0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
30 haftalik hamileyim dün kontrole gittim sezeryan dogum olacağını ve plesantada kanama olduğunu söyledi doktor dikkat etmem istirahat etmem gerekliymiş önemli sorun olmaması için

Kaynanam bunu duydu eşimden ama dünden beri aramadı bi nasılsın demedi rahatlatmak için konuşmadı bile sadece bebek iyimi diye üzerinde duruyorlar

Bozulmakta sizce ben haksız miyim

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Haklısın, senin canın önemsiz tek düşündüğü bebek gibi olmuş
(83 puan) tarafından
Zaten annesi değilmişim gibi davranıyorlar kendilerini ortaya sokuyorlar hep bakacaz edecez terbiyeyi boz vermezler falanlar filanlar anlayacağın
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Boşver canm :unsure:

(83 puan) tarafından
Öyle zaten
+1 oy
(707 puan) tarafından

Haklı olman sonucu değiştirmiyor.

beklentini yüksek tutarsan kırıkların o kadar çok olur.
boşver hiç düşünme sen doğumuna odaklan stres yapma bunun için boş yere 
(83 puan) tarafından
Yok ama bozuldum sadece
(707 puan) tarafından
Boşver hiç üstünde durma.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Haklisin tabikide dogumdan sonra benimkilerde ayni yapti hergun oglunu arayip konustular da bigunde beni aramadi ki bide zor bi sezeryandi plesenta rahme yapisikti resmen ölumden döndum 
(83 puan) tarafından
Bizde de az kanama varmış artmaması için dinlen diyo doktor
(4,237 puan) tarafından
Dikkat et agir kaldirma yorucu is yapma ayakta fazla kalma canim insallah artmaz
(83 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Haklısın  neden senı aramadı ki sorun mu yaşadınız cnm 
(83 puan) tarafından
8 aylik evliyiz evlendik 2.ayda anneme gidicem diye kavgalarina başladı gitmicek  beni anne bilecek diye ailemle gorusmemi istemiyo mesafe korumalı onlardan olmamı istiyo beni de istemediğini söylemişti çocuk olmasa  ipini kırardık diyerek hakaret de etti ve hamileydim 2 aylıkken. Oldu bunlar o gün bugündür konuşuyoruz ama öyle böyle işte
(16,490 puan) tarafından
Aman hiç konuşmasın uyuzzzz oldum ona
Aramasın da sinir kadın
0 oy
tarafından
Takılma Canım önce çocuk sonra anne bu her yerde öyle Çünkü benim de çocuğum 32 haftalık doğdu dikişlerim  3 kez patladı vesaire oldu ama önce çocuğum soruldu bana Sen nasıl oldun denmedi yani ve tek başıma ben 2 çocukla da evde uğraştım Ekstradan bir hastanede 2 tane evde dünyanın kanunu bu Boş ver takılma
(83 puan) tarafından
Aynen öyle galibaki
tarafından
Evt cnm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Haklısın valla insan arar bi sende torununun annesisin sonuçta
(83 puan) tarafından
Benden haz etmiyo ondandir
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Haklisin canim aramasi lazimdi 
(83 puan) tarafından
Aksine bide benden bekler ve aramiyo  der şikayet eder oğluna eminimki ben
(5,913 puan) tarafından
Sende sikayet et insan bir arar de
0 oy
tarafından
Ruhsuz ka.rı boşver askmm sen kendine dikkat et iyi ol bide bunları düşünme
(83 puan) tarafından
Yapacak bisey yok zaten
0 oy
(760 puan) tarafından
Haklısın tabi bu durumlar sinir edici 
(83 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(401 puan) tarafından
Aynı durumdayız banada öyleler sanki onların çocuğu ismi onlar koydu herseyi yaptilar taşıyıcı anneyim anlaşılan ogluna bile diyordu sabret bi dogursun ben ona neler yaoacam diye
(401 puan) tarafından
Ayn ben onlari allaha havale ettim kaynanam çocuğun ismini ben beğenmedim diye sen o isme kurban ol dedi biliyormisn benim yasim daha 17 bana bisy yaptırdığında bilmedigimi defalarca söylememe rağmen üzerime bağırıp cagiridi hep
(83 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin utanma ihsan eylesin bisey diyemiyorum
(401 puan) tarafından
Amin umarim olmayan akıllarına bi akıl verir
(83 puan) tarafından
Aminn ins
(83 puan) tarafından
İnşallah.
0 oy
tarafından
Yaptıkları yanlış tabiki ama beterin beteri var canım bazıları ne anneyi ne de bebeği umursuyor seninkiler en azından çocuğunu düşünüyor değer veriyorlar bizimkiler ne beni ne de bebeğimi düşünürler 6 aylık oldu oğlum sadece 1 kere görmeye geldiler ki o da pek torun görmek için değilmiş sonradan anladık o gün bugündür görmek için görüntülü bile aramaz beni zaten hiç ama hiç yalandan olsun aramaz bende aramam 
(83 puan) tarafından
Keşke çocuğumuda düşünmeseler  annelik hakkımı elimden alma kivamindalar
tarafından
Kimse böyle bir şeyi yapamaz o bebek doğar doğmaz annesinin kokusunu alıyor annesini arıyor buna kimsenin gücü yetmez sende göreceksin canım bebeğin huzuru sende bulacak benimkisi daha yeni yeni babasına gitmeye başladı bundan önce gözünün önünden ayrılsam anında ağlamaya başlıyordu babasında dahi durmuyordu her şey kişide bitiyor buna izin verme bebek senin bebeğin ve onu en çok düşünen de sensin herkes yerini ve haddini bilmeli boş ver umursama konuşsun dursunlar ❤️
(83 puan) tarafından
Inşallah öyle olur ve bende görürüm o günleri çok sagol
(83 puan) tarafından
Canımm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 942 göst.
21 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,679 puan) tarafından soruldu

377,280 soru

11,290,521 cevap

34,704 kullanıcı

...