0 oy
3,543 göst.
Diğer kategorisinde (1,007 puan) tarafından

Kızlar göğüsüm küçük ve yumuşak fakat benim göğsümü günlük sağmam gerekiyor bu makine nasıl çekiş gücü? Bide göğsüme olur mu başlığı büyük mü küçük mü göğsümü tutar mı iyice? Ve nerden ne kadara aldınız?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
En iyisi mochi süt toplama aparati emin ol elektirikli pompalardan daha iyi süt sağıyor 
(1,007 puan) tarafından
Manuel mi o
tarafından
Manuel de degil canim vakum gibi birsey gogusune yapışıyor elle totmaya bile gerek yok kendi damla damla topluyor sütü arastir kullananlar cok memnun
(1,007 puan) tarafından
Bi bakıyım canım sagolasın
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Ben kullandım ben beğendim daha önce manuel kullanmistim çok zor gelmişti ama bu çok güzel geldi bana.Bime gelmişti indirimliydi öyle aldım.Tekrar başlamam lazım benimde sagmaya sütüm hiç kalmadı kızım.emmiyor :(
(707 puan) tarafından
Benimde aynı ya emmek istemiyor mama yiyor sürekli bıraktı bırakacak.
(1,007 puan) tarafından
Bizimki sert göğsü cok akan sütü seviyo göğüs yumuşak dolu dolu gelmiyo sinirleniyor almıyo mamaya gelince cok cok valla napcamı sasırdım artık
(707 puan) tarafından
Bizimde aynı fışkırması lazım sütün ki emsin oda olmadigi icin emmiyor.Mama veriyorum ama ayda 300 tutuyor artık bizede fazla gelmeye başladı ki mama tüketimi iyice arttı.Al makineyi dene ama olmazsa mecburen mama vermen lazım.
(1,007 puan) tarafından
Valla mama devam edersem ben 300ü bile geçerim bizimki obur gibi habire yiyim diyo yani. Artık parasını da geçtim ama anne sütü gibi değerli birşeyi içsin yani mahrum kalmasın. Alıyım bari makinayı insallah ise yarar.
(707 puan) tarafından
Bizde ayniyiz günde ikiydi üçe çıktı mama sayısı.Yazik aç demekki mamaya sarıyor.Bende mahrum kalmasın diye az önce sagdim çok az çıktı ama bakalım artarsa böyle deniycem Artmazsa yapacak bişey de yok.Al dene bakalım inşallah ise yarar.
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben 119 liraya aldim bime gelmisdi uygun du da fiyati valla bi kere denedim bebek gibi guclu cekiyor hamile oldugum icin daha fazla deneyemedim ama 3 ay sonra deniycem
(1,007 puan) tarafından
Alıyım bende ya valla manuel denedim olmuyor
(2,765 puan) tarafından
Manuel bende denedim ama tutmuyordu bu pompayi hic elimle bile tutmadim kendisi tutuyor gogsumu
(1,007 puan) tarafından
İyi cekiyor mu peki ? Elektrikli nasıl kullanılıyor
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm bebekle zor oluyor elektrikli bendede vardı başka marka manuel aldım priz derdi titreşim derdi yok yinede sen bilirsin. Manuel daha iyi cekiyor
(1,007 puan) tarafından
Manuel kullandım ama inan göğsümü tam cekmiyor kavramıyo cocuk doyunca pıııııt uyuyo bende o arada hemen sağarım napıyım :(
(6,859 puan) tarafından
Baby plus bnmki güzel çekiyor cnm.  Elektiriklife baby plus ti ama artık cekmedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,044 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 377 göst.
3 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 517 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,425 puan) tarafından soruldu

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı

...