0 oy
1,769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sizinle biraz olsun dertleşmek istedim lütfen yargılamayin lütfen... zatn aglamaktan bi hal oldum 

Hani dün eşim dövmustu bni bugün sabah işten geldi hemn yanima geldi yanaşmaya calisti öptü faln bnde yatiyodum bi gözü açtim esim hemn kalktim ciktim odadan daha sonra pesimden geldi işte kayinpederim vardi diye konusmadik bn hemn odaya geri gittim oda o sıra tel şarja takmisti ki cikmisti teline msj geldi bnde msja baktim merak iste baktim sabaha kadar kizlarla konusmus bn yokken msjlaşmis bnde bu ne dedim yeter demkki bunlarin sinirini bnden cikariyon dedim aglayan emohiler faln atmis kiza bnde bu nee diyince sen bni sinirlendirdin ondan dedi bnde her sinirlendiginde bunu yapacn dedim yeter dedim ses kayinpederjme gitti geldi bana yapma o etmişse sn etme faln o arada esim tel cekkti elimden bişeyler daha var siliyo siler silemz odaya geldi o telefonu kafama atti bbebegim de yanimada nasil onun kafasina gelmedi kaşmi patlatti şu an kaşimin ici gorunuyo bastan tut sona kadar işte bagirdi cagirdi gitti sevgililerine bnde cekildim babami ariyacktim Kynanam tel aldi bnden yeni verdi babami aradim wp tan cvp vermedi musait degil herhalde polisi ariyacktim dk m yoktu öyle caresizim ki yeter yeter artik aglamaktan gozum acilmiyo bebegimin cigligi bagrisi kulagimdan gitmiyo bebegim mosmor oldu korkudan pislik yapti yine yapacagini dovdu yine o oruspular icin....

67 Cevaplar

+5 oy
(2,323 puan) tarafından
155 i dakikan olmadan da arayabilirsin. Yani yanlış anlama ama hem dövüyor hem aldatıyor açıkça daha neyi bekliyorsun? O kızı da kocanı da rezil edip babanın evine git.. 
(14,079 puan) tarafından
Yakınlarda olsa ben arardım polisi o çocuğun günahı ne düşmüş bunların eline adres yok
Bide anlamadığım kaynana kayınpeder nasıl göz yumuyor tüm bu olanlara insan değiller mi sokakta dayak yiyen birini görsek içimiz acıyor kaldi ki burda bu yaşadıklarını anlatan birine elimiz yetişmiyor sadece üzülüyoruz
tarafından
Burda millet birbirini kırıp geçiriyor bu kadar olunmaz cidden inşallah o çocuğun yüzü suyu hatırına Rabbim kurtarır ne diyim bilemiyorum artık
(2,323 puan) tarafından
Valla eğer doğruysa Allah bu kadına akıl ve cesaret versin o kocası ve komşunun kızının da Allah cezasını versin inşaAllah. Ama eğer yalansa biz konuşarak bu günaha giriyorsak Allah bunun günahını bu post sahibinden sorsun inşaAllah Amin. Eğer onun yüzünden başkalarının hakkına giriyorsak Allah ondan sorsun. Neyse boşver in kızlar ne cvp veriyor ne bişey kendi kendimizi yiyoruz burda...
(14,079 puan) tarafından
Aynn sibel sana katılıyorum bizi günaha sokuyorsa ALLAH bunu ona sorsun
Şuan burda hak yemek istemem ama kadın yazıp kaçıyor
Ne derdi var nedir ne değildir bilmiyoruz keşke araştırsalar acaba sahte hesapla bizimi kandırıyor yani çaresizce ondan bir hbr bekliyoruz
(2,323 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten üzülüyorum yazık kadına çocuğa diyorum sinirden laf söylüyoruz ama ne kadar doğru bilmiyoruz Allah affetsin eğer hata ediyorsak..
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ya sen dünden beri böyle şeyler paylasiyorsun eğer gerçekse bu paylaştıklarin lütfen artık çok git şu evden 155 i dakikan.olmadan arayabilirsin ayrıca . Umarım gerçek değildir bana biraz dikkat çekmek için yazıyorsun gibime geldi . Hangi insan evladı katlanır buna ya . Bu artık cana kastetmek çaresizlik değil bu 
tarafından
Doğru canım haklısın biz anca yorum yapmayı biliriz . Yarında buraya kolum kırıldı kafam yarıldı ama kocam kızlar için yaptı bunu yazarsin bizde sana olsun ya bişey olmaz kocan o senin dovsede sevsede vardır bı bildiği otur sen evinde deriz . Bunumu istiyorsun anlamadım ki . Bu kadar insan sana yaptığının doğru olmadığını savunuyor o adam seni öldürecek diyor sen hala bize saldırma peşindesin keşke bu cesaretini biraz kocana göstersende şu eziyetten kurtulsan bir an önce
tarafından
Siz anlamadiniz herhalde diyorum ki ben babami aradim iki defa az daha babam öldureckti onu onun yuzunden babami annemi kardeslerimi öksuz birakammanlayin nolur sizde
(69 puan) tarafından
Tamam da buradakiler mi suçlu senin o adamla evliliğinden daha bir haftalıkken dayak yedin neden çocuk yaptın o kadar olaydan sonra. GçDün yazmışsın adam bana yemek hazırla dedi kucağında çocuk var adamın huyunu biliyorsun vuracağını falan. Üstüne kendin hazırla demişsin sonra sana tokat atarken çocuğuna gelmiş falan. Yazmak kolay değil yaşamak hiç değil ama sadece buraya bişeyler yazmak için yazmanın anlamı yok ancak polisi ara diyebiliriz neyse benim kafam allak bullak oldu Allah yardımcın olsun bebeğin sağlıklı büyüsün inşallah
tarafından
Eee senin evladın peki ? Soruyorum sana ya böyle bir evde büyümesine göz yumuyorsun gör artık bunu bu adamın gözünde senin canının bir değeri yok sana bunu yapan yarın birgün seni öldürür bakkk bu şiddet değil bu cana kastetmek bu darp . Anlamak istemiyormusun
(2,323 puan) tarafından
Senin baban madem öyle seni savunuyor kendin çık git o zaman sadece deki eşim bana değer vermiyor beni sevmiyor ben boşanmak istiyorum de gitmicem de. Adam öldürecek kadar sahip çıkan bi baba kalkıp defol git diyecek değil. Başkaları yaşasın diye kendi sonunu hazırlama lütfen sana da yazık..
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Evet bir yuva kolay kurulmuyor ama daha ne kadar cekiceksin onun bu aşşalik hareketlerini yazık değil mi be güzelim sana daha önce de yapmış defalarca neden boşanmıyorsun 
+1 oy
tarafından
1dakıka durma cek git canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ara polisi ucretsiz araniyo al darp raporu yeter kendine eziyet ettirme artik bacim 

Adi serefsizzzzz hem suclu hem guclu
tarafından
Aynn polis dk olmadan da aranabiliyor darp raporu alsın nezarete tıkılsın da korksun biraz ş.erefsiz gücü anca kadına yetiyor namussuzun
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Git bacım o evden biran önce git boşan çocuğuna yazık etme böyle bir babayla büyüyeceğine babasız büyüsün daha iyi.
0 oy
(69 puan) tarafından
Polis aramak için TL gerek yok ki acil No sonuçta birde buraya yazınca daha mı iyi olacak ben seni de anlamıyorum kaç gündür takip ediyorum hiçbişey anlamadım senden yine de Allah yardım etsin yazık o bebeğe 
(2,323 puan) tarafından
Aynen katılıyorum..
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Polisi aramak için dk olması gerekmiyor git şikayetçi ol darp raporu al uzaklaştırma çıkartır 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
112 yi aramak ücretsiz canım sessiz kalma taviz verme daha da tepene çıkar .. ortada aldatılma var madem her yeri ayağa kaldırırım sakın susma affetme
0 oy
(7,206 puan) tarafından
Polisi araman için dk ya ihtiyacin yok acil aramalar ücretsizdir. Biran önce boşan o ger.zekli kocandan yoksa  bir gün ölün çıkacak o evden haberin olsun
0 oy
tarafından
Keşke o anda elbiselerini toplayıp çocuğunıda alıp çıksaydın o evden sen o evde durdukça daha da zarar vercek sana yazık etme kendine
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Sen orada kaldıkça o daha da fazlasını yapıcak bence git 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bunları kendine yine sen yapıyorsun.  Bebeğini al çık evden ya bu kadar mi zor. Hergun dayak yemekten daha kolaydır. Sinirlerim bozuldu ya. Niye kendine bunu yapıyorsun. Tehdit ediyor tehdit ediyor. Tamam anladık tehdit ediyor da bu şekilde yaşamak daha mi iyi. Seni tanıyor olsam zorla kolundan tutup çıkarıcam o evden ya senin yapican yok çünkü 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yahu niye ezdiriyorsun kendini eşin psikopatın önde gideni öyle bir babayla nasıl büyücek o çocuk kendine açımıyorsan çocuğa açı ve git ailenin yanına 
0 oy
(980 puan) tarafından
Polis araman için dakikaya gerek yok ki cnm arayabilirsin. 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Geçen susmasan bunlar olmazdı işte sustukca üstüne daha da katlanarak artacak SESİNİ ÇIKART ARTİK yoksa cidden bu kadar susmanin sebebi yalan söylüyorsun diye düşüneceğim bı insan kendine canına bu kadar kast etmez 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bişeyi çok merak ediyorum bu kadar insan sana bişeyler sorarken neden cevap vermiyorsun birde bu kadar işkence görüp neden şuşuyorsun sen mazoşit misin  evlat içinde olsa susulmaz yani bence sen bi psikologa görün 
tarafından
Canm hepiniz ayni yorumu yapmişsiniz bnde cbp vermişim okur saniz
(5,311 puan) tarafından
Postuna şimdi  cevap verdiğini gördüm cnm  söylediğim  gbi cnm  beklemen gereken bir durum yok  çıkıp gidebilirsin
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Senin kocan ş.erefsiz biri kaç kurtul şu pislikten. Neyi bekliyorsun ölmeyi mi
0 oy
(421 puan) tarafından
Ya gerçekten doğru mu yazdiklarin doğruysa neyi bekliyosun hala anlamadım  kaynanangil neden  sahip olamıyorlar böyle pislik bi insana 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Senin o evden gitmeye niyetin yok..kusura bakma seni kirmak istemem ama bana oyle geliyor..bak sana neler yapiyo aldatiyo neden hala ordasin?al çocugunu cek git yazik deyilmi sana? 
tarafından
Canm iki defa babami ardim babam silahla geldi az daja birbirini öldurecklerdi ondan babama bisey olsa kendimi affedemem annemin yuzunr bakamam
tarafından
Sen saf misin ??? Darp raporu alacaksın içeri tikacaklar ne babası ne annesi neyin derdindesin anlamadım ki yaa iki gündür herkesi derde soktun burda ya ara polisi ya da yeter yazma buraya sinirden  kendimizi kasmaktan çocukları dusurecez artık buraya yazacak kadar cesursan polisi arayacak kadar da cesur ol bı zahmet ! Ne istiyorsun anlamadım ki adın soyadın yaşadığın yer yazsa ben arayacam artık polisi yaa ara su polisi çık git kadın sığınma evine dünde dedik aynı şeyleri sen neyi bekliyorsun orda o evde neyi bekliyosun ???
(6,681 puan) tarafından
Polisi ararsan gelir goturur bir daha da senin ya ailevin yuzunu zor gorur merak etme..benimde eşim polis bu konularda yeterince bilgim var..sen ariyorsun polisi geliyo ikinizide goturuyo sen darp raporu aliyorsun eşinden şikayetçi oluyorsun eşin goz altina alicak daha sora mahkeme olucak tutuklanacak..ne sana nede ailene hic bir sey yaoamayacak..
Ben Azeriyim bizde boyle valla..kucucuk bi tokata bile mahkemeye cikartio cezasin kesiyorlar
tarafından
Anlamak istemiyor bence iki gündür herkesi sinir hastası etti artık bizim karnimiza ağrılar girmeye başladı hamile hamile bı de bunlarla uğraşıyoruz
(6,681 puan) tarafından
Kinamak istemiyorum ama gercekden sinirleniyorum..dun dovmuş bu gun kaşini patlatmiş +aldatmiş..yarinda kim bilir ne yapacak..kendinizi düşünmuyorsaniz çocuğunuzu düşünün

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 607 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 661 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 669 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,884 soru

11,403,565 cevap

34,941 kullanıcı

...