0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (3,836 puan) tarafından

İnşallah postu kapatmazlar şu an denk geldim buna buradaki anneleri de bilgilendirmek istedim şu herkesin bildiği bebek markası var ya eğitici bir oyuncağı 80 TL'den satıyorlar aynısını kızma 2-3 ay önce yerel olmayan ucuzlukçu sayılabilecek bir mağazadan 25 30 TL'ye almıştım

yani ayni ürün nasil bu kadar fark eder ya ayni herseyi ayni. marka degeri olacak birsey de yok. yazik valla 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen bide letgo yu gör sanki sıfır Gibi satıyorlar trendyol da bile uygun ken neden letgo'dan alayım ki 

(3,836 puan) tarafından
letgo yu bilmiyorum canim alisveris yapmadim hic ama bazen iyi arastirinca trendyol bile pahali geliyor bana surekli indirim kovalaman lazim orda da. indirimin de indirimi belki gercek fiyata yakin oluyor. pandeminin acisini cikariyorlar valla
(1,664 puan) tarafından
Evet yaa bende bi kaç ürün karşılaştırdık ketgodan almak pek mantıklı gelmedi
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Maalesef zaten oyuncağa değil markaya para veriyoruz
(3,836 puan) tarafından
oyle yapmak istemisler heralde canim ama urun ayni yani neye gore marka bicmisler anlamadim genelde de ordan alisveris yapiyorum
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım en iyisi o
0 oy
(10,565 puan) tarafından
Fp sanırım. Kesinlikle katılıyorum ve bu tarz ürünler dolapta uygun fiyata olabiliyor ben yürüme arkadaşı aldım kızıma 60 liraya sıfırı 270 lira aldığım üründe çizik dahi yok tavsiye ederim 
(3,836 puan) tarafından
yok canim daha ucuz olan magaza. dolaba bakmistim esim guvenemedi ikna edemedim birsey almaya ordan
(10,565 puan) tarafından
Ben de önyargılıydım canım ama bir kez dene sonra insan alışıyor
(3,836 puan) tarafından
ben eski elbiselerimi bile satmayi dusundum valla uyeyim de oraya.  esimi ikna etmeliyim birsey alabilmem icin :)
0 oy
tarafından
Onlar sadece isim parası canım markaya veriyorsun parayı ama bu ucuzlukcu tarzı yerlerden bir şeyler alırken de çok iyi düşünüp kadar vermek lazım çok fazla atık malzemeden üretilip kanserojen riski yüksek ürünlerde satabiliyorlar haberlerde çok konu oldu milyonlarca oyuncak imha edildi 
(3,836 puan) tarafından
yok canim ayni urun ayni marka kendi magazasinda diye sadece o fiyat farki. 50 tl bide ustune kargo parasi vericez almak icin
tarafından
Anladım canım yani ne diyim allah vicdan merhamet versin resmen dolandiricilik aslında tüketici haklarına hemen şikayet etmek lazım
0 oy
tarafından
Her şeyde öyle değil mi aynı bebek takımıi pazarda 25 TL lc waikikideni 50 TL hm zara gibi markalardan 200-300 TL  değil mi hep markaya para veriliyor 
(3,836 puan) tarafından
oyle de bunda marka degeri verecek bi sey yok ki canim ayni urunu kendi magazasinda satiyor diye bu para.
(534 puan) tarafından
Canim ben pazar malıyla LCW HM mallarını kıyaslayamam pazarda kıyafetler gerçekten çok güzeller ama dikişleri attı kaç kere aldıysan ama LCW HM den aldiklarin taş gibi ne bitleniyor ne dikisi atıyor ne rengi soluyor
(3,836 puan) tarafından
hmde bebek kiyafeti almadim ama canta cuzdan falan almistim kendime birseyler almistim tisort falan kumaşı gerçekten kaliteli Bence LC Waikiki'den daha iyi pazarda çoraplar Çok iyi oluyor
(534 puan) tarafından
Çorap olabilir canim da ben bir kaç kere pazardan beğenip kızıma kıyafet aldım dikişleri söküldü şimdi almıyor kıyafet kilotlu çorap falan alıyorum da kıyafet almiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Demet2011 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 442 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 232 göst.
7 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 884 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,443 soru

11,449,949 cevap

35,025 kullanıcı

...