0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Hamileyim bilenler biliyor. 

Görüntülü aradı eşimi , ( eşimle görevden dolayı uzaktayiz) 

Dogumumu annem de değil de onlarda yapacakmisim , torelerimize aykiriymis , baba evinde olmazmış ayipmis. Eşime kendini güzel gösteriyor ben odasını suslerim bilmem ne yaparım diyor. 

Bir yandan da beni kotuluyor , ben birşeye katmiyormusum onları , koca hamileliğim boyunca birtane kapı süsü alayım dedi bir kere karar veremedim dedim sadece , onu da eşime karşı diyor ki ben yok almayın demişim.

1. Dedim ben öyle birşey söylemedim , kapı süsü de karar veremedim haber vericem dedim 

2. Senin kızın senin yanında doğum yaptı , senin kızına ayıp değil de , bana gelince mı ayıp bana gelince mı tore oluyor dedim.

3. Sen eniştenin evinde yaşıyorsun iki tane torun bakıyorsun bana nereden bakacaksın . 

4. Hamileyim üzülüyorum sürekli laf soylemenden dedim  verdim telefonu eşime 

Eşim.birsey demedi hala korkuyorum bana birşey dicek ama ses yok :( 

30 Cevaplar

0 oy
(1,320 puan) tarafından

En İyi Cevap
Eşim hiç birşey demedi hala daha tatlı tatlı konuşuyoruz korkutugum gibi tepki vermedi yani 

Sen anama niye böyle böyle dedinn demedi en azından. 
(826 puan) tarafından
Çünkü haklısın
(7,791 puan) tarafından
Cunku haklisin... Ve agir laf etmemis olani soylemissin canım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bazen susmamak lazım ya ne olursa olsun
+2 oy
(826 puan) tarafından
Sana bişey demeye hakları yok bu durumda güzel cevap vermişsin bebce
+1 oy
(15,695 puan) tarafından
Ne korkuyorsun bosverke artık ağzından çıkmış haketmis ki demisisn boşver korkma ne derse desin 
tarafından
Haklı arkadaş
(15,695 puan) tarafından
Tisikurler
+1 oy
(1,264 puan) tarafından
Korkma kız  savun kendini 
+1 oy
(510 puan) tarafından
Kız iyi yapmışsın bende ilk cevap verdiğimde çok korktum eşim kalk eve gidiyoruz dedi sandım ki eşim evde ağzımı yüzümü kıracak anamın kapısına atacak baktım ses seda yok korkmayı bıraktım söylemek gerek bazen 
+1 oy
tarafından
Kendilerine gelince bişey yok, elin kızına ayıp
+1 oy
(602 puan) tarafından

Onlara göre kendi kızlarna herşey var bize gelince yok :pouty:

+1 oy
(2,196 puan) tarafından
Amaaan salla iyi demişin 
+1 oy
(530 puan) tarafından
Çok mantıklı ve güzel konuşmuşsun iyi olmuş söylediğin susarsan sürekli canını sıkarlar 
(1,320 puan) tarafından
❤️❤️ sağol allah razı olsun
(530 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım ❤️❤️
0 oy
tarafından
Ayy derse desin ezdirme kendini ne korkuyorsun
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Korkma dogrulari söylemişsin dik dur aferin valla
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Zamanla alisirsin devam et :angel: yoksa içinde ciban olur soyleyemediklerin 

0 oy
(808 puan) tarafından
İyi yapmışsın ağzına sağlık 
0 oy
tarafından
Bnm esim de görevde   bnde hamileyim kocam bana dedi kimin yanına kalmak istersin diye kaynanamlar virüs olmuştu ozman bnde aneme geldim anemde kalıyorum kayın babam diyor iyi oldu anene gitin annenin yanında kal diye kocam da diyor annenin yanında olunca bn daha rahat hisediyirum diyor eşin niye birşey desin ki hamilelikte korku stres iyi değil 
(1,320 puan) tarafından
Eşim dedi zaten annesine nerede rahat ediyorsa oraya gitsin dedi , zorlamiyor birşeye
Kaynanamın beni istediği yok amacı gayesi , bak biz istiyoruz oğlum senin karın bizi istemiyor demeye getiriyor bu yüzden kızıyorum yoksa canımı alacak bir insan o kadar sevmiyor beni
tarafından
Sen eşinin yanına gidemiyor musun
tarafından
Zaten hep öle göz boyama oluyor sen anenlerdemisjn
(1,320 puan) tarafından
Sınır bölgesindeyim burada çok iyi bakım olacağını düşünmuyorum bu yüzden annemin yanında doğuma gitmek istiyorum
tarafından
Bn de öle esim sınır bölgesinde bnm bnde Antalya geldim anemin yanına  benm ilk çocuğum bir de düşuk oldu se n kaç aylık hamilesin
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla e kendi kızında kendi yanında yapmış 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kiz ne korkuyon sana ne diebilecek ne yapabilecek o kim 
0 oy
(426 puan) tarafından
Neyinden korkuyosun canım kendine güven. Dediklerinin hepsinde doğru demişin. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ya ben anlamıyorum dogumu kaynana yada anne memleketinde yapmak kadar hayatımda saçma bşy görmedim sizin memlekette hastane mi kalmadı yani böyle cahillerin ağzına laf vermeyin törenize tüküreyim diyesim geldi o kaynanana. 
(1,320 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum yavrum zano diye bir yerdeyiz şimdi sinirdayiz guvenemiyoruz yoksa kendi evim en rahatı
(25,224 puan) tarafından
Neye güvenemiyosun cnm nerde olursan ol azıcık aşın ağrısız başın bende sezeryanlıydım ve yek başıma baktım kimsede yoktu yanımda herkes yapabilir bu lafları çekmektense
0 oy
(467 puan) tarafından
Benim esimde askere gittiğinde ben kendi istediğime kaynanamın evinde kaldım sonuçta evlenmişim ve kaynanamın evi de benim evim sayılır. Çünkü kocamın annesi babası. 6 aylik hamileydim o zaman. Kendi ailelemde de kalabilirdim ama ne gereği var. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 588 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,202 puan) tarafından soruldu
+2 oy
55 cevap 1,728 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.