0 oy
707 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Eşim daha önce nişanlıydı (bu arada biz teyze çocukları oluyoruz) nişanlısı başkasına kaçtı sonra pişman olup geri dönmek istedi ama eşim kabul etmedi.

kızı da biliyorum resimlerden falan allah için güzel kız renkli gözlü .eşim bunu üstüne 10 sene boyunca kimseye evet demedi. teyzem bir çok kişiye gitti ama eşim kimseye beğenmemiş o zaman teyzem hala aklında o nişanlısı var galiba diyordu .sonra biz birbirimize kısmet olduk evlendik işte ama nedense içime bazen şüphe düşüyor acaba hala unutamadı mı diye çünkü tv de ne zaman renkli gözlü bir oyuncu çıksa bakıyor elinde telefona ara verip. hatta geçenlerde yasak elma dizisini izliyordum buraya da tüm renkli gözlüleri toplamışlar dedi .hamile iken acaba oğlumuz renkli gözlü olur mu dedi .acaba diyorum unutamadı mı yada renkli gözlü görünce aklına mı geliyor.soramıyorum da o mu aklına geldi diye içimde öyle bir şüphe var .biraz uzun oldu kızlar kusura bakmayın.

30 Cevaplar

+2 oy
(3,136 puan) tarafından
Böyle bir şüpheyle yaşamakta zor ama sormayı denesen uygun bir dille
(5,134 puan) tarafından
İşte nasıl sorucam aklında yoksa düşürmek istemiyorum bilemedim
(3,136 puan) tarafından
İnsan kararsız kalıyor ama neden özellikle renkli gözlü olmasını istiyorsun diye sorsan. Ailenizde renkli gözlü kimse var mı
-Reklam-
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Aklında yoktur belki, siz sorupta hatirlatmayin..
(5,134 puan) tarafından
Zaten soramıyorum kı işte aklına düşmesin diye ama yani öyle diyince de acaba mı diyorum
(2,211 puan) tarafından
Haklı aslında  :) yasak elmada şahika ve zehra hariç hepsi renkli gözlü:)) benimde dikkatimi çekmişti  :)
(7,211 puan) tarafından
Bir ender ile yıldız renkli göz asıl diğerleri kahve kız
+1 oy
tarafından
Bence kafana takma kocanın sana olan tavrı önemli 
(5,134 puan) tarafından
Ya çok şükür oyle bana karşı kötü bir tavrı yok
tarafından
Ozaman kafana takma zaten genelde çoğu kişi renkli gözlü olsun der çocuğumuz. Mesela benim kızımın gözleri mavi herkes inşaallah değişmez diyo
+1 oy
tarafından
Hiç şüpheni belli edip aklına düşürme eşinin belki tesadüf belki renkli gözlükleri seviyor olabilir yani
(5,134 puan) tarafından
Bilmiyorum kı zaten soramıyorum da
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Aklında olsaydı diğerlerine hayır dediği gibi sana da hayır derdi hiç evlenmezdi
(5,134 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum da işte renkli göz olunca bi şüphe düşüyor içime
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Olabilir canım, insaniz sonucta birde eski nisanlisi normal ayrilmamis yani belki aklina geldikcr uzuluyordur, ama kac yil gecmis, evinde huzurluysan, esin sana deger veriyirsa takma bunu kafana, gelmis geçmiş bişey. 
(5,134 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım sağol
0 oy
(8,081 puan) tarafından
O öyle söylediği bir an pat diye sor bakalım ne dicek verdiği tepkiden anlarsın zaten
(5,134 puan) tarafından
Ya bir ara o başına gelen kaçma olayını anlatmıştı ilk defa oyle gördüm üst üste sigara yaktı anlatırken böyle bir değişikti yani
0 oy
tarafından
10 yıl kimseye evet dememiş sanada demezdi unutmamış olsa renkli göz seviyordur belki nişanlısından dolayı bakmiyordur kimi sever renkli göz öyle düşünme 
(5,134 puan) tarafından
Senin dedigin gibi de olabilir
0 oy
tarafından
Ben olsam sorardım kim renkli gözlü ki çocukda olsun diye konuya girip konuyu o kıza getiririm
(5,134 puan) tarafından
Ne bilim sorupta aklına düşürmekte istemiyorum ama daha fazla renkli göz konusu açılırsa sorucam valla
tarafından
Renkli göz takıntı mı var ki bilmiyordum falan de en azından
(5,134 puan) tarafından
Hımm olabilir bak böyle sorabilirim
0 oy
(462 puan) tarafından
Cnm hemen hemen aynı durumun içindeyiz ama ben bilmiyordum evlendikten sonra öğrendim 

Benim esimde bi kızı çok sevmiş ama kayinvalidem istememiş biraz rahat bi kızmış ama eşim çok sevmiş ben nisanliyken duydum ama o kadar çok sevdiğini bilmiyordum hep böyle farklı onunla hayalini anlatırdı ama onunla olduğunu söylemiyordu ben anlıyordum artık ben hiç söylemedim anlatmadım o kızın ismini bile anmıyordum öyle böyle şimdi unuttu gibi sende hiç sesini çıkarma anlatma söyleme elbet unutur ben çok zorlandım ama başardım çok üzüldüm ama başardım şimdi eşim bana o kadar bağlandı ki şükürler olsun ama anası olacak o kadın izin verse 4 4lil bi hayatım olacak bunada şükür 
(5,134 puan) tarafından
Sormuyorum zaten de aklına düşmesin diye işte insanın içine de şüphe düşüyor
(462 puan) tarafından
Işte en zoru da bu ya
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yani sorsanda evet diyeceğini sanmıyorum kuşum yaa en iyisi takmamak 
(5,134 puan) tarafından
Tabiki evet demez de işte şüphe heleki biz kadınlar olunca daha çok takıyoruz
0 oy
(119,563 puan) tarafından
Bi agzini ara bakalim ne diycek
(5,134 puan) tarafından
Nasıl arıcam kız aklına düşmesin istiyorum
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Sormak.lazim doğru olup cevap verirse tabi.. benim eşim de renkli gözlü sever özellikle mavi.. benimki de yeşil bana da hayran hayran bakıyor gözlerin güzel der ama hiç aklıma gelmedi öncesinde biri mi vardı diye.. renkli göz seviyor diye düşündüm 
(5,134 puan) tarafından
İşte soramıyorum kı bu sefer sen bunu mu düşünüyorsun der aklına da düşürmek istemiyorum
0 oy
(75 puan) tarafından
Asla sorma gibi bir hata yapma zayıf noktadan hep vurur senı Zaman la unutulur her geçmiş sadece bazen akla gelir gider buda gayet normal Sen eşini kazanmaya bak emek sevgiden bile üstündür Al yazmalım filmini yıllar sonra anladım Gercek hayat ta bu kendi bebegi i bir eline alıp koklasısın saat sayar akşam olsun dıye Eve huzur gelir Sen de kasten bazen de inşallah yavrum aslan babasına benzer erkekler pohpohlanmaya bayılır evi ona cennet yap akşam olsun sana koşarak gelsin O Artık SENIN senin yanında yatağında parcası karnında Şeytan vesvese nıye verır o sahip oldugun huzuru dilinle bozmak için 
(5,134 puan) tarafından
Yok canım soramıyorum zaten kı nasıl sorupta aklına düşürmek istemiyorum
(75 puan) tarafından
Sor eline sadece pişmanlık acizlik gececek daha çok üzüleceksin
0 oy
(579 puan) tarafından
Canım bende de renkli göz hastalığı var kız erkek olsun hiç fark etmez bayılıyorum renkli göze fakat geçmişimde unutamadigim kimse yok bu konuda bence eşine sorarsan aklına dusurursun bende çocuklarım renkli göz olsun çok istedim babamız yeşil gözlü benim açık kahve 2 kızım bana çekmiş 3 cu kızım babaya çekti şükür aradan yıllar geçmiş haaa unutmusmu dersen nisanlisiymis unutmaz fakat onunla hiç bı alakası yoktur diye düşünüyorum sana davranışları hali tavrı iyiyse hiç takma kendinide bunaltma canım 
(5,134 puan) tarafından
Bana karşı bişey yok tavırlarında falan işte bir şüphe benimki
(579 puan) tarafından
Hiç takma canım kafana o zman kendini bunaltirsin gerçekten
(5,134 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
(579 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
tarafından
Kız benim eşim de ikide bir bebeğimiz renkli gözlü olmayacak senin yüzünden diyordu belki senin eşin de renkli göz seviyordur bnce düşündüğün gibi değildir ya da bir kere daha bahsederse sor de ki renkli gözü nedrn bu kdr seviyorsun de 
(5,134 puan) tarafından
Eğer tekrar mevzusu açılırsa sormayı düşüyorum bakalım
tarafından
Aynn öyle yap
0 oy
tarafından

Benimkide bir kizi seviyomus askere gitmis bu kiz baskasıyla nisanlanmis fln ilk tanistimizda sormustum ama ismini nerede oturduklarini fln unuttum 2 yil oldu bende bazen böyle şüpheleniyorum aslinda asla hata yapmaz mesela esin renkli goz deyip duruyomus benimki öyle seyler demez benim kendi aklımda var burdada böyle postlargördükce benimde geliyo aklıma böyle şeyler soramiyorum belki aklinda yok benim yüzümden gircek diye :ermm:

(5,134 puan) tarafından
Bende soramıyorum renkli göz diyince o mu geldi akılna diye ama eğer bir kaç kez daha derse sorucam renkli göz takıntın nerden geliyor diye
tarafından
He mantiklı öyle sor
0 oy
(267 puan) tarafından

Şüpheler insanı çok yoruyor, çok huzursuz ediyor insanın içi içini yiyor seni çok iyi anlıyorum ama eğer öyleyse bile sana evet unutmadım diyecek değil dese bile sen bunu duymaya hazır mısın :( 

(5,134 puan) tarafından
Değilim tabiki o yüzden de soramıyorum ama eğer bu renkli göz mevzusu yıne açılırsa o zaman diyicem takıntın mı var diye
(267 puan) tarafından
Evet onu diyebilirsin
0 oy
tarafından

Suphe insanin icini yer bitirir. Esine sor acik ol konus

0 oy
(382 puan) tarafından
Canim benim esimde nisanliydi nisani bozuldu kiz tandiqim biriydi hic soz acmiram nede aklima bile getirmirem o gecmis gitmis seni secmis evlenmis hic dusunme nede sorma
(5,134 puan) tarafından
Sormuyorum da işte renkli gözlü biri görünce tv de bakıyor acaba diyorum işte
(382 puan) tarafından
Yok canim dusunme bile calis unutdur hatirlatma senle xosbexd olduqdan sonra onu koyub giden birini sevecek deyil ki kalbini ferah tut  ben olmamis sayiram sanki esim hic nisanli olmayib inan aklimada gelmir biz evlenirken nisani 3 ay olmisdu bozulali bana dediler belke onu sevir hayla akli onda ola bilir yapma inan evlendik hic o barede soru sormadim sanki hic olmamis kizda yakin biriydi tanyirdim iyi olaydi evlenerdi demek ben layiqmisem))))
(5,134 puan) tarafından
Sormuyorum zaten de bazen şüphe düşüyor içime

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 239 göst.
0 oy
3 cevap 140 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy