0 oy
1,292 göst.
Aile kategorisinde (6,136 puan) tarafından
Evet arkadaşlar bir 39+3 ün sonuna geldik... Allah razı olsun moral verirken hepiniz hakliydiniz... Çok sancim olmadi hatta acilmam oluncaya kadar sancim olmadi sadece 7 8 den sonra sancim oldu. Kasiklarim ağrıyordu kabız oldum sanıyordum doğumun başladığı anlamadım bile. Bağırsaklarım çalışsın diye plates topuyla oynadım sonra rahat edemeyip esimi uyandırdım sıcak suyla duş aldırdım. Saat 3.30 da hasteneye geldik kasiklarim ağrıyor deyince acilmama baktılar 2 cm di. Nst ye bağladılar sancim yoktu doğumun başlamış dediler saat 5 gibi 5 cm acilmam olmuş sırtım ağrıdı biraz daha yürüdüm 1 2 saat sonra 7 8 cm acilmam oldu beni oyaladılar büyük abdestin varsa yap diye sonra çatala aldılar 3 ıkınmada 7.30 da bebeğim yağ gibi kaydı geldi çok şükür canım yanmadı biraz tenturtuyot biraz yag biraz uyuşturma derken çok kolay oldu Elhamdülillah ❤❤❤❤❤ Ha 3 tane pirince 3 yasin bide meryem ana eli otunu da kullandım.... Sümmes sebila yesseruhu ve bu duayı dilimden hiç düşürmedim... Hepinize kolay hayırlı saglikli kolay doğumlar diye dua ettim Rabbim isteyene de hayırlısını sagliklisini nasıp etsin evladini olanlara da hayirli omurler versin inşallah Yuvalarınıza huzur versin Amin inşallah... Tek sıkıntım acemi olduğum için emziremiyorum. Mustafa Erenim de bende iyiyiz Elhamdülillah...

57 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından

Sözde yarın yatisim vardı suni sancıyla suyumu patlatacaklardi:D

tarafından
aaaa dogurdunmuuu.kiizzzz :)) ayyy ne sevindiimm saglikla buyut bebeginii canim hayirli uzun omurlu olsn ins
tarafından
Yaaaaa beni de pazartesi yatırıyorlar :((( darısı başıma canım benim sen kazandın önce sen doğurdun :D rabbim analı babalı büyütsün o kadar sevindim ki :)
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Gozun aydin masallah allah anali babali büyütsün 
0 oy
tarafından

Ay cok sevindim tatlım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inş <3<3<3

0 oy
(3,187 puan) tarafından
Maşallah :) hayırlı evlat olsun sağlıkla büyüsün inşallah ☺️ geçmiş olsun :)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hadi canim gozun aydin Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah❤
0 oy
(256 puan) tarafından
Gozun aydin allah anali babali buyutsun masallah insallah cabuk iyilesirsin normal dogum olmus dikis varmi peki 
(256 puan) tarafından
Benimde bu aralar bu sarki dilimde kizimla oynarken soyluyorum bim bam bom
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Hayırlı uğurlu olsun canım benim gözün aydin <3<3 

0 oy
tarafından

Rabbim uzun ömürler versin inşallah. Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin :)<3 

Darısı  baaaa:D
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Gözün aydın canım çok geçmiş olsun RABBİM analı babalı büyütsün İNŞAALLAH sende doğurdun darısı hamişlerin başına İNŞAALLAH <3<3<3

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün inşallah :)<3 

0 oy
(7,412 puan) tarafından

Hadi gözün aydin canim cok sevindim darisi tum bekleyen kardeşlerimize <3 Rabbim yavruna hayirli omurler versin. 

0 oy
(3,149 puan) tarafından
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah 
0 oy
(397 puan) tarafından

Gozun aydn cnm benim. Cok sukur sag salim dogdu. Allahim anali babali buyutsn bahti kaderi cok guzel bir delikanli olsn insalah :)<3

0 oy
(6,833 puan) tarafından
Gozun aydin allah anali baabali buyutmeyi nasip etsin acisini gostermesin rabbim
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Oyyy maşallah kurban olsun teyzesi o tatlı oğluna hayırlı olsun gözün aydın canım benim çok sevindim teyze oldum ya rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim dua etseydin bize kuzum benim çok sevindşm senin adına inşallah benim de bu kadar kolay olur tatlım benim 
0 oy
(3,024 puan) tarafından

Hay mashallah  Allah anali babali buyutsun darisi bizlere inshallllaaahh :) :P

0 oy
tarafından
Hayırlı olsunnnn canım benim çok mutlu oldummm sağlıkla büyüt yavrunu inşallah :) 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Birde  bnden once dogurma diordun bak anszin geldi oglusun :)
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Gözünaydın olsun canım rabbim sağlıklı  sıhhatli büyütmeyi nasip etsin hayırlı ömürler versin bebeğini de sık sık emzir sütün gelsin 
0 oy
(79 puan) tarafından
Cok iyi sevindim adina sira bizde artik cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 646 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 770 göst.
7 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 843 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 518 göst.

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...