0 oy
301 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,452 puan) tarafından
Kızlar Diyarbakırı çok övdüler bizde eşimle gidip gezmek istiyoruz, oralarda şuraya mutlaka gidin dediğiniz, şurda mutlaka yemek yeyin dediğiniz yerler var miii ona göre plan yapcam :) 

4 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bizde yazin gidicez eşim Mardinli ama akrabaları da var Diyarbakır da bende gidicem Mardini özellikle merak ediyorum sultan seyhmusu beyaz su 
(3,452 puan) tarafından
Mardin Urfa Gaziantep falan da gezicez ama Diyarbakırı çok övdüler o yüzden orda bi yer kaçırmıyım dedim :)
tarafından
Sultan şeyhmus pıknık alanı sanırım kız pazar gunu gıdecez bız ben  fotograf atarım:)ama kasımıye beyaz su dara antık kent midyat ve eskı mardını gezebılırsın bız buralı degılız ama esımın gorev yerı burası
(1,584 puan) tarafından
Biliyorum olari eşimin bütün akrabaları orda dedesi nenesi amcası dayısı sülale orda bu yaz istiyoruz bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben doğuda oturdum eşim polisti, Diyarbakır bana 1 saatti Bingöl'deydim, bence tavsiye etmem terör olayları var, gezilecek yerleri var tabi ama sizin kararınız, ben bir polis eşi olaraktan korkup gezemedim 
tarafından
Tatvan da da ıkı arkadasım var ya eşleri astsubay onlarında bırı yenı gıttı tayın cıktı dıgerıde ıkı sene olacak cok zor vala Allah yardımcıları olsun sızın gıbı daha zor yıne benım esım gıdıp gelıyo
tarafından
Kız sankı bende sevdıgımde asker mıydı okulda kantinciydi:)hep dıyorum keşke asgarı ucretle calıssaydı da bu ısı yapmasaydı cok guzel gurur verıcı de meslegı ama cıdden zor ya neler yasıyoruz bız bırbırımızı anlarız anca vala
tarafından
Hadi ya mıdyatta mı sımdı
Var canım ellerinden öper 7 aylık bır bal kızımız var
tarafından
Dogrudur canım zor ya ıyıkı cocuk var sızınde sag salım dogsun ınsallah ya
tarafından
İns canm sağol
0 oy
(530 puan) tarafından

Ben Diyarbakır’da oturuyorum eşimin işinden dolayı ulu camisi hanlarda kahvaltı ön gözlü köprü temiz var orada kesin ciğer ye:) Levent’te tatlı ye 

(530 puan) tarafından
Sülüklü handa kahve için canım menengiç:)
tarafından
Kumsal sen  bütün tatlılardan ye en iyisi:))
tarafından
Acemi anne sen bnden daha biliyorsun oraları baksnaa bn bilmiyirum uzun zmandir da gitmiyiRum onda. N
(530 puan) tarafından
4 senedir buradayım canım olsun o kadar :)
tarafından
Bn okadar da orda kalmadım gezmek amaçlı gelirdim
0 oy
(856 puan) tarafından

Diyarbakırlıyim ve oturuyorum.gezilip görülecek çok yeri var bence çok seveceksiniz keyif alacaksiniz. Gazi köşkü 10 gözlü köprü. Snra zaten ciğer i yemeden gitmeyin derim. Ulu camii ve birçok tarihi camii var. Hz. Süleyman ve sahabeler türbesi var. Olmazsa olmaaz Sur'larimiz görülmeye değer. Tarihi müzeler ve konaklar :) hasan paşa Han'ini ve ordaki meşhur kahvaltıcilarida unutmamak gerek 

(3,452 puan) tarafından
Kesin gidicem buralara teşekkürler :)
(856 puan) tarafından
İnşallah. :) Bekleriz şehrimize. Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 483 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy