşadığın yer çok önemli benim evim bahçeli müstakil rahat oluyor ama apartman için tabi zor olur
tarafından
Yani tabi canım orasi öyle müstakil olsa bi sıkınti olmaz benim için de ama apartman çok zor oluyor
0 oy
(579 puan) tarafından
Bende travel kullanıyorum evet ağır oluyorlar bı eksisi o zaten onun dışında çok iyi bence ben hem beşik olabilen hem puset hem normal olarak kullandım beşik şeklinde sadece piniklerde kullandım aynısının ikizler için olanı varsa ondan alcam yine diğer arabamı kuzenime verdim 
tarafından
Evet işte çok ağır tek başınaysan ve apartmanda oturuyorsan evden çik gir çok zor oluyor o yüzden zaten
0 oy
(863 puan) tarafından
Kesinlikle doğru bende hiçbir yere gidemiyorum baston bakıyorum inerim varmı 
tarafından
Biri beni anlamıs sonunda apartmanda oturuyorum o arabayi indir tek başina sonra geri çıkar insan dışari çikmak istemiyor
(863 puan) tarafından
Bizim asansörde var yine de merdivenden indirip çıkaramıyorum işkence tıkılıp kaldım eve
0 oy
(135 puan) tarafından

image

bizimki bu ben çok memnunum canım ama 
tarafından
Tamam benim de bunun markasi değişik puset olunca iyi ama o büyuk olani kullanmaya başlayınca cok zor oluyor
(135 puan) tarafından
Hii bilmem canım o zaman kişiden kişiye değişir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 177 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
17 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

381,466 soru

11,420,644 cevap

34,975 kullanıcı

...