0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Merhabalar.. Oğlumuz için Bulut ismini düşünüyoruz ama bir isim daha koymayı düşünüyoruz o da kur'anda geçsin istiyoruz. İsim önerirmisiniz acaba :) 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,929 puan) tarafından
Bulut ismi çok saçma neden böyle saçma sapan isimler koyarsınız anlamam biraz ahireti de düşünün lütfen 
(1,929 puan) tarafından
Madem buraya soru soruyorsun herşeye katlanmak zorundasın istediğim herşeyi yazarım seni ilgilendirmez ben böyle saçma sapan isimleri koymam zaten yavruma allah muhafaza eylesin
(202 puan) tarafından
Hiçte katlanmak zorunda değilim. Burası benim duvarım ilgilendirir tabiki. Soruma cevap vereceksen önyargılarından kurtulup cevap vereceksin. Madem bulut ismi seni çok alakasız etti,madem yanına isim önermeyeceksin böyle saçma sapan şeyler yazmayacaksın. Sanırım anlaşılmayan bişey yok?
Ay nesi saçmasapan acaba çok merak ediyorum ama umrumda değilsiniz böyle yazanlar :D sonuçta yabancısınız. Biz karar verdiysek bulut ismine sizin demenizle de vazgeçecek değiliz.
(1,929 puan) tarafından
Allahım yarabbim kızım sen iyimisin ? Madem eşinle karar vermişsin niye benim yorumuma takıldın he de geç bu benim fikrim istediğim herşeyi yazarım
(202 puan) tarafından
Ben iyiyim de sen iyi değilsin bence :D yorumun çok saçma ahiretle ne alakası var? Ben sadece buna takıldım. Sen demekki çok böyle şeyleri düşündüğüne göre ahireti düşündüğüne göre hiç günah işlemedin demektir..
(1,929 puan) tarafından
Günahsız kulmu var bacım yazma artık git ne koyarsan koy banane istersen toz toprak fırtına şimşek koy banane::))))) allahım ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
 benim naçizane fikrim bulut ismi güzel değil. Çocuklara toprak su kaya falan gibi isimler koymak pek iyi değil diye biliyorum. Daha başka isimler araştırmanızi öneririm. Benim de oğlum olacak inşallah. İsmini Muhammed Enes koymayı düşünüyoruz. 
(202 puan) tarafından
Valla bulut ismi çok güzel. Niye iyi olmasın? Allahın yarattıkları onlarda. Bulut ismi güzel çirkin olabilir bu sizi ilgilendirmez. Yanına isim önermenizi istedim ama maşallah isimden çok yargı dökmüşsünüz. İyi sen onları koyarsın :)
tarafından
Ben fikrimi söyledim sadece... dinen de uygun değil diye biliyorum.. Araştırmanı öneririm. Ha dinden banane ben istediğimi koyarım diyorsan orasi da senin bileceğin iş.. Ben bi Müslüman olarak sadece uyarmak istedim. Keşke uyarmasaymisim.. Ne koyarsaniz koyun banane!!
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
O kuranda geçen isimleri hep ikinci planda tutuyorsunuz nasılsa o isimle hitap etmeyeceksiniz ne diye koyuyorsunuz ki direk bulut koyun 
(1,929 puan) tarafından
Denilmiş olucak kuran diye allahım ya kuranda geçmesi önemli değilki önemli olan anlamının güzel olması
(1,272 puan) tarafından
Tabi ismin karakter üzerinde etkisi çoktur derler ama benim anlamadığım hep bu batılı isimlerin önüne bitane dini isim bırakırlar o dini isim sadece kimlik üzeride kalır sonra ıkinci isimle hitap ederler o zaman niye koyuyorsun ki hiç koyma daha iyi
(202 puan) tarafından
Kullanmayacağımı nerden biliyosun? Yapıştırın önyargınızı.
0 oy
(119,251 puan) tarafından

Bulut yerine kuzey koy ben koydum baby boyum cok tatli sende kuzey koy senin bebeginde tatli olsun :)

(202 puan) tarafından
Kuzey ismini de çok seviyorum ama güzelliğini ismi belirlemiyor ki :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından

♡ yusuf ♡ 

(202 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) keşke diğerleri de böyle isimle gelseler. İsimden çok yargı var bu insanlarda.
(7,098 puan) tarafından
Her soyleneni takma bosver
0 oy
(195 puan) tarafından
Hamza bulut güzel olur bir daha oglum olursa hamza olacak allahin izniyle
(202 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah :)
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bu bulut ismi cok sacma koymayin falan yazanlari takma canim icinden ne geciyosa onu koy sen zaten bulut ismi icin fikir istememissin yanina ikinci ismi istemissin 

Neysee Bulut Asaf koyabilirsnn
(202 puan) tarafından
Ay o kadar haklısın ki, Allahtan yanına isim önerdim ne çok yargıladılar ya çok bilmişler :) takmam için bi neden yokki canım eşim değiller annem babam değiller :) boş boş konuşurlar sadece.
İsmi beğendim çok teşekkür ederim canım
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bir cok kisi ismin bulut olmasına takılmıs ama anası babası oyle istiyor insanın hevesini kırmasanız bacılar. Kayınvalide fikrini soyleyın e lıncliyoruz 
(202 puan) tarafından
İnan hevesim kırılmadı. Sadece yazık diyorum onlar için. Yaşları ilerledikçe daha çok herşeye karışır olacaklar,çok bilmişlik yapacaklar canım vay hallerine..
0 oy
(782 puan) tarafından

Burak: Peygamber Efendimizin Mirac'daki bineği. Berk-Yıldırımdan türetilmiştir. Kur'an'da böyle bir isim geçmemekle beraber, İslam kaynaklarında böyle bir bineceğin olduğuna dair rivayetler vardır

0 oy
tarafından
Ben rüzgar koydum çokta memnunum koyma diyenlere inat koydum ❤️bulut efe . Bulut can. bulut emir .bulut talha.bulut Enes .bulut Burak 
(202 puan) tarafından
Ahh ne güzel yapmışsın kuzum ya :D bana çevremdekiler kötü isim yok koyma etme demedi ama buradakiler sanki kaynanamlar. Allahım şükür kayınvalidem öz annem yerine hiçbişey ime karışmaz :)
Çok teşekkür ederim canım Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin
0 oy
tarafından
Doruk bulut ? 
(202 puan) tarafından
Ahhhh doruk ismine de bayılıyorum :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aras yakılıyor aras bulut. 
(202 puan) tarafından
Aras geçmiyo kur'an da malesef :( biz en başından beri aras bulut demiştik ama 2side baktık geçmiyo. Arası kaldıralım dedik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 156 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
+1 oy
16 cevap 265 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

379,364 soru