0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Kizlar bir bucuk senelik evliyiz oglum var esimin ilgisi azaldi neden bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşinle konuşup niye böylesin demiyor musunuz?
(39 puan) tarafından
Diyorum ama yine aynı degisen bir sey yok
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra eskisi gibi olunmuyor cnm suslen puslwn cilve yap dikkatini çekmeye calis 
(86 puan) tarafından
Hele cocuk yoktu benimki havalardaydi vallah((vallah cocukla ilgili deyil uc dort cocugu olan var yillardi bir birini ayni gunku kimi seven ciftler var onlar neden deyismirler(
(6,671 puan) tarafından
Bazılarını şans cnm geneli böyle emn ol
(86 puan) tarafından
Keski o şans bizde olsaydi
(6,671 puan) tarafından
Keşke cnm
0 oy
tarafından
Kel in ilacı olsa  başına süre r diye bir laf var  canım :((((( bizde de durum aynı 
(39 puan) tarafından
Bulacağım bir çaresini benden mi sıkıldı ki diyorum acaba
tarafından
Belki de olabilir
0 oy
tarafından
Eşinin ilgisi azaldiysa senin bı problemin yoksa sen napacaksinki eşin yapması lazım sor konus anlat düzelme yoksa bekle sonra çıkar kokusu zaten napacan canım başka 
(39 puan) tarafından
Konuştum yine aynı ise giderken yanağından öpüyorum dedim sen beni hic öpmüyorsun sen opuyorsun ya dedi bende sart koydum bir gece sen bir gece ben opecegim diye o da zorla
(86 puan) tarafından
Ayn ben ya.Opsen de  karsilik vermiyor cok yorgunum uykum var filan deyir.Sonra gel şubhelenme aklina her şey gelir .Deyiremki sora deme karim dir dir edir.Her şeye sebeb yapan bunlar.Kadinlari kinamiram.İlgi istiyirik biz de.Biraz da guven sadakat.Hani neredee bu erkekler kadinlari hic bir zaman anlamazz
(39 puan) tarafından
Aynen erkekler fazla basit düşünüyorlar galiba kadınlar daha hassas her konuda
0 oy
(617 puan) tarafından
Üstüne cok düsüyorsan ondandır sen ona ilgi gösterme biraz kaçan kovalanir  misali canım 
(39 puan) tarafından
Evet her seyi yaparim yemek istediğini masaj yaparım istegi zaman cogu şeyde de onun istedigi olur
0 oy
(86 puan) tarafından
Yogun calisiyormu kocan? Belki is guc falan yorur onu .Menimkinin  de ilgisi az eyni seni kimiyem o deyirki men ele deyilem kocamin mene ilgisi az olan kimi subhelenirem artik kocam mene ele şeyler ettiki artik onun her addiminda kuşkulaniram bikmişam onun tavirlarindan(((
(39 puan) tarafından
Evet ağır ısi yoruluyor ama baska seylere isterse zaman buluyor ben yorulacak bkr sey istemiyorum ki ondan konusmak sohbet etmek beraber film izlemek gibi
(86 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum canm.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
3-5 gun annenlere yit ozlesin :) 

Yada surekki mesaj at sebi seviyorum.vs gibi 

En uyisi de ona sorman
(39 puan) tarafından
Yok annemlere gidemem bebekte var rahat edemem orada ama mesaj atmak mantıklı
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Konuşmayı denesen canım belki bir sorunu vardır derdi vardır

(39 puan) tarafından
Anlatmıyor ki bir sey
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Sen bilmiyorsan biz nerden bilelim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapp (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Doruk2019 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde Busraaa1 (37 puan) tarafından soruldu

379,700 soru

11,366,293 cevap

34,846 kullanıcı