0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
1 aylık bebeğim göbek fıtıgı varmış biraz doktor dedikten sonra farkettim bende 2 yaşına kadar takip edicem dedi nasıl bi süreç bilen yaşayan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum  göbektenmiydi ama yeğenim bebekken ameliyat olmuştu fıtıktan 
(233 puan) tarafından
Geçmiş olsun zor mu oldu peki
(2,264 puan) tarafından
3 yıl falan oldu canım hatırlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim kızımda da var canım 16 aylık oldu dün hastane kontrolümüz vardı doktor bişey olmaz kendiliğinden geçer dedi pek önemsemedi. Genelde 1 yaşına kadar kendiliğinden geçiyormuş. 
(233 puan) tarafından
Bende korktum ama ameliyat falan gerekiyormuş galiba çok mu şiş canım sizinki
(2,323 puan) tarafından
Şuan inmiş 6 aylıkken fln çok şişti canım. Bebeklerin çoğunda 1  2 yaşa kadar geçiyormuş eğer geçmezse ameliyat oluyor.
(233 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım doktorda öyle dedi de yinede korktum zaten erken doğdu uzamış sarılık falanda var bide onu duyunca iyice moralim bozuldu
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bize de var kendi kendine geçer dedi geçti sanırım doktora götürüyorum her ay düzenli bir sorun çıkmadı şükür 
(1,077 puan) tarafından
Doktor kendi kendine geçer dedi mi?
(233 puan) tarafından
2 yaşına kadar takip edicem geçmezse çocuk cerrahına yönlendiricem dedi
(1,077 puan) tarafından
Tamam canim bir şey olmaz o zaman. Eltimin çocuğunda da çıktı ama o ameliyat oldu demekki seninki de büyük bişey değil.
(233 puan) tarafından
Yok fındık kadar bi çıkıntı öyle büyük değil canım inşallah gerek kalmaz ameliyata
(1,077 puan) tarafından
Yok doktor ameliyat denediyse öyle büyütülecek bir şey değildir bizimki gibidir muhtemelen canım
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Evet akrabamız bebeğinde vardı bebek ameliyat oldu şişiyodu ağlayıncw
(233 puan) tarafından
Ne kadarlıktı ameliyat olduğunda zor bi ameliyat mı
(1,429 puan) tarafından
Yok zor değildi ameliyatla sünnet te oldu sünnet daha sıkıntılıydı 4 5 aylıktı
0 oy
tarafından
3 ayından sonra indi bizim genelde beslenmesi tuvaleti tamamen düzene girince geçiyor para tülbent gibi şeyler bağlamamaya özen gösterin ağlatmanaya çalışın gazını kendi çıkaramıyorsa gaz damlası ve bigaia doktora danışın verin geçmiş olsun 
(233 puan) tarafından
Yok ben bağlayamam zaten öyle şeyler cesaret edemem gaz damlası doktor yazdı kullanıcam yinede çıkarıyo biraz ama çok ıkınıyor yeterli olmuyo demekki teşekkür ederim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum bizim artık sarkmisti korkma geçeceğini hiç düşünmüyorduk gören şok oluyodu şükür ameliyata falan gerek kalmadı geçti 
(233 puan) tarafından
Ne kadar sürdü peki
(4,700 puan) tarafından
Bizim 6. Ayda indi ama hiç bişey yapma ben o dönemde bir kaç profa götürdüm çok korkmuştum para falan basmayın dedi oraya gazdan dolayı bağırsak giriyo para basarsanız bağırsağıni ezersiniz dedi bizde hiç bişey yapmadık yavaş yavaş indi gazıni çıkarmaya başladıkça ve ağlaması azaldıkça
0 oy
(48,972 puan) tarafından
geçmiş olsun bilgim yok
(233 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (518 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ahsenguzel61_ (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,383 puan) tarafından soruldu

384,978 soru

11,514,284 cevap

35,174 kullanıcı