0 oy
820 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar bebegim geceleri hep ağlıyor çığlık atıyor en derin uykuda ama öyle böyle çığlık değil korktuğu belli ve bana da son 1.5 haftadır gece eşim işteyken evde yürüme sesleri kapı kapatmalar yüreğim agzima geliyor, gerçekten evde biri yürüyor balkon kapısını kapatıyor gibi dün gece de kötü rüya gördüm sıçrayarak uyandım kulağıma biri vurdu eliyle, lohusayken de uykudan birinin bana sıkı sıkı sarılmasıyla uyanmıştım gözümü açtım sarılmıştı biri sıkıca irkildim bıraktı kadın nefes sesi duydum sonra gitti, oğluma cok üzülüyorum korkması irkilmedi uyutmaya çalırken ortalığı yıkıyor o kadar uykusu var zorla uyutuyorum 5 dakka sonra uyanıyor aglayarak sanki uykusunu almış gibi bidaha uyumuyor napcam ben ya..

26 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından

En İyi Cevap
Araştırdım riskli gebelik geçirmeye sebeb olurmuş oyumunda 38. Haftamda suyum sınıra gelmiş haberim yok 1 hafta önce gittigim de herşey güzeldi, dogum haneye çıktım nstde kalp atışı yavaşladı acil sezeryan oldum 2 tur kordon dolanmış boynuna nstde olmasaydım belki bilemicektm..
-Reklam-
+1 oy
(1,778 puan) tarafından
Ayy kıyamam yavruma yaa canım evde tek kalmamaya çalışın bide evde sürekli dua okuyun telefondan açın yüksek sesle açık kalsin
(19 puan) tarafından
Canım 5 aylık sürekli huzursuz çocuğum
+1 oy
tarafından
Kur'an okuyun dinleyin 
(19 puan) tarafından
Açıyorum öyle uyutuyorum ama yine uyuturken hep ağlıyor uykusu var uyumamak icin direniyor resmenn
tarafından
Bir hocaya götürün okusun falan muska yazar belki
+1 oy
(129 puan) tarafından
Sürekli üzerinr ayetel kürsü felak nas oku canım uyuturkende bol bol oku evinide sirkeli suyla güzelce sil dua et bol bol
(19 puan) tarafından
Okuyorum canm dün gece de okuyup yattım aslında ama yine korkuttular
(129 puan) tarafından
Besmeleyi bol cek canım besmelesiz yatma kovulmuş seytanın şerrinden sana sıgınırım Rabbim de ve yat Rabbim yar ve yardımcın olsun
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Sirke kullan bol bol yattığın yere sık cinler nefret eder onun kokusundan
(19 puan) tarafından
Yeni evliyken de eşimi rüyamda 3 harfli gibi görüyordum sureti 3 harfli sonra yine eşim geliyor odaya o okuyor üflüyor ezilip büzülüp kaybolmuştu sonra dedesi var eşime dedi ki denizin üstünden geçin bizde geçtik düzelmişti korkmuyordum ama oglumdan sonra daha kötü oldu artık sanki evde benden başka biri vae öyle sesler duyuyorum
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım kokmana hiç gerek yok evde yüksek sesle kuran sesi aç yatarkende bol bol okuyup da yat hem bebeğine hem kendine. Dahada baş edemezsen iyi bir hocaya rukye yaptır. Allah yardımcın olsun. Bende hamileyken hep uyandırılıyordum koruyucu muskam vardı onsuz yatamıyordum. Ev değiştirdik yeni evimizde hiç böyle birşey olmadı hep diyorum eşime o evde birşey vardı diye. Seninde öyle birşey olabilir sirkeli temizyik de yapabilirsin
(19 puan) tarafından
Açıyorum canım hatta oğlumu öyle uyutuyorum süre açıp sesinde sakinliyor ama yine uykudan aglayarak uyanıyor, dediğin gibi sanırım evde yaa çünkü yeni evliyken eşimi rüyamda 3 harfli suretiyle görüyordum esimin dedesi denizden geçin dedi geçtik düzelmişti simdi oglumdan sonra bidaha oldu
0 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla muska yazdırma gerekiyo canım güvenilir bi hoca bul evde sen ne kadar yapsan da hocaların yaptığı çok daha faydalı 
(19 puan) tarafından
Evey hoca varmış gitcez ama bi türlü gidemedik ya buvun istiyorum aslında :(
tarafından
Mutlaka git canım en yakın zamanda
0 oy
tarafından
Kuzum herşeyi buna yormamak lazım. Evet inanırım 70 bin alem var biz sadece birkaç ini sayabiliyoruz bilmediğimiz Cok alem var. Gördüklerimiz görmediklerimiz. Abdestsiz gezmediysen yatağında ekmek kırığı falan yoksa yada üç harflileri rahatsız edecek birşey yapmadiysan büyük ihtimalle pisikolojik yorgunluk uykusuzluk ta olabilir kendi kendine vesvese veriyorsun belkide sen bol bol Kur'an oku zikir çek Allah'ın izni ile hiç birsey olmaz 
(19 puan) tarafından
Canım yorgunluktan başka bişey bu daha yorgun zamanlarım oldu böyle olmadım 5 aylık oğlum uyku sorunu hariç bakımı kolay yormuyor uyusa bi oda rahat etcek bende
0 oy
tarafından
Cnm bol bol ayetel kürsi okuyun evinize üfleyin sürekli dua edin  bide hocaya gösterin tanıdığınız bi hoca varsa oraya gösterin sen kendinde görün bişiler yapar belliki çünkü annemde yaşamıştı böyle korkarak uyanırdı biz urfalıyız urfada böyle hocakar çok var suruçta annem bi hocaya gitti onun ğstğne annemin korkusu kalmadı herkes gidiyordu oraya
(19 puan) tarafından
Sürekli ayet-el kursi açık evde oğlumu öyle uyutuyorum ama yine uyanıyor yine korkuyor :(
tarafından
Cnm bence sen güvendiğiniz bi hocaya gösterin böyle korkarak uyumasu uyanması iyi deyl
0 oy
(413 puan) tarafından
Telefonuna bakara ayetel kürsi Felak nas fatiha gibi sureleri sesi indir ve gün içinde sürekli onlar çalsın. Benim de oğlum böyle sorunlar yaşamıştı. Arkadaşım gelip sabaha kadar kuran okurdu başında. Böyle böyle atlattı. Şimdi ben hamileyim bazen oğlumun ya da sevdiğim başka birinin sesi ile çağırıyorlar. Oğlumun sesiyse hemen arıyorum telefondan. Kramp girdi kalkamadım su getirir misin filan diye bahane buluyorum. Diğerlerine kulak tıkıyorum. Sureleri açıyorum hemen. Banyoya girerken filan indirdiğim sureleri açıp telefonu kapının dışında bırakıyorum. Yoksa gergin hissediyorum. Bu konuların konuşulduğu ortamda durmuyorum gerekirse benim yanımda konuşmayın deyip kapatıyorum konuyu. 
(19 puan) tarafından
Evet canm açıyorum sesler açık şekilde oğlumu uyutuyorum ama yine uyumuyor uyuduğu 5 dakka derin uykuya dalınca da aglayarak uyanıyor çığlık atıyor korkunç bi şekil de dün gece yaa o kadae derin uykuda yatakta hareket ettirsin uyanmadı 2 dakka sonra çığlığı bastı ağlamıyor ama ciglik
0 oy
tarafından

Aynılarını bende yaşadım ummusubyan muskasi yazdırdık kuzum şuan korkmalar felan geçti muska benim adıma yazılmadı çocuk doğunca ona tak hemen dedi hoca evde biri vardı sanki özellikle eşim evde yokken oluyordu iş gereği bazen evde olmuyordu daha sonra eşim evdeyken sabaha kadar sıkıştırdı beni sabah ezaniyla sakinledim ogun okumasymisim çocuk düşecekmis çok korktum eşimde ertesi gün hoca buldu hemen yazdırdı geçti 

Hoca; çocuğun bogulmasina düşmesine sebeb olur çocuk doğduktan sonrada ölümüne sebebiyet bile verir demisti
(19 puan) tarafından
Ya Rabbim korusun zaten oğlumda katılma var ama geçen akşam katildi morardı ilk kez o kadar oldu
tarafından
Yazdır kuzum hemen iyi bir hoca bul her hoca yazamiyor
tarafından
Deepblack canim nedir bu ummusubyan yani sanirim her hamilede olmuyo hamilelikte her annede oluyo korkutuluyo birseyler veya birsesler duyuluyo karabasan vs. Fakat cocugun dusmesine ve dogduktan sonra olmesine sebep olabileni ilk kez duydum. Neden olurki bu
0 oy
tarafından
Muska yazdır canim bence iyi bi hocaya
0 oy
tarafından
Kendi kendini korkutmamaya çalış cnm.Bende tek kaliyorum bazen paranoyak gbi birimi gecti bises mi geldi diye korkuyorum.Ama bi ablam denisti banada çok ilim irfan sahibi biri.Kurani Kerim olan evde kötü eyler olmazmis cin vesaire falan.kendini korkutma bn hergece bebegimede banada yedi defa Ayetel Kürsi okurum.Onu melekler korur
(19 puan) tarafından
Kuran-i kerim evde var canm ayet-el kursi de okuyorum evdede aciyorum
0 oy
(465 puan) tarafından
Bende hamileyim ve eşim sabahlari işe gittginde aynı seyleri yaşıyorum biri bogazimi skıyo gözlerimi acamiyorum yada tuvaltten sesler yanımdan sesler geliyo artik korkudan uyuyamıyorum
(19 puan) tarafından
Bende hamileyken sabahları karabasan gelirdi ama bu derece olmazdi
0 oy
tarafından
Kuran okunan dinlenen dilinde surekli Allahi zikreden dualar okuyan her ise besmele ile baslayan icine kendi kendine vesvese vermeyen kendi kendine husumlenmeyen hic bir eve hic bir kisiye seytan da yanasamaz kotulukte yapamaz. Smdi sen korkuyosun ve hüşümleniyosun aklina getiriyosun kendi kendine vesvese veriyosun ve seninle daha cok ugrasiliyo cunki korkanlari daha cok seviyolsr korkma surekli dua et ayetel kursi oku yasin oku ha okuyamayacagin zamanlarda ise telefondan tvden ac ama sen bunların hicbirini yapmazda korkmaya devam edip kendi kendine vesvese verirsen korkarsan sana daha cok gelirler. Allah yaninda ve sen onlardan daha guclusun dualar oldugu icin. 
tarafından
Ağzına sağlık seni gormeseydm bende bu şekilde söyleyecektim. O kadar yorum okudum en çok senin söylediğin doğru bende evimde tek kalıyorum 4 senedir eşim görevde ama ben hiç düşünmüyorum hamdolsun oğlum var açıp okuyorum namazımı kılarım. Bence açıp dinlemek yerine okumak gerekiyor boyke seyker var ama rabbim herşeye kadir kuran okurken bunları yenecek.
Bu postları okuduktan sonra bir iki defa oldu banada kendi kendime vesvese vermeye başladım sonra dedim dur böyle böyle dua var Kur'an var hamdolsun geçti
tarafından
Ben cok sey yasadim ve artik gecti vesvese vermiyorum kendime arkadasa da soyleyim istedim canim. Ama ummu subyan diyolar yani çocuğun dusmesine doguncada olmesine dahi sebep olabilen cinlermis ilk kez duydum bunu ve ne kadar okursan oku gecmiyo demis birisi. Ama yine tabiki ALLAH in adini anmaktan okumaktan sasmamak lazim. Insallah gecer ya uzuldum
0 oy
(225 puan) tarafından
Canim okumayla olmuyor bende ayni hamile kaldim subyandan cocugumu dusurdum korkutuyorlardi esim gibi geliyorlardi her sabah evde benmle beraber arkamda biri varmis gibiydi hocaya gittim bana sureler verdi bunlari oku 20 gun boyunca dedi muska yapti verdi hep ustunde tasi dedi sudyenime igneliyorm onunla geziyorm dustayken esime birakiyorum cunku caliyorlarmis hamileyim dogduk snrada besigine koycam bebegimin bu ciddi bi durum krndi okuduklarnla care bulamazsn 
tarafından
Anladim subyan da ay Allah korusun bebege zarar verebilcek birseydi dmi tmm hatirladim ben farkli birsey anlamistim
(225 puan) tarafından
Evet benim gorumcemdede vardi 4 kere dusuk yapdi snra hocaya gitti subyandan dusuyormus  yani olduki dogsa bile cocuk hayatta rahat koymuyorlarmis iste arkadasn bebegi gibi cocuk agliyorya hep
tarafından
Ya bi korku filmi vardi dogustan gelmis kizi rahatsiz ediyolardi ayni oyle ya Allah korusun bunu ilk kez duydum cidden korkutucu
(225 puan) tarafından
Cok zor benmki arkadasinki gibi ilero derece deildi yani oyle sarilma fln hisetmiyordm sadece korkutuyorlardi o bunlara ragmen gitmemis bu zamnaa kdr valla firsat olmasa bile firsat yaratir giderim bunlar hafife alincak seyler degil
tarafından
Haklisin canim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm :( 
0 oy
tarafından
 ailenden birileri sizinle kalması gerekiyor canım ya da Yeterince zaten korkmuşsunuz ama Büyü de yapılmış olabilir bir hocaya baktırın Çünkü bebek olduğu için çok sıkıntılı ve bebeği de yalnız bırakmayın Büyük ihtimal bebekle uğraşıyor sizinle uğraşıyor bir hocaya baktırın 
0 oy
tarafından
Sana biri muska yapmış olabilir mi ya 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Subyan muskan yok mu canm senin?

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 543 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 667 göst.