0 oy
709 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Eşim daha önce nişanlıydı (bu arada biz teyze çocukları oluyoruz) nişanlısı başkasına kaçtı sonra pişman olup geri dönmek istedi ama eşim kabul etmedi.

kızı da biliyorum resimlerden falan allah için güzel kız renkli gözlü .eşim bunu üstüne 10 sene boyunca kimseye evet demedi. teyzem bir çok kişiye gitti ama eşim kimseye beğenmemiş o zaman teyzem hala aklında o nişanlısı var galiba diyordu .sonra biz birbirimize kısmet olduk evlendik işte ama nedense içime bazen şüphe düşüyor acaba hala unutamadı mı diye çünkü tv de ne zaman renkli gözlü bir oyuncu çıksa bakıyor elinde telefona ara verip. hatta geçenlerde yasak elma dizisini izliyordum buraya da tüm renkli gözlüleri toplamışlar dedi .hamile iken acaba oğlumuz renkli gözlü olur mu dedi .acaba diyorum unutamadı mı yada renkli gözlü görünce aklına mı geliyor.soramıyorum da o mu aklına geldi diye içimde öyle bir şüphe var .biraz uzun oldu kızlar kusura bakmayın.

30 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Öyle birşey olduğu için sen kafanda kuruyor olabilirsin canim sana davranışları önemli seviyor olsaydı dönerdi diye düşünüyorum eskiye sünger çek eşine sorup aklına sen getirme bence 
(5,134 puan) tarafından
Sormuyorum da renkli göz görünce bakıyor aklıma geliyor
-Reklam-
0 oy
(69 puan) tarafından
Boşver canım sana karşı Bi yanlışı yoksa hiç açma konusunu unutmamış olabilir ama bence pişman da değildir onunla evlenmediğine erkek gururuna yedirmez kaçıp tekrar ona dönen kişiyle evlenmeyi. Zamanla giderek azalır içindeki her neyse. Sen onu daha çok sevdiğini belli et Allah kimsenin huzurunu bozmasın seninkini de inşallah 
(5,134 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Aklında olsa seni alıp canını yakmazdi sonuçta kuzenin yani 
(5,134 puan) tarafından
Dogru diyorsun canım işte şüphe benimki
0 oy
(612 puan) tarafından
Belki sadece renkli göz seviyordur yada sevmiyordur. 10 sene bi insan olmayan bi insanı sevemez bence gözden ırak gönülden ırak demiş büyükler
(5,134 puan) tarafından
Bilmiyorum kı ya
(612 puan) tarafından
Valla benim kaynım 7 yıl konuştu. Kız bıraktı onu. Hemen de başkasıyla evlenmiş hatta kanıma göre aldatıyorum zaten son zamanlarda garipmiş. Yıllar sonra Bi kızla konuşuyor. bi muhabbet ederken sormuştu eşim de geçiyor unutuyorsun varlığını bile abi diyordu. Ki biz o zaman bu terkedilmenin altından nasıl kalkacak demiştik. Sen evham yapma inan esmesi kalmamıştır o kızın.
(5,134 puan) tarafından
İnşallah canım Sağol
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm insanlarn zaaflari vardr blki onunda renkli gozlere vardr
(5,134 puan) tarafından
Olabilir de işte eski nişanlısı renkli gözlü olunca direk o geliyor aklıma
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Karışık bir durum ya bilemedim bende 
0 oy
(774 puan) tarafından
Sorupta hatırlatma bence 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Valla bilemedim ama caktirmadan sorabilirsin nedir bu renkli göz takintin senin falan diye 
0 oy
(333 puan) tarafından
Valla canım muhakkak aklına geliyordur ister istemez sonuçta bir geçmişi var o kızla, aynı durumda sende olsan seninde aklına gelir. Yani bu onun elinde olan birşey değil ki ve en önemlisi bu seni aldattığı anlamına gelmiyor. 
(5,134 puan) tarafından
Tabiki canım illaki geliyordur da hani renkli gözlü olayını dillendirmesi şüphe ettiriyor yoksa bende nişanlımdan ayrılmıştım bugun bir el tutma ile ilgili post açıldı benim de öyle bir anım vardı geldi aklına empati kurarım ama dile getirmesi şüphe ettiriyor
(333 puan) tarafından
Canım suphelenecek birsey yok ki bunda onemli olan senin bu olayı takmaman sen ne kadar takmakzsan eşinde kendi içinde hesaplasarak zamanla takmaz,  şöyle diyeyim sana diyelim ki renkli gozlu birini gördü sende o anda eşine sordun, eşinde anladı senin suphelendigini.  Ondan sonra aklına 3 defa geliyorsa sen şüphelenip sorduğun için 10 defa aklına gelir. Eşinin de şöyle bir düşüncesi olur acaba karım bundan sonra renkli gözlü birini görünce benden şüpheLenir mi diye aklına her gün getirirsin.
(5,134 puan) tarafından
İşte bu yüzden dolayı sormuyorum kendi kendime şüphe ediyorum
(333 puan) tarafından
Sen ne konuda şüphe ediyorsun
0 oy
tarafından
Bence hiç huzurunuzu bozmayın. Onun yasadigida normal değil sonuçta. Renkli göz görünce aklına gelmesi çok normal.o günler aklindan silinmiş olamaz ama bu onu hala seviyor anlamına gelmiyor. Renkli gözde seviyor olabilir bunda sıkıntı yapılacak hiçbirşey yok canım. Boşver hiç düşünme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 242 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 587 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu