0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar eşimle görücü usulü tanıştık zaten tanıştıktan 6 gün sonra istemeye geldiler bni ilk gördüğünde evin küçük kızı sanmış ilk dediğinde gülmüştüm bu arada bnm kız kardeşim 14 yaşında kız kardeşim var aynı boydayiz heralde bu ikisi evin küçük kızı büyük kız da şimdi gelir diye sonra konuşmak için mutfağa geçtik orda öğrendi istemeye geldiği kızın bn olduğumu öğrendi sizin eşleriniz ne düşünmüş merak ettim

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizde görücü usulu tanıştık utangacligim cok hosuna gitmiş  
tarafından
Bnde görücü usulüydu  eşim bnden de utangaçti bende utangactim ama
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben eşimi çocuk yaşımda sevdim 15 yaşındaydım eşim beni görünce aşık olmuş evleneceğim kız işte bu demiş o, sıralar şimdi 12 yıllık evliyiz iyisiyle kötüsüyle 

tarafından
Rabb'im mutluluğunuzu daim etsin cnm ne güzel ilk görüşte
tarafından
Biraz gık mık dedim ama ikna kabiliyeti çok yüksek adamın :)
0 oy
tarafından

Biz severek evlendik

Senelerdir eşim uzaktan tanıyormuş beni zaten ailemden dolayı 

Ama aklımın ucundan bile geçmemişti der her zaman 

Sonra ortak bi arkadaşımızın nisanında denk gelmiştik 

O zaman face meşhur ekledi beni :P

Selam kelam derken hop 6 sene oldu ❤

tarafından
Rabb'im mutluluğunuzu daim etsin cnm Facebook size aracı olmuş desene
tarafından
Amin canım hepimizin inşallah ❤
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(401 puan) tarafından
Benimki beni onceden takip ediyormuş adimi herseyj biliyordu gördüğümde elim titredi anlamsiz gülüyordum dedi cok guzel olmuştun dedi hayran kaldım falan
tarafından
Ne güzel doğallıguna asık olmuş
(401 puan) tarafından
Herhalde:)
0 oy
tarafından
İnternetten resmimi gördü bnm kardeşimle olan yigenimle olan resimler evli sandı :))
tarafından
Sonra nasıl evli olmadığını öğrendi kız Merak ettim
tarafından
Şimdi bnm kız arkadaşım vardı onun sevgilisinin arkadasi esim bu kız sevgilisiyle kusmustu bu da kalktı bnm istagram hesabımdan bnm kocama yazdı tabi ozaman kocam değildi   barıştır bizi arkadaşınla demisti kocama sonra kocam bnim resimleri görünce bu evli galiba yigenim resimleri vardı sonra b nde işten çıktım bir baktım kocam yazmış bnde resmini gördüm beg ndim öle konuştuk sonra adam geldi Suriye'den kaç saat yol yaptı bjk için bni gormeye evlendik iste kismet
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kesinlikle benim olmalı evlenmem lazım diye düşünmüş biz aynı yerde calisiyoduk beni görünce böyle düşünmüş bende minyon ufak tefek bişeyim tam benim istediğim gibi demiş :D sanki pazardan seçmece elma aliyo 

tarafından
Bnm eşimin kafasindaymis cnm rabbim mutluluğunuzu daim etsin
tarafından
Benimki de evlenmeyi düşünmüş zaten gördükten 3 gün sonra evlenme teklifi etti
(9,626 puan) tarafından
Masallah canım ne güzel olmuş öyle keşke herkes herkese böyle evlenme düşüncesiyle yaklaşsa ama bazı kör olası erkekler oynatmaya daha çok meraklı..bizde tanıştık 3 ay sonra nişanlandık ☺
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Bir arkadas ortaminda tanistik bu kiz benim olmali demis direk cok bebeksiiydin der hep :D

Deli ya

tarafından
Bende eşime bebeksisin derim sizde bizimkinin tam tersi olmuş
(7,098 puan) tarafından
Hahaha aynen canim :D
0 oy
tarafından
Bizi eşimin dayısı tanıştırdı eşim ondan önce 2 sene peşimde koştu inatçılığımı beğenmiş Kimseye yüz vermezdim çünkü 
tarafından
Bni de eşimin amcası tanıştırdı cnm sen baya surundurmussun sende benim gibi kimseye yüz vermemissin bnm eşim ilk sevdam di şimdi kocam oldu Rabb'im mutluluğunuzu daim etsin cnm
tarafından
Çok süründürdüm canım benim eşimde öyle ilk sevgilimdi çok şükür eşim oldu
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizimki de öyle görücü usulü sürekli soruyorum bu soruyu Cvp vermiyor  iki kere geldiler bana ilkinde çalışıyor diye izin almış bişey anlamamis ikincide bir elbise giymiştim adamın nutku tutulmuş çok güzeldin işte bu benim dedim diyo 
tarafından
Bnde görücü usulüyle tanıştım bnm eşimde 2 kez geldi 1. Si ailesiyle tanışmaya 2. Si herkezden gizli bnmle konuşmaya bnm ailemin haberi vardı ama eşimin ailesinin biizm oraya geldiğindn haberi yoktu ilk görüşmede çok konusamamustik
(3,701 puan) tarafından
Biz konuştuk da vakti kısıtlı olunca bişey anlamamis
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizim halı yıkama yan kısmın dada oto yıkamamız vardı ben halı yıkardım esım abimin yanına gelirdi dedımıs bu ne erkek gibi masallah tuttunu koparıyor ama ufak tefekte bir insanim abimle bnı ikiz sanıyor mustu aynı boy yuzler bire bir abimle esım aynı yas tanı bende onla aynı yas sanmıs ama Bn 9 yas kucugum bilen yok her gun araba yıkamaya gelirdi sorunlu kocam beni gormek ıcın sonra abimle kanki oldular abim bana yardım etsin siye cagırır Dı falan oyle oldu ama ben aksi biraz o hosuna gider mıstı 
0 oy
tarafından
Allah alacak kişiye sabır versin bu diktatörle ömür mü geçer demiş :D üniversite de tanıştık biz yaklaşık iki yıl oldu işte ben biraz fazla asabi biriyimdir gülmem konuşmam ters dururum ama aslında dışarıya oyleyimdir yakın arkadaşlarım hep bilir deli dolu olduğumu neyse gel zaman git zaman kısmet olacak ya bı arkadaşım vardı kız sağ olsun herkesle konuşurdu bulusurdu benimde başımı belaya sokardi habire :D sonra bu arkadaş benimle ilgili olur olmadık laflar çıkarmış o dönem de eşimin arkadaş cevresiyle hatta eşimle baya samimiydi bende eşime sordum bu laflar nedir ne değildir diye öyle bı cafede oturup çay içtik sonrası çorap söküğü gibi geldi :D bir dedikodu nelere mal oldu :D aramızda iki yaş var ben ondan büyüğüm millet hep ayrilirsiniz eşimden için o uçuk kaçık seninle yapamaz derdi , ona da Kübra ağır sakin sana gelmez sürekli kavga gürültü içinde diyorlarmış :D sonuç şimdi evli mutlu bebiş (yükleniyor) :D 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Biz üniversitede tanıştık arkadaş grubu içinde. Beni gördüğü an aklına koymuş ama ben pek sıcak bakmıyordum o ara sevgililik olayına daha yeni gelmişim. O yüzden kanka diye yanaştı görüşebilmek için hain kandrdi beni :)
0 oy
tarafından

Benimki işte evleneceğim kız demiş :D

0 oy
(128 puan) tarafından
Teyzem beni bir gün ısrarla pazara çıkardı meğer beni görücüye çıkarmışlar hiç haberim yok :D kaynanayı önceden biliyordum çok uzaktan akraba, ama oğlunu hiç görmemiştim o da beni ilk defa pazarda görmüş beğenmiş sonra birkaç saat sonra teyzeme haber etmişler beğendi diye neyse ondan 1 hafta 10 gün sonra bize bir buluşma ayarlandı teyzem ben görümce eşim kafede buluştuk ama eşim çok heyecanlıydı, bu arada ben istemeye istemeye annem teyzem anneannemin zoruyla gittim görüşmeye, o sıralar o kadar çok talibim vardı ki eleye eleye iki kişi bıraktım biri eşimdi ama benim diğerinde daha çok gözüm vardı ve şehir dışındaydı gelince görüşecektik onunla. Neyse eşime zorla gittim oturduk masaya ilk ben sordum polistiniz değil mi dedim..o zaman oh be demiş rahatlamış benim lafa girmeme çünkü çok heyecanlıydı ve sanmıyorum söze başlayacağını. O gün o masada sanki kırk yıllık tanışıklık varmış gibi güle güle sohbet ettik ve tamam diyerek kalktım :)))  
0 oy
tarafından
Benim ki ilk bulusmada beni görünce önce bi durakladı 2-3 dakika bana bakti yanaklri kızardı bende beni begenmedi sandım sonra bana aşık oldum sana dedi❤️
0 oy
(6,681 puan) tarafından

İste bu evleneceyim kadin demiş:D

0 oy
(119,289 puan) tarafından
Yaa ben bilmiyom konusmak icin mutfags gectik dedin ya orda ne konusuluyo gercekten bilen yazsin yaa hep merak etmisimdir
0 oy
(167 puan) tarafından

Hayatımda ilk defa tiktok videosu çekmiştim onu da instagram da paylaştım 1 2 tane yabancı vardı aralarında 1 tanesi şuan eşim bu kız fenomen kesin güzel kızmış ama bana bakmaz dur bide tik tok hesabına bakayım demiş sonuç 3.yılımıza gireceğiz 

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bir bakış atmışım hiç farkında değilim :)))))

Direk o anda aşık olmuş halbuki yıllardır görüyorduk birbirimizi pek sevmesekte artık nasıl baktıydam:)))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz severek evlendik kendimiz tanıştık okulda ama buna benzer olsun ders çıkışı randevulaştık üst sınıftan memleketten abi yerine koyduğum ailemin de tanıdığı arkadaşım var onu sevgilim sanmıştı 1 yılımız heba oldu onun yüzünden. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,163 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 329 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 391 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,021 göst.