0 oy
720 göst.
Diğer kategorisinde (895 puan) tarafından
Benim eşim cokkkk kıskanç cokkk herkesten herşeyden kıskanır tek markete bakanla yollamaz hatta hiçbir yere yollamaz telefonumu sürekli.kurcalar hatta şuan da bir kıskançlık yüzünden yine konuşmuyoruz.1.5 yıllık evliyiz sizinkiler de böyle olup düzelen varmi

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok okdar dgl izn vermiyorum
(895 puan) tarafından
Anladım cnm ins düzelir bizimkilerde
tarafından
Bu senin elinde ben yılda 1kez ailemin yanina giderm cocuklarmla tek basma eşim evde kalır ben carsya pazara heryere tek yani eşim olmadan giderm cocuklarmla
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Bence eşinin bu kiskancligi psikolojik olabilir aşırı kiskanclik iyi degil köreltmeli dua mi okursun okuturmusun bilmiyorum ama suan daha evlilik basinda bu sekildeyse cocuk olunca ne yapcak..biraz kitap okumasini sagla canim  dar bakış açısı var anlasilan 
(895 puan) tarafından
Cnm 8 aylık kızım var yine aynı
0 oy
tarafından
Bnm eşimde öyle hergn işten geldiği gbi tlfnma bakar hani içinde neler yapıyorum biyere gitsm annesş gile yada annemgile gitsm kendisi götürürü oda annem bizim evin aşağısında oturur çok yakın iki adımlık yer bırakmaz tek başıma gitmeme balkona pijamayla çıkmama izin vermez üstüne uzun bişi giy yazmanı tak öyle çık der valla zamanla alışıyor kız insn öncelerinde çok sıkıntı ederdm kavga ederdk bu durumdan şimdi alışmışım bişi demiyorum :(
(895 puan) tarafından
Aynen cnm bnm
0 oy
tarafından
Öyle değil ve öyle olmasını hiç ama hicccc istemezdim. Eşim yeri gelir bana arkadaşlarınla takıl bi hava almaya git der ben öyle sıkıya gelemem zaten Rabbim de ona göre eşimi vermiş bana çok şükür 
(895 puan) tarafından
Çok şükür cnm rabbim mutluluğunu daim etsin
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Yok canım seninki kıskançlık değil hastalık o öyle seymi olur  tabikide kıskanır  mahkûm eder gibi değil  sosyal medya kullanmiyoz fota felan asla koymaz   
(895 puan) tarafından
Anladım cnm düzelir ins hayırlısı
(6,918 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun inşallah düzelir
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Bu kıskanclık degil paranoyaklık ama bacım. Ne demek tek yollama telefon kurcalar adam sana güvenmiyor demekki bu da bir evlilikte hiç hos degil. 
(895 puan) tarafından
Ayy cnm ne bilyiim bindik bir alemete gidiyoruz kıyamete  hayırlısı
(10,986 puan) tarafından
Allah korusun bacım olmayacak birseyi yanlıs anlar bırde bu durumu kırmak lazım.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim eşimde çok kıskanç onsuz hiçbir yere gitmemişimdir ama uzun yıllar tanıdığım için huyunu suyunu biliyorum bunu bilerek evlendigim için sorun haline getirmiyorum 
(895 puan) tarafından
Anladım cnm hayırlısı
0 oy
(48,904 puan) tarafından
oyle kiskanc olsa evliligim surmezdinbende bunaltma oda bunaltmaz sabah aldim kızımı koye kaynanama geldim gelince haber verdim koydeyim diye ☺️
(895 puan) tarafından
İyimis cnm bnmm
0 oy
(470 puan) tarafından
Kıskanır ama ne o bnm telimi kurcalar nede ben onun kiskancliginda bi dozu var senin esininki hastalik
(895 puan) tarafından
Ewt cmm
0 oy
(880 puan) tarafından
Kimisi hastalık demiş ama hastalık değil canim bu huy kötü bir huy ama huy işte ailesinden nasıl gördülerse öyle yapmak istiyorlar benim eşimde ayni anlattığın gibiydi çocuk olunca anca duzeldi bazen yine kıskançlığı tutuyor ama olsun o kadarına da raziyim ..
(895 puan) tarafından
İnsalah bnmde düzelir ins
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sende esini sıkıyor musun yabi sende kıskanç biri musin eğer oyleysen eşini biraz da o etkiler ben eşimi istediği yere yollarım i da beni yollar gece bile arbaayla tek başıma giderim bu bence biraz da senle alakalı çok sıkma çok kıskanma erkekler de ters tepki yapar 
(895 puan) tarafından
Ewt bnde çok kisakncim
(1,939 puan) tarafından
Sen yapma bakayım belllki eşin düzelmeye başlar öyle dene bide
0 oy
(568 puan) tarafından
Öyle insanla ömür mu geçer Allah yardımcın olsun canım ... Şükür eşim öküz dür ama kıskanç değil sadece görmemiş yontmak zor oluo şuan 
(895 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Beeeeenimmm benimmm
(895 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(3,775 puan) tarafından
Sagol alstim artik
0 oy
tarafından
Bu güvensizlik ki kıskançlık değil 
(895 puan) tarafından
Hayırlısı ya cnm
0 oy
(516 puan) tarafından

Aslinda cok asiri kıskanmış ama ben torpulemisim kendisinin dedigine göre:)) eski ben olsaydim kapinin girisine kamera bile koyardim dedi. markete,çarşıya, sehir dışındaki anneme,arkadaslarima misafirlige saliyor cok şükür,telefonumu didik didik incelemez, bende cok kiskancim ama fazla belli etmem,o uyurken bakarim telefonuna :D sen kiskanclik konusunda esini cok sıkarsan o da seni sıkar, sen rahat olursan bi sure sonra o da gevsek bırakır,

(895 puan) tarafından
Ewt cnm bnde çok ksiakncim bakalım ins duzeluri, hayirlisi
0 oy
(4,299 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benım esımde kıskanc. Gelen erkek misafiri hıc gormem kendisinde kadını gormez once adamı karsılar ıcerı alır odaya gecer sonra ben bayanı Baska odaya alırım cıkarkende boyle sırayla olur. Evın ıcınde 1 odaya girdiğinde ilk baktıgı sey perde olur bır karıs acık olsun kızar. Gorumcemın esi fln gelsin istemez gelınce bile ayrı otururuz odalarda kaynımda dahil.
(4,299 puan) tarafından
Evet canım esım cok dikkat eder her konuda oyledır olması gerektiği gibi. Evimizde tv bile yok ona bakacağına kuran ı Kerim oku der
(516 puan) tarafından
Bizde almadık, eve yabacı erkek ,usta vs gelecekse esim bile demeden kendim direkt odaya gecer kapiyi kapatırım, esim yokkwn usta gelecek olsa ev sahibu teyze ustayi iceri sokar kendim de teyzede otururum, bunlar kiskanclik değil olmasu gerekenler,zaten biz boyle seylere dikkat edersek ortada kiskanilacak bi durum olmuyor
(4,299 puan) tarafından
Aynen cnm bızde de oyle herkeste huyunu bılır oyle davranır kabul eden boyle etsin der. Dedıgın gıbı herkes islama uygun yasasa bı cok sorun hallolur
(516 puan) tarafından
Aynen öyle canım, insallah islamı hayat düsturu haline getirp bi ömür boyu yaşayanlardan oluruz
(4,299 puan) tarafından
Amın ınsaallah Allah razı olsun kardeşim ❤️
0 oy
tarafından
Esim cok kiskanc bende oyle ama baktik ki tek kavgamiz bu kiskanclik yuzunden artik bi son verilmeliydi. Zamanla guven taslari yerine oturdu kiskanclik bitmedi devam ediyo ama birbirimizi kisitlamadan sıkmadan kirmadan. Huzurluyum :)
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Bu saydıkların kıskançlık değil ama yine de sen bilirsin :) 
0 oy
(3,456 puan) tarafından

Bu saydıkların kıskançlık değil ama yine de sen bilirsin :) 

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmkide yeni evliyken öyleydi şimdide kıskanç ama artık tek bakkala markete gidebiliyorum çok sıkıyordu başlarda

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 318 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 167 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 345 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Afrasiyap (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.