0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
kapalı
Afedersiniz vajinamda çok kötü kaşıntı ve akıntı var iliski sırasında sanki içerde yara varmış gibi dün sağlık ocaginda ilaç aldım fitil kirem falan ama çok yaniyo gece yatmadim o derece böyle olan var mı nasıl geçti 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence direk kadn doğuma git 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kremi duzenli sur 
(1,238 puan) tarafından
Tiravazol mu ne onu verdi kirem olarak
tarafından
Duzenli sur gecirir cnm . Bende mantar vardi gyno lomexin gecirdi  kremlerin islevi ayni
tarafından
Teavazol bende kullandım cnm ama geçirmedi
en fazla 2 saat geçit ağrısı tekrar sürmesem kaşınıyodu doktorumaa sordm bana ayrı bir krem daha yazdı şimdi onu kullanıyorum geçiriyor
0 oy
tarafından
Sadece akıntı olsa enfeksiyon derdim ama kasinti da var diyosun mantar gibi sanki travazol krem cok iyi gelir ama doktora danisarak kullan canm
(1,238 puan) tarafından
Evet verdi doktor onu gün de 4 defa kullan diye
0 oy
(217 puan) tarafından
Biraz zor ama sabret geçer iltihabın çok vardır iç çamaşırını temiz tut bide cnm
(1,238 puan) tarafından
Kac gune gecer ki hiç böyle bsy olmadı bian önce geçsin istyorum
(217 puan) tarafından
2-3 günde anca geçer düzenli kullan ilacını
0 oy
tarafından
Enfeksiyon olmuşsun cnm doktora git sen
0 oy
tarafından
Mantar var ve ilişki sırasında acı duyuyorsan yara vardır sağlık kaçağının verdiği ilaçlar ise yaramaz kadın doğuma gorunmelisin ve ilişkiye biraz ara vermen gerekiyor eğer yaran varsa
(1,238 puan) tarafından
Ara verdik zateb kadın doğuma randyovu bulamadım en erken 10 gün sonra dayanamayip sağlık ocağına gittim
(225 puan) tarafından
Acile gitsen bakarlar cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 361 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ebruulina (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 311 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 365 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 245 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu

382,931 soru

11,462,303 cevap

35,052 kullanıcı

...