0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından
Kızlar şöyle ki ben evde olduğumda, misafirim(kayınvalidem vs) yoksa gün içinde 2, 3 bazen 4 defa görüntülü konuşuyoruz annemle. Ama evde değilsem kayınvalideme gittiysem, geldiyse pek konuşamıyoruz 1 kere bazen 2 kere konuşuyoruz. Ne annem arıyor ne de ben müsait olup arıyorum. O günler annem sanki bana tavır yapıyor konuşmadığımız için mi neden bilmiyorum. Yani ben tekken müsait oluyorum konuşuyorum ama biri varken rahat olamıyorum hem zaten otur kalk sohbet vs derken fırsat olmuyor. Sizce annem alınmakta haklı mı? Ben mi hatalıyım? 

7 Cevaplar

+2 oy
(7,197 puan) tarafından
Canım her şeyin fazlası zarar oldu olacak kamera baglatsin annen 7/24 izlesin ...  Bende annemle her gün konuşurum ama 4 defa da bilemedim ne bulup ne konuşuyorsunuZ
(1,390 puan) tarafından
Sohbet etmiyoruz canım ya kızım var onu görmek için arıyor tek torunu :)
(15,235 puan) tarafından
Aynen ne bulup ne konuşulur ben de bilemedim :))))
(1,390 puan) tarafından
Konuşmuyoruz pek yaa kızım alıyor hemen telefonu 17 aylık onu görmeye arıyor
-Reklam-
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Bazen hiç aramayarak bu beklentiyi yok etmelisin. Günde 4 kere ne konuşuyosunuz ki?
(1,390 puan) tarafından
Sohbet etmiyoruz öyle napıyosun nediyosn gerisi kızımı görmek için tek torunu
(3,213 puan) tarafından
Günde bir kere görse yetet bence gerisi saçma bir hal alıyo karşı tarafi beklentiye sokuyo
(1,390 puan) tarafından
Galiba doğru azaltmak lazm hata bende
+1 oy
tarafından
Bizde annemle bı sabah normal birde akşamüstü görüntülü konuşuyoruz oğlanı görüyorlar ama çalıştığı için öyle. Haftasonu evde iki üç kere arıyorum görüntülü gerekirse on kere ararım tek torunları ve uzaktalar istediği gibi sevemiolar. Sağlıklı başındayken sende ara herkes çok abartıyorsun hatta hiç arama bazen demişler böyle saçmalık görmedim ya
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ne zaman musaitsen ozaman ararsınız bunda alinacak birsey yok ki zaten 4 kere de fazla görüntülü aramada 1 kere bile yeter 
(1,390 puan) tarafından
Haklsn canım kızımı görmeye arıyor özlüyor tek torunu
0 oy
tarafından
Benim annemfe oyle istiyorki kamera hep acik kalsin.kosusacak bir seyde kalmiyor.sanirim alistirmakla ilgili.bir gun ve ya saat aramiyinca aliniyorlar.amma ben qurbetdeyim belkide o yuzden.
(1,390 puan) tarafından
Olabilir canım  biz aynı şehirdeyiz ama sohbet için değil kızımı görmeye arıyoruz genelde
tarafından
Benimkilerde torunlari gormek icin ariyorlar bende ariyorum.mesala bir gun aramadam kusuyor aramitorsun etmiyorsun.
(1,390 puan) tarafından
Allah bize kolaylık versin :)
tarafından
Amin bazi anneler boyle.anne sonucda.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kayinvalidem varken yada ben ordayken annemle ben de konuşmam rahat edemem ama sonra durumu izah ederim sıkıntı olmaz yani 
(1,390 puan) tarafından
Benim izah etmeme gerek kalmadan anlaması lazım ama pek anladığını sanmıyorum işte
0 oy
(826 puan) tarafından
Bizde aynıyız canım bende sık sık ararım annem arar oğlumu görmek için ama dediğin gibi kvalidm olunca bende arayamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 558 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
0 oy
5 cevap 186 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde masalım0435 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu