0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından
Kızlar ya ben giris katta oturuyorum 7 katlı bina burası da. Yukarda oturanlar suyu kullandikca o gider borusunun ordan koku geliyor suyun akış sesi geliyor mesela ama pis bir koku da geliyor borulardan. Ben kendi lavabomu çamaşır suyuyla yikarim tezgahi falan her zaman ama yinede fayda etmiyor onlar kullandikca koku geliyor. Bunun yok mu bir çaresi ya ne doksem bu borularda atık vs varsa kokuyu alır götürür yukardakilere de onu onereyim de döksünler

6 Cevaplar

+1 oy
(1,013 puan) tarafından
Kuzum lavabonun altındaki gırtlak boru varya gider borusu işte.  eğer dümdüz iniyorsa ona S şekli ver. 
(417 puan) tarafından
Aynen S şeklinde zaten canım. Birde yeni taktık o boruyuda yeniledim hep. Ama benim borularda koku yok dolap içinden gelmiyor yani. Duvardan gelen boru var ya yukari katlar için olan ordan geliyor
-Reklam-
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Naftalin belki
(14,044 puan) tarafından
İşe yarasalar bile geçici çözümler bence bunlar
(417 puan) tarafından
Tasinacam zaten kuzum. Geçici olarak beni tatmin etse yeter :))
(14,044 puan) tarafından
Tuz ruhu kezzap falan döksünler yukarıdan ya da netten bakın belki boru temizliği için bir kimyasal vardır
(417 puan) tarafından
Kezzap boruyu eritmez mi gi :)) bir bakaym nete
(14,044 puan) tarafından
Hepsini boca etmesinler :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bndede oluyi cnm o 
(417 puan) tarafından
Tuvalet kokusu gibi resmen ya nefret ediyorum
(7,791 puan) tarafından
Aynen bide sizin 7 katmis bizim 3 kat bn giristeyim o an kokuyo koku gidiyo ama o an lavabodaysam tiksiniyom
(417 puan) tarafından
Hah aynen öyle o an oradayken kokuyor su akarken sadece. Akşam saatlerndr aynı saatlerde bulask filan yikiyoruz ölüyorum:///
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Mutfağın borusunu değiştir bide bulaşık makinesinin kini değiştirin tabaklarin yada bardakların içinde kalan pislikler boruda kalıyor koku yapıyor ikisininkinide değiştirin bide tablet koy sıcak su dök içine koku az da olsa gidiyor
(417 puan) tarafından
Mutfagin borusunu yeni değiştim canım ama benim borular kokmuyor. yukarda oturanlarin duvardan giden borusu var ya aşağıya doğru gelen o borudan su aktikca koku geliyor. Ağır bir ilaç falan dökseler yukardan boruyu temizler
0 oy
tarafından
Yorumları okudum cnm o boruların komple değişmesi lazım 
(417 puan) tarafından
Ölseler yine değiştirmezler cimriler  :)).. ben kiraciyim bu ay cikacam zaten kuzum geçici olarak çözüm aradim da yok galiba. Birde borularin bazı birleşim yerlerine conta atilmamis eşime sordum o yüzden kokuyu şu akarken dışa vuruyor dedi bantla kenarlarini dedi şimdi bantladim çamaşır suyu döktüm
0 oy
tarafından
Limon tuzu ve karbonati lavabo deliğine bırak üzerine sirkeyi dök bı kaç ay seni idare eder bı kaç ay kokuyu yok ediyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 157 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.