0 oy
1,134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün doğurdum kızlar. Yarın taburcu olucaz. Annemde benimle kaldı. Çok yırtılmam oldu kan kaybettim bayağı. Tansiyonum 5e kadar düştü bende tek kalamam halimi gördünüz dedim. Yaptığı dikişte çoktu ve ödem olmuş şimdi oturup kalkamıyorum acıdan anlicaginiz çok zor bir doğum oldu benim için normal dogurdum bu arada canlarım<3

Armin saram doğdu çok şükür bin şükür ❤️ lakin sütüm gelmedi göğüs ucum kayboldu. Kaç saattir emziremedim. Şimdi 3.cu kez serum verdiler kaç kere düştü tansiyonum normale donduremediler :dizzy:

imageEn bastayim hahahytt :)))

55 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından

Bende orda doğurcam canım nasil geçti:)

Bu arada Gözünaydın Allah Anali Babalı Büyütmeyi Nasip Etsin Hayırlı evlat olsun 
tarafından
Güzel geçti canım ❤️ servis bölümüne gelince ilgi fazla yok. Tuşa basıyorum hemsire için 1 saat sonra geliyor..
(7,654 puan) tarafından
38+3 oldum bekliyorum artık gece gündüz aman aşırı ilgi istemiyorum işini düzgün yapanlar olsun yeter inşallah bende normal doğururum
tarafından
Ama bn çok rahatsızım canım dedim ki ara ara gel bana bak eğer bir durum olursa doktorları cagirrsin dedim yok yine gelmedii..  ayağa klkiyorum başım dönüyor ama oyle böyle değil kulaklarım kapanıyor gözüm pullaniyor dedim gidiyorm glva diğer tarafa o derece kotuydum
(7,654 puan) tarafından
Benim tansiyon hep yüksek dikkat et ani kalkma kan kaybettiysen normal
Bende acemiyim ilk gebelik bakalim bekliyorum Allah iyi insanlarla karşılaştırsin inşallah esimin yanimda kalmasina izin verirler
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt bebeğini canım bende senin postunu bekliyordum bebeğini bol bol emzir sütun gelir merak etme 
tarafından
Almıyor ağzına canım ilk aldı emdi gelmeyince ağzına veriyrum memeyi ama emmiyor
(1,207 puan) tarafından
Sağ canım ucu yoksa alamiyordur ağzına ya da göğüs uçları var onlardan tak öyle emzir
tarafından
Almadım canım hastanede yok sanırım bildiğim ?
(1,207 puan) tarafından
Eczanede var canım eşine söyle alsin
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canım Gözün aydın olsun Allah analı babalı buyutsun canım :)) naptı diyordum dogurdumu diyodum gece gece aklima dustun post acmamis dedim senin postunu gordum :)) emzir yavas yavas gelir sutun canım skma canını
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün eds sistemiyle emzir 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Hayırlı olsunnnnn, bir an önce sağlığına kavuşursun sende inşallah
0 oy
tarafından

Fundaaaa doğumumuz bile aynı neredeyse  :D gözün aydın olsun canım Rabbim İslama bağışlasın yavrunu<3<3

0 oy
(2,788 puan) tarafından
Ay çok sevindim gözün aydın Canım rabbim size bağışlasın 
0 oy
(879 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Hadi gozun aydin funda
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Saglicakla buyut prensesi ❤ bende orda dogurcam az kaldi :)
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Cok şükür gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini inşallah  bol bol emzir kuzum ❤❤
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Maşallah cnm ikinizede geçmiş olsun bebişin hayırlı olsun
0 oy
(5,323 puan) tarafından
O kadar çok mutlu oldum ki bu postu görünce❤️❤️❤️ canım benim Rabbim analı babalı büyütsun inşallah ❣️❣️❣️
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün :)
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Aaaaa çok sevindim valaha akşam bile son postlarına baktım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah Gözün Aydın canım 
0 oy
tarafından

Hadi gözün aydın olsun cnm. Çok sevindim adına rabbim hayırlı evlat eylesin cnm inşallah

0 oy
tarafından
Ömürlü olsun. Bebekte aşırı iri değil niye o kadar yırtlma oldu ki ya ona uzuldum. 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Hadi gözün aydın sağlıkla büyüt bebisini
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın olsun ❤️❤️❤️❤️ sağlıkla büyüsün de sen iyileşirsin 
0 oy
(385 puan) tarafından
GÖGSĞNÜ YULA CANIM ILIK SUYLA SÜT SICAĞI GÖRÜNCE İNİYOR BEN DOĞUDA YAPMIŞTIM DOĞUMU ALLAH RAZI OLSUN YANIMDAKİ BAYAN DEMİŞTİ BİR KALIP SABUNLA HEMEN HASTANEDE SADECE GÖGSÜMÜ YIKADIM SÜT İNDİ DAMAR DAMAR OLDU DOLDU GÖGSÜM GÜZEL GEÇEN BİR ÖMRÜ OLSUN BEBEĞİNİN MAŞALLAH DİYELİM SİZE

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 378 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hatice Eren (3,830 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (76 puan) tarafından soruldu
+7 oy
55 cevap 1,683 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı