0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (568 puan) tarafından
Hanımlar beni hatırlarsınız 30 haftalik doğum yapmıştım şuan 36 haftaya geldik ama aşırı Gazi var yapamio cikmio gaz napcam kafayı yicem ne yaptıysam olmuo durmuo bebek aglamayida bilmiyor bagirio inleye inleye 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide kolikti aşırı gazlı ne içirdi neler yaptı isen geçmiyordu o yüzden yardımcı olamicam :D
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim kimyon iciriyorlar. Bir de gaz damlası deneyeceksin hangisi bebise iyi geldiyse relactaz dene. Yapı işi malesef 3 4 ay çekiyor insan
(568 puan) tarafından
Dr bişey onermiyoruz çok küçük dedi veremiyorum malesef
(2,252 puan) tarafından
Dama da mi canım? Kac kilo simdi
(568 puan) tarafından
2300 oldu şükür
(2,252 puan) tarafından
Benim de hastaneden çıkardığımda  1850idi canım. Çok çok kötü olduğu zamna 1 2 çay kaşığı rezene verdim ben tercih meselesi. Allah bağışlasın
(568 puan) tarafından
Canım kilosu küçük die verme dediler bize ben içsem rezene olur mu
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Emziriyosan yemeklerinde kimyon dok ye gaz sancısına iyi geliyo bebeğe sütten geçer bide rezene iç o da gaz sancısına iyi geliyo senden bebeğe geçer sende yediklerine dikkat et gaz yapacak şeyler yeme karnını ovala saat yönünde ayaklarını bisiklet sürer gibi yaptır ters çevir omzuna yatır belini aşağıya doğru sivazla İnsAllah fayda eder canım bide muhakkak her emzirmeden sonra gazıni çıkar gece bile emzirdikten sonra gazıni çıkar 
(568 puan) tarafından
Bide seside cikmio ağzından gaz çıktığını anlayamiorm
(1,786 puan) tarafından
Yaa kıyamam ona ben sen benim dediklerimi yapmaya çalış canım en azından rahatlar biraz bide Youtubedan bak bebeklerin gazi nasıl çıkarılır diye orda gösteriyorlar geçmiş olsun
(568 puan) tarafından
Sıcak tülbent koydum iyi gibi biraz
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Mamayla alakalidir canım farklı mama deneyebilirsin doktor a danışarak 
(568 puan) tarafından
Evet canım
(2,252 puan) tarafından
Onun gaz yaptığını sanmıyorum canım ben normal mama değil takviye gibi
(568 puan) tarafından
Bizde onun olduğunu sanmiyoruz aslında öyle etskisi yokmuş benden kapıyo sanırım
(2,252 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ama benim doktorum 1. Ay kontrolünde demistim  ki hicam ne zamana kadar yediklerimize dikkat edecez. O da terimlerin öyle çok etkilemez ne istersen ye. Gazın onla alakası yok bebek emerken hava yutar gaz oylr olur demişti. Ben de o zamandan sonra kuru fasulye  de yedim kola da içtim bebeğim de çok gazlı değildi. Çocuğa gore degisir
(568 puan) tarafından
Benimki çok gazlı valla ve çok dikkat ediorm geldiklerine

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde bisraa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy