0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Kızlar diyete girdim de verebilceniz tavsiye ise yarar bilgiler varsa lütfen:)

8 Cevaplar

0 oy
(119,651 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(44,763 puan) tarafından
Hahahahhahahahaaaa
(3,063 puan) tarafından
Amin kız :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyetle ilgili tek bilgim AZ YE ❣️
(3,063 puan) tarafından
Tek kural diyosun:)
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Azmin ve kararının devamı gelir insallah:D

(3,063 puan) tarafından
Ay inşallah
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kız bende başladım dıyete nasıl olcak bilmıyorum göbeğim var yazda gelıyo :/ inşallah sütümde  azalmaz. 
(3,063 puan) tarafından
Ya inşallah canım valla yaz geliyor diye zaten
0 oy
tarafından
Bende giricem diyete ekmeği kes cnm en çnemlisi ekmek bide playstorde ev egzersizleri var onları da yaprsn kolay zayflrsn ben 5 ay önce öyle yaptm çok iyi verdm sende öyle yap bence ben imdrdm bende yapıyorum çok fazla da yemek yeme eşimle birlkte girdk diyete o spora gidyr ben evde spor yappıyorum eşitliğe bak:(
(3,063 puan) tarafından
:)) kız inşallah veririz ya
tarafından
İnşlh cnm ya
0 oy
(1,158 puan) tarafından

1 ay 10 gun sonunda tam 10 kilo vermis biri olarak yaziyorum :) Ekmegi hamur isi tatliyi hayatindan cikar ben mesela sadece kahvaltida 1 dilim tambugday ekmegi yiyorum baskada ekmek yok ara ogunlerini mutlaka yap bol bol su ic ve aksam saat 7den sonra hic birsey yeme ilk zamanlar zorluyor ama inan bir sure sonra alisiyorsun 1 ay sonunda kendime odul yaptim ve gozum ac gibi yemeye basladim ama yiyemedim :) yine cikolata vs istiyorsa ye ama cok minik miktar oyle aman sunuda yemiyim deme ama genelde bu tarz seyleri erken saatlerde ye ki yaga donusup kalmasin vucudunda spor yapabilirsin gercekten kilo verimine cok yardimci oluyor 

(3,063 puan) tarafından
Ekstra yaptın bişey oldu mu canım mesela kayısı çayı yeşil çay vb şeyler
(1,158 puan) tarafından
Tabi canim mesela sabah kahvaltida kiraz sapi cayi ictim aksamlari yesilcay ictim destekledim onlarlada
0 oy
(319 puan) tarafından
1 yıldır yapıyorum 5 gün önce kızımı sütten açtım çünkü 1 yılda sadece 10 kilo verebildim bu benim için az yürüyüş koşu vb hep yaptım az yiyerek vermiyosun bu bir gerçek kuş kadar yiyeceksin ben aclik otunada başladım bakalım nasıl olcak
(3,063 puan) tarafından
Ya inşallah veririz
0 oy
tarafından
Ekmegi şekeri abur cuburu kes. Bol su iç. Spor yap tamamdır verirsin.bende o şekilde verdim. Doğumdan sonra tekrar yapicam Allah izin verirse:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 366 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ergenin annesi (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 176 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (51 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...