0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Bir çare bulamadım bir kez gliserin fitil koydum doktor önerisiyle rahat yaptı doktor duphalac kullan dedi içmiyor verdiğim gibi fışkırtıyor içmiyor çorbayla doymuyor eşim ne yesek koyuyor ağzına acı baharatlı bakmıyor oğlanda yiyor sürekli katı şeyler yemek istiyor çorba yediridgim gun köfte pilav filan yemese uyumuyor 4 kez yemek 1 kez meyve yiyor artı anne sütü napicam bilmiyorum yine büyük tuvaletini yaparken ağlaya ağlaya bir hal oldu yine kabız o kadar zorluyor ki kanda geliyor artık nasıl sıvı yemeğe alistiricam bana akıl verin 

5 Cevaplar

+1 oy
(796 puan) tarafından
Kuru kayısı zeytinyağı bal kabigi normal kabak ıspanak verebilirsin canım 
(863 puan) tarafından
Veriyorum ama hiç ise yaramıyor
(796 puan) tarafından
Tekrarlayan kabızlık sorunu varsa doktora götürmek de fayda var canım bağırsakla alakalı sıkıntı çıkmasın bı de probiyotik kullnaiyomusunuz
(863 puan) tarafından
Gittik doktora duphalac kullan dedi bizimki içmiyor fışkırtıyor verdiğim gibi yok probiyotik söylemedi siz kullanıyo musunuz
(796 puan) tarafından
Biz bı sure kullanmistik mamasina karistirdik ismini hatırlamıyorum bulursam resmini atayım canım biraz kabız olsa bunları veriyorum ben bir de ilacı siringayla vermeyi deneyin ağzına sıkın az bişey bile yeter ona
-Reklam-
0 oy
(120,691 puan) tarafından
kuru kayisi puresi super 
(863 puan) tarafından
Şimdi yaptım inşallah ise yarar çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Kuru kayısi 

Zeytinyaği cnm iyi geliyor 
(863 puan) tarafından
Kuru kayısı püresi verdim az önce inşallah o ise yarar yoksa zeytinyağı ne varsa denedim ise yaramıyor belki sürekli öyle yedirmem gerek
0 oy
tarafından
Canım postlarıma bak kabızlık için hep yazdım bu gün oğluma 2 kere yoğurt verdim 2 kere yaptı büyük çişini ama sade yoğurt dene bakalım sende inşAllah işe yarar kabızlık çok kötü ya
(863 puan) tarafından
Süt alerjisi var canım malesef yiyemiyor keçi sütüyle yoğurdunu alıp yapicam
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık 
(863 puan) tarafından
10 aylık olucak 4 gun sonra
(6,135 puan) tarafından
Valla ben çok çektim hala çekiyorum doğuştan makat darlığı vardı 20 aylık hala aşamadık hala kabız zor yapar katı yapar artık şişlik oluşuyor kan oturuyor poposunda bende süt veremiyorum muz veremiyorum
Duphalagi biberona koy meyve suyuna koy
(863 puan) tarafından
Benim oğlumda muzu çok seviyor veremiyorum yediği gun asla yapamıyor zaten süte alerjisi var
(6,135 puan) tarafından
Sana bütün ishal yapıcı ilaçları sayarım hepsini kullandım hele duphalagi 6 ay kullandım mama içiyor onun içine koyuyorum özel doktorlara götürdüm hep en son docente götürdüm özel mama verdi ama özel olunca devlet karşılamıyor öylece kaldı aptamil bebelac kullanmaya devam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 186 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Syma (698 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,527 cevap

35,954 kullanıcı

...