0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (580 puan) tarafından

Merhaba ben yaklaşık 7 ay önce korona belirtilerinin hepsini ağır bir şekilde yaşadım. O zaman gerçekten test yaptırabileceğim bir zaman değildi ama yinede evden çıkmadım kendimi izole ettim. 7 ay önce kokuda, tatta gitmişti şimdi bile hala kokuları artık net alamıyorum. Bazen geliyor bazen hafif koku alabileceğim şekilde gidiyor. Eşim domestos kullandığımda elinde çok kokuyor diyor ama ben onun kokusunu almıyorum mesela normal mi?  Sizce koronadan dolayı mı? Ne iyi gelir bileniniz yaşayanınız var mı?

3 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Korona bazı kalıcı belirtilerini bırakıyor oda 1 seneye yakın kalıyor demişti doktor zamanla gider
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimisininki geciyo kimisininki devam ediyo . Babam gecirdi hastagili onun koku kaybi gecti  burda bi kankim var onunki devam etmis
0 oy
(424 puan) tarafından
Bende korona oldum ve zor atlattım altı ay kadar koku alamadım hamilelikle birlikte hafif hafif almaya başladım ama hala tam alamıyorum kalıcı da olabilir çok geçte düzelebilir dediler 
(580 puan) tarafından
Allah şifamızı verir inşallah bazen eskiden o kokuları ne kadar net aldığımı hatırlayınca üzülüyorum ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
11 cevap 160 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Oglumbirtanem (214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 95 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tugcemila (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tugcemila (50 puan) tarafından soruldu