0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (9,906 puan) tarafından
Canlar dün akşam 6 gibi hafif ateşi çıktı duş aldırdım yatırdım sonra gece baktım çıkmış 37.8 e calpol verdim el ve ayak tabanı ve başı özellikle sıcak üst ve alt aynı anda zorluyor sanırım iki parmağı ağzında sürekli ne yapayım ben 

7 Cevaplar

+1 oy
(879 puan) tarafından
Ayy dis zor canım Allah kolaylık versin bizde bir ay öncesinde üstten 4 dış çıkardık biranda 3 gün ateşlendi yavrum ben akşamları yatmadan duş aldırdım gün içinde de çıkarsa aldırdım 38 veya 38 bucugu gectimide calpol verdim inşallah biran önce atlatır yavrun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ateşi Yok canım çocuğun 36 37 normal zaten 38 üstü olursa zaten ateşi var
(9,906 puan) tarafından
37.8 canım 38 e yakın ve inliyor yavrum uyuyamıyor bile
tarafından
O zaman doktora götür
(9,906 puan) tarafından
Sabır sınamayın ya cidden. Çocuğun ateşinin olup olmadığını anlayacak yaştayım. Dr a da götüreceğim ama doğal olarak önceliğim evde düşürebilmek şu süreçte ikincil çözüm hastane. Buradan fikir almak için yazıyorum.
tarafından
Ben sana kötü bir şey söylemedim ki
0 oy
tarafından

Ay postuma bakar mısın resmen gece bende böyle oldum inleme iç çekme. Çok korktum çok. Elleri de sıcaktı ama sadece başı ve elleri Ay Allahım beterinden korusun yaa

(9,906 puan) tarafından
Çom kötü canım ya eli ağzında sürekli enfeksiyon mu acaba dedirtıyo insana dayanamayıp eşimi aradım bir hastaneye gidelim diye ayakta durmak istemiyo
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Off of dış çok zor bizde arka azilari çıkarıyoruz çok huysuz:ermm:

(9,906 puan) tarafından
Canım bizim daha ilk dişler yaşında 4 ü beraber şişmiş hatta üstler gelmek üzere
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Cok ince giydir canm alnına bez koy degistir sürekli takip et düşer hemen inşallah 
(9,906 puan) tarafından
Zıbınla duruyo gece beri canım bez koyunca çığlıklar atıyo
(4,853 puan) tarafından
Oyyy yavrum ya disten olduğuna eminmisin peki
(9,906 puan) tarafından
Üstler iyice kabarık canım ama emin olmak için hastaneye gidicez
(4,853 puan) tarafından
Bencede gidin canm düşmeyen ates ihmal edilmez cok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Cnm hemen ilac verme 36-37 nirmal 38 ve üstü olursa önce çoraplarını çıkar limonla islat giydir atesi yavastan düşecek terlicektir hen duş aldır ki gozenekler açık kalsin ki sayet tekrar ateslenme olursa ter yoluyla tekrar atabilsn diye ve atesi cok yukselmez 
(9,906 puan) tarafından
Canım ayakta duramıyor başka sorun mu var diye korkuyorum
tarafından
İshhal ve kusmada var mi
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Dişler çıkana kadar bu durumu çok yaşayacaksın özellikle gece yatırırken calpol ver birde karanfil yağı alıp damaklarina sür uyustursun . Damaklarinin acisina uyumuyor dur şuan benim oğlumda çıkıyor batlamis biraz batıyor elime üç gecedir sürekli uyanıyor sürekli sallıyorum birde hasta oldu ikisi üstüne gelince oğlum iyice huzursuz karanfil yağı sürüyorum biraz olsun sakinliyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 322 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
2 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.