0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
merhaba hanimlar .artik tükendim bittim kizimi kaybetme korkusundan napicagimi bilmiyorum kizlar birkac aydir kizima birsey oluyo durduk yere oyun oynarken yere yigilip kaliyo bayiliyo gece de durduk yere defalarca kustu her seferinde hastaneye gidiyoruz birsey yok diyolar kac tane doktora goturdum hicbirsey bulamiyorlar sapasaglam diyolar.gece farketmeseydim bogazinda kalabilirdi Allah yuzume bakti nasil olduysa uyandim baktim ki kusuyo yan cevirdim :( nereye gotureyim napayim bir onerisi olan var mı Allah askina doktorlar inceledi iki gun de hastanede yattik birsuru tesler yaptilar birsey yok niye bayiliyo .

18 Cevaplar

+1 oy
(1,698 puan) tarafından
Videosu var mı elinizde? Özellikle bi nörologa götürün ve videosunu izletin. Sorunu nörolojik yani beyinsel gibi geldi. Hangi şehirdesin canım?
tarafından
tamam buldum atıyorum
(1,698 puan) tarafından
Benim adıma tıklayın. Özel mesaj yazar orda bi yerde ına tıklayıp yazın. Bulamazsanız da duvarıma yazın sorun değil
(1,698 puan) tarafından
Smnr mesajıı göremiyorum sizin mesajlar kapalı. En iyisi duvarıma yazın
tarafından
şimdi görüyor musunuz açtım eğer görmüyorsanız ya tekrar yazayım ya duvarınıza yazarım
(2,241 puan) tarafından
canim cok teşekkür ederim bakacagim bu dokrora insallah iyi olur
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Üniversite hastaneleri oluyor ya onlara götürdün mü 
(2,241 puan) tarafından
goturdum canim fakulteye de arastirma hastanesine ozele de goturdum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah sifasini versin canim, bisey diyemiyorum umarim duzelir
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim insallah
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Birseyi yoksa neden bayılıyor ozaman diye sorsaydin ya doktara devlet hastanelerine git daha iyi araştırıyorlar 
(2,241 puan) tarafından
gittim canim devlet ozel arastirma hastanesi ne varsa gittim bulamiyolar . bende soruyorum hatta birinde doktor numara yapiyodur dedi tobe ya nasil yapsin 22 aylik cocuk numaradan nasil bayilsin
(1,037 puan) tarafından
Kucucuk cocuk nasıl numara yapsın. Vardır biseyı ondan bayılıyordur. Bosyere cocuk bayılır mı. Allah yardımcın olsun. İnsallah Bı cozum unu bulursun en kısa surede. Ankara adana  da arastır
(2,241 puan) tarafından
aynen canim tabi arasitiriyorum insallah iyi olur teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Kaç aylık Rabbim yardımcınız olsun araştırma hastahaneleri oluyor oraya mi gitseniz acaba
(2,241 puan) tarafından
22 aylik oldu canim gittim devlete de ozele de gittim arastirdilar birseyi yok diyolar
tarafından
Hangi sehirdesin sen canım
(2,241 puan) tarafından
kayserideyim canim
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım allah.tez zamansa şifa versin 

Araştırma hastanelerine götür bence 
(2,241 puan) tarafından
goturdum canim birsey yok diyolar. Allah razı olsun insallah
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Rabbim şifa versin de ne demek hiç bişey yok beyin emari veyatta gerekli tahliler soruşturmalar yapılıyor mu
(2,241 puan) tarafından
amin canim . yapildi hersey emar tomografi kan tahlilleri ultrasonlar herseye bakildi sukur birsey cikmiyo ama durduk yere neden olur doktorlar da sasiriyo
(3,055 puan) tarafından
Alala hiç şüphe duydukları birşey olmadı mı acaba bu başka bişey mi canım bir pedoga başvursaniz hani bilmiyorum ama nazardan bile bu tip çocuklar oluyor farklı farklı şeyler oluyor o bayılma hastalık olmayabilir doktor dışında
(2,241 puan) tarafından
kan degerlerindendir dediler o da yuksek cikti sorun yok dediler biri numara yapiyodur dedi 22 aylik cocuk nasil numaradan bayilabilir dige kavga ettim hatta . pedegogu hic denemedim aslinda olabilir birde onu mu denesem
(3,055 puan) tarafından
Canım herseyine beynine kadar bakılıp ta birşey çıkmıyorsa ki çok doktora goturmussun 3 u bilmese misal biri gene bilirdi bence mutlaka bir pedegoga götür derim onu deneyin oda olmazsa nazar olabilir başka bişey olabilir tek doktora bağlanma yer gök dua ben nazara inan biriyim doğduğundan beri mi var bu
(2,241 puan) tarafından
bende inaniyorum canim birde mavis bir kizim var goren gozlerini soyluyo belki ondandir hep okuyoruz da bilmiyorum iste kafam karisik . bir de pedegoga gotureyim canim saol ❤️
0 oy
tarafından
Kuzum nörolog a götür beyin cerrahisi de olur 
tarafından
Burçak Bilginer Hacettepe de doktor ama özel hastanede de çalışıyor netten bak bı lokman hekim de benim oğlumun hayatını o kurtardı
(2,241 puan) tarafından
teşekkür ederim canim ❤️ gecti mi oglun masil simdi rabbim saglikli uzun omurler nasip etsin evladina kiyamam
tarafından
Beyin tümörü tanısı kondu İst da ameliyat oldu Cocugun başına yapay deri koymuşlar oda parcalanmis tümörü de çıkardık dediler parça kalmış
(2,241 puan) tarafından
tobe ya bazi doktorlar diplomayi nerden aliyolarsa . cok gecmis olsun canim rabbim tekrarini yasatmasin ❤️
tarafından
Allah asistan larin eline düşürmesin
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Beyin tomografisi fln çekildi mi? Eşinin yada senin tarafında sara hastası olan var mi?
(2,241 puan) tarafından
cekildi canim temiz . yok bizde bildigim kadariyla sara hastasi yok
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hangi şehir desin canım 

Geçmiş olsun inşşalh düzelir bir an önce 
(2,241 puan) tarafından
kayserideyim canim  Allah razi olsun insallah
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Tavsiye üzerine klinik çalışan çocuk doktoru bulsan senin doktorunu bulman gerekiyor daha önce böyle birşeye şahit olmuş bulursan şifasını bulursun belki Allah yardım etsin
(2,241 puan) tarafından
onu da deneyeyim canim nerde varsa gotururum yeter ki iyi olsun kizim
0 oy
tarafından
Nöroloji canım çocuk dahiliye ye götür ikisine mutlkaa götür . Belki nöbet geçiriyordur Allah göstermesin epilepsi falandir
(2,241 puan) tarafından
Allah korusun canim. goturdum hepsine temiz dediler ama bir daha goturcem
0 oy
(352 puan) tarafından
Epilepsi olabilir mi 
(2,241 puan) tarafından
bakayim canim herkese de guven olmuyo hic de bilmem nerde kim var sorusturayim
(352 puan) tarafından
Kesinlikle bilindik yere git doğu tarafındsysan kolay bulursun
(2,241 puan) tarafından
kayserideyim canim bakalim insallah buluruz
(352 puan) tarafından
Teyzem kayseride İnş bulurum ama sana yardımcı olmaya çalışayım
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️ onceligim doktorlar ama birine de gosterebilirim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cnm anlattığın şeyler havale epilepsi nöbetlerine benziyo ancak nöroloji anlar 
(2,241 puan) tarafından
goturdum canim yok dediler tekrar goturcem insallah iyi olur
(1,569 puan) tarafından
İnşallah bişeyi yoktur cnm Allah şifasıni versin tez zamanda
(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim saol
0 oy
(707 puan) tarafından
Kayseri acıbadem hastanesinde çocuk doktoru var çok iyi 
(2,241 puan) tarafından
acibademe goturmedim canim birde oraya bakayim saol adini alabilirmiyim doktorun
0 oy
tarafından
Canım unıversıte hastanesine gotur norolojık bırsey olabılır epilepsi olabilir Allah korusun 
(2,241 puan) tarafından
Allah korusun canim goturdum temiz dediler tekrar arastiriyorum
tarafından
Rabbım sifa versin canim ınsallah
(2,241 puan) tarafından
amin insallah canim ❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifalandırsın inşallah canım gerçektende birşeyi yoktur umarım 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim insallah yoktur ❤️
0 oy
(604 puan) tarafından
Gen testi yapildi mi bazen genetik nedenlere bagli olarak hastalilar vikabiliyor ornegin genetik gecisli kalp ritim bozuklugu bu da bildigim kadariyla bayilmalara neden oluyor. Belki altta yatan farkli genetik nedenler olabilir. Umarim sifasini bulursunuz cok gecmis olsun 
(2,241 puan) tarafından
gen testi yapilmadi diye biliyorum canim onu da doktoruna sorayim ne desem yalan olur simdi saol canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 248 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...