0 oy
1,806 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sizinle biraz olsun dertleşmek istedim lütfen yargılamayin lütfen... zatn aglamaktan bi hal oldum 

Hani dün eşim dövmustu bni bugün sabah işten geldi hemn yanima geldi yanaşmaya calisti öptü faln bnde yatiyodum bi gözü açtim esim hemn kalktim ciktim odadan daha sonra pesimden geldi işte kayinpederim vardi diye konusmadik bn hemn odaya geri gittim oda o sıra tel şarja takmisti ki cikmisti teline msj geldi bnde msja baktim merak iste baktim sabaha kadar kizlarla konusmus bn yokken msjlaşmis bnde bu ne dedim yeter demkki bunlarin sinirini bnden cikariyon dedim aglayan emohiler faln atmis kiza bnde bu nee diyince sen bni sinirlendirdin ondan dedi bnde her sinirlendiginde bunu yapacn dedim yeter dedim ses kayinpederjme gitti geldi bana yapma o etmişse sn etme faln o arada esim tel cekkti elimden bişeyler daha var siliyo siler silemz odaya geldi o telefonu kafama atti bbebegim de yanimada nasil onun kafasina gelmedi kaşmi patlatti şu an kaşimin ici gorunuyo bastan tut sona kadar işte bagirdi cagirdi gitti sevgililerine bnde cekildim babami ariyacktim Kynanam tel aldi bnden yeni verdi babami aradim wp tan cvp vermedi musait degil herhalde polisi ariyacktim dk m yoktu öyle caresizim ki yeter yeter artik aglamaktan gozum acilmiyo bebegimin cigligi bagrisi kulagimdan gitmiyo bebegim mosmor oldu korkudan pislik yapti yine yapacagini dovdu yine o oruspular icin....

67 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım sımdı kızdırcan beni simdi yazıyorsun cevap yok 155 ara buraya yazacak kadr ya buladr olmaz yani savma lama dayak yemek guzel bısı degıl niye duruyor hala o evde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bütün posterini okudum ve sana pes diyorum hiç bişey demiyorum neye hala duruyorsun neyi bekliyorsun ya anlasana seni istemeyen insanları sen niye istiyorsun tehtitmis len zaten seni öldüresiye dövüyor sovuyor aldatıyor ailesi desen bin beter kardeşim kaç kurtar kendini kızınida yapma bunu kendine çaresiz değilsin sen
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Artık  hakkediyorsun  buraya  yazacağına  polise  git  şikayetçi ol bizimde sinirlerimizi bozma 
0 oy
(10,719 puan) tarafından
Bu kadarı da fazla ya tövbe tövbe dayak yiyeceksin çocuğun görecek aldatılacaksın. Öldürsün diye mi bekliyorsun s. Alak mısın 

Bunlar yok ve uyduruyorsun eğer ki 155 dakikasız da aranıyor öyle bir izlenim yarattın ben de bu acıyı cidden yaşayan insanlara saygısızlık yaptığın 
0 oy
(580 puan) tarafından
Yollasana sen adresini özelden polisi yollayayım 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 620 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 667 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 669 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,485 soru

11,502,253 cevap

35,155 kullanıcı

...