0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Benim eşim cokkkk kıskanç cokkk herkesten herşeyden kıskanır tek markete bakanla yollamaz hatta hiçbir yere yollamaz telefonumu sürekli.kurcalar hatta şuan da bir kıskançlık yüzünden yine konuşmuyoruz.1.5 yıllık evliyiz sizinkiler de böyle olup düzelen varmi

46 Cevaplar

+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Benimki canım aşırı kıskanç tek başıma markete fırına göndermez sokakta adam varsa balkona çıkmamı istemez dışarda geziyor olsak benim olduğum taraftan erkek geliyorsa hemen o tarafıma geçer :) ama öyle telefon kurcalama huyu filan yok birde herkes çocuk doğunca  düzelir demişlerdi gerçekten çocuklardan sonra kısmen iyileşti 
(893 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yoo cnm bnmde kızım var hiç iylesme yok inan bir an bni anlatmışsın aynı eşim
(3,769 puan) tarafından
Benim de oyle bi kere diasri ciktik ondanda arabadan indirmedi neymis sokakda genclr cokmus oyle benimkide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin çok zor çok bunaltıcı olur inşallah geçer
(893 puan) tarafından
İnsllah cnm
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Senin kocanın ki kıskançlık değil psikolojisi bozuk herhalde 
(893 puan) tarafından
Cnm şey bnde biraz öyleyim aynı karekteriz bn eskiye göre snaki birz daha iyim ama ne biliyim ya
0 oy
tarafından
Benim koca cok kiskanc gecen gece mutfak perdesi 50 cm falan acik kalmis su perdeyi kapat evin ici gorunuyo diyo sanki  kim fark edicekse o kadar acikligi
(893 puan) tarafından
Hiç düzelmedi mi cnm kaç yıllık evlisin
tarafından
4 olucak bu kiskanclikta degismedi cnm . Ama onceden tek bi yere yollamazdi simdi yolluyo
(893 puan) tarafından
Bni eşim hiç yollamiyir bakalım hayırlısı
tarafından
Zamanla yollar cnm
(3,769 puan) tarafından
Benimde oyle valla perde tkintisi var bi kere unutmusum kaptmayi isigi yaktim kapt sunu diye bi bagirdi gitti perdeyi kpatti
0 oy
tarafından

Yok canım çok şükür hic öyle şeyler yok. 

Istediğim yere çok rahat giderim. Bu tamamen birbirimiz ile olan bağ ile alakalı.

(893 puan) tarafından
Ne güzel cnm ama bnde eşim gibi aşırı kiskancim
tarafından
Yok canım ya aşırı olan hiç birşey güzel gelmiyor bana. Çok yorucu kıskançlık. Hep şüphe hep kuşku hep kavga.  Istemem kıskanmasın  :) sevsin sevgi şevkat göstersin yeter :)
(893 puan) tarafından
Doğrudur cnm saol güzel yorumlarin için
tarafından
❤❤❤❤ sende canım
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Telefonuma felan bakmaz ama aşırı kıskanç onsuz dışarı çıkamam annelerle vs çıktım zamanda dkka başı arar beni onla çıkınca da öyle gözünü üstümden çekmez genel olarak kıskanç
(893 puan) tarafından
Hiç düzelmedi dimi cnm kaç yıllık evlisi
(3,055 puan) tarafından
Daha 1 buçuk yıllık evliyim sevgililik nişanlılık sürecimiz de oldu düzelmedi çocuk olunca seni bırakır dediler tam tersi bizimki iyice düştü çok şükür elhamdülillah ama bazen insan daralıyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Benim esimin ilk hallerini yazmissin hatta annemlere kalmaya bile yollamiyodu suan 5 yillik evliyiz cocuklardan sonra biraz törpülendi gittikce duzeliyorlar anliycan kuzum :D

Gene kiskanc tabi ama eskisi kadar degil

(893 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Seninki kıskanç değil şüpheci ve güven sorunu var tedavi olması lazım 
(893 puan) tarafından
Ewt cnm çok şüpheci bnde onunla aynıyım galiba tedavi falan derim bu sefer sn kendine bak der
0 oy
(119,467 puan) tarafından
Burda degilde turkiyeye gidincr bi kiskanmaya basliyo 
(893 puan) tarafından
Tekmi gidiyosun sevdos
(119,467 puan) tarafından
yok beraber gidiyozda bu yaz tek gidcek gibiyim bi tripli bu aralar
(893 puan) tarafından
İyi kız yine tek gidebilyonTürkiye'de ailen mi var
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allha  şükürler  olsun  eşim  hasta  değil  
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Kıskanç birisi ama abartısı yok zaten o kadarı beni bunaltır izin vermem bir ara öyleydi torpuledim baya 
(893 puan) tarafından
Nsl torpuledin cnm bizede taktiklerinden ver
(14,036 puan) tarafından
Ona onu kimseye değişmeyeceğimi anlattım bu güveni ona verdim hareketlerimle oda bana beni terk edersin diye kıskanıyordum korkuyordum dedi ilk defa itiraf etmişti bunu. 1 sene sürdü ama kazanan ben oldum
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kıskançlık böyleyse benimki kiskanc değil markete gitmek istersen sen git hava alırsın der çocukla gezin çıkın der istediğim yere giderim yani arkadaslarimla gorusurdum taşındım burda kimsem yok artık evdeyim zaten :D
(893 puan) tarafından
Seninki gyzel cnm bnm ki aşırı kıskanç bakalım nsl üstesinden gelcez
(2,323 puan) tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(163 puan) tarafından
Yalnız. Bu kıskançlık değil hastalık bence. Kıskançlık bu değil. Eşin takıntılı ve bu Bir hastalık
(893 puan) tarafından
Cnm daha kötüsü bnde aynı huydayim onunla ama sanki o bir tık daha fazla ins duzelir
0 oy
(352 puan) tarafından
Kıskanç ama aşırı deil bana güvendiğinden tlf karıştırmaz sadece çok dar giyinmemi istemez seninki biraz abartmış Allah yardımcın olsun 
(893 puan) tarafından
Saol cnm napalim ins düzelir
0 oy
tarafından
Bzi de 1 buçuk yıllık evliyiz. İlk evlendiğim zaman annemlere tek göndermiyordu. Otobüsle gidiyordum o yüzden. Kalmama izin vermiyordu. Ama ben çok üzülüyordum. O da bana kıyamadığı için yavaş yavaş bu huyundan vaz geçti çok şükür. Şimdi hamile olduğum için anneme tek gidemiyorum ama bundan önce hep tek giderdim. Yani zamanla torpuleniyorlar. :) 
(893 puan) tarafından
İns öyle olur cnm
tarafından
Çocuk olduktan sonra artık kendi diyormuş annenlerle bırakayım seni diye. O yüzden biraz sabır canım. :)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim kocamimi yazmisin:))ayinisi.perdeleri acik burakmazz .onsuz markete bile gitmedim simdiye kadar
(893 puan) tarafından
Cnm kaç yıllık evlisin
(1,438 puan) tarafından
2 yillikk
(893 puan) tarafından
Hala aynı dimi ay napcaz yemin bilmiyorum
(1,438 puan) tarafından
Ayni bende alisdim.kendisi goturur isdersem .
0 oy
tarafından
Benim eşimde çok kıskanç ne yazık ki
(893 puan) tarafından
İnslah duzelirler
tarafından
Ama zamanla düzelirler sanki eşim bu yıl iyi gibi
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar evet seninki kadar beterdi hatta gunduzleri balkona çıkmam camasir asmam bile yasakti karanlik cokmesini beklerdim o halde bile balkonu kumasla tamamen kapattı biri görürmüş oluyorda olsam markete bakkala gidemezdim ama cok mucadele verdim kaldiramadim yani cooook buyuk kavgalar hatta terk bile ettim evi ama cok sukur kazanan ben oldum gene kiskanir ama eskisi kadar değil bastırıyor belki de duygularını bastirmakta zorun da köle olmaya gelmedim kapisina ben ne yapmam nereye gitmem gerektiğini herkesten iyi bilirim artik kendi diyor bir yere arkadasa gidecem dediğim zaman esi evdemi diye sormuyor bile cunku asla gitmem kendi diyor gidip gitmeyecegin yeri benden iyi bilirsin diye suda var esimin özü bu degildi aslin da mahalleden kaynakli cok sıkıyordu 
(893 puan) tarafından
En iyisi cnm ya
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Bu anlattığın kıskançlık değil ki bambaşka bişey nasıl dayanıyorsun? 
(893 puan) tarafından
Cnm malsef bnde onun gibi çok kisakncim ama o bir tık daha fazla
(1,885 puan) tarafından
E sosyal hayatınız arkadaşlarınız falan yok mu kimse ile görüşmüyor musunuz
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil hastalık ne demek bakkala tek gidememek yazık böyle ömür mu geçer kafeste ki kuş gibi
(893 puan) tarafından
Ewt cnm vallahi öyle

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 317 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 327 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Afrasiyap (802 puan) tarafından soruldu