0 oy
834 göst.
Moda kategorisinde tarafından

Tofisadan aldığım ürünler 

image20 TL adım ve çok çok seviyorum

image55 TL aldım sık sık giyerim herkeste çok begenir

image

image29 TL adım hemen hemen her gün giyerim severek 

image15 TL aldım ve çok seviyorum

image10 TL aldım gerçekten çok güzel siyah bir kazak taşlı bir kemerle konbinledigimde herkes abiye zanediyorahaha

image15 TL aldım ve çok güzel bir etek deri 

image

image5 TL aldım daha giymedim yazin artık haah

image15 TL aldım keske bütün renginden alsaydım çok güzel bir parca siyahı da var

image

image

image20 TL aldim ama

image

29 TL aldım ama 40 beden almışım bana büyük ben 36 beden giyorum buda benim hatam ahahah 

Daha çok var ama boyum ve kilom dolmasıyla kaldırdım belki çok ilerde ben memnun kaldim sizede göstermek istedim

24 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Berivanim bu tofisadan bi sen bi ben memnunum :D geçen 150 liraya dunyanin kiyafetini aldim valla:D tane 1  tl lik urun bile kaptim :Dgule gule kullan. En başlataki kareliden bende almistim.:))
tarafından
Bu tofisa sadece bize çalışıyor heralde bir biz memnunuz güle güle kullan bebeğim
(866 puan) tarafından
Bende memnunum yıllar once 5 6 sene  once bi kaban aldim hala giyerim cok farkli ve cok guzel herkes nerden aldin diye sorar ama aynısından yok hic bi yerde;)
(7,412 puan) tarafından
Saol bidenem sende gule gule kullan☺
Canakkalem tamamrn nasip isi birazda. Bide sey var zaten piyasada simdi en kotu magazaya gitsen 30 liraya takim bulamazsin. Bu fiyata ipek kumas gelecek degilya. Milllet fazla beklentiye giriyor. Hadi adidas alsa okadar para vercek tabiki beklenti cok olur. Ama 1 5 10 15 lira paralara cok beklentiye girmemeli. Ne gelirse demeli. Ben fiyatina gore cok aman cok beğendim. Oda nasibim diyorum:)
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ablamda takim almisti 3 tane cok guzel geldi 

Güle güle kullan canim
tarafından
Soğol canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Güle güle giy 
tarafından
Soğol canım teşekkür ederim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güle güle kullan canım

tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Toplam ne kadar verdin :D 
tarafından
Toplu almıyorum canım ben tek tek alıyorum ondan net fiyat Yok çünkü daha cekmedigim çok ürün var
(3,276 puan) tarafından
Hm Anladım canım güle güle giy 15 liralık olanlar çok guzelmis
tarafından
Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(119,530 puan) tarafından
Kiz bero herkez tofisaya kotu diyodu burda
tarafından
Bence değil canım ben şahsen çok memnunun fiyatlari da çok iyi
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Güle güle kullan Bende 4 tunik aldım çok rahat kullanıyorum hamileyim büyük beden aldım gayet güzel 29.90almistim :)
tarafından
Aynen canım fiyatları çok Uygun ve güzel ben dolabımi yeniledim diye aldım zaten hala alıyorum eski elbiselrimi hepsini dağıtımahaha
(1,013 puan) tarafından
Bende hamileyken tuniklerim olmadı artik onlari kaldırıp yenilerini aldim hala takip ederim tofisayı beğendim bisey olursa bazen kargo ücretsiz oluyor o zaman daha iyi
tarafından
Aynen. Canım bende hep takip ediyorum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cogu insan  kötuluyor ama cevremde alan cok ve helside cok memnun acaba neden kotu yorumlar gelir anlamam.uygun bi alisveris siteai sahsen ben öneririm
tarafından
Bende sırf bu yüzden atım resim hep söylüyorum ben hep tofisadan giyiniyorum ve çok Uygun ve çok güzeler bence
0 oy
tarafından

Aaaa habire alsam mı almasam mı nasıldır deyip duruyorum güvenemiyorum burda kötü yorumlar okudum hiç cesaret edemedim özellikle elbisene bayıldım galiba gaza gelip sipariş vercem hemen :D

tarafından
Canım yine sen bilirsin tâbi ama gerçekten ben çok severek kullanıyorum hepsini  yapman gereken kumasina iyi bak ve bilmediğin kumaş sa arastir yutupten video izle zaten anlatsin iyimi kötümü ben öyle yapiyom bazıları kumaşları arastirmiyor sıkıntı yaşıyorlar ama ben pek sıkıntı yaşamadım sadece bir tek üründe oda bedenleri çok büyük aldığım için ama tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Lütfen yanlış anlamayın ama kumaşları çok kaliteli durmuyo pazarda da bulunabilir şeyler aşağı yukarı aynı fiyatlara.. büyük bı beklentiyle sipariş verenlerin beğenmeme sebebi o olabilir. 
tarafından
Güle güle kullan canm
tarafından
Senin düşüncen tâbi canım ama bence kumaşları da çok güzel giydiğim zaman üstümde güzel duruyor ucuz durmuyor canım bide ben pek kumaslarina bakmam ya belki bir ikitanesi dediğin gibi olabilir ama çoğu değil canım
tarafından
Anladm cnm güle güle kullan
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kumaş kalitesi falan nasıl güzel mi canım.

Bu arada güzel günlerde güle güle giy canım
tarafından
Canım ben kumaşlarini çok beğeniyorum  ama bir iki tanesinde sıkıntı yaşadım çünkü kumaşlarina bakmadım  ince geldi bana bir tanesi ama kumaşlarina bakip yutupten video izle ozaman zaten sana gelecek urunu hemen hemen anlarsin
(3,136 puan) tarafından
Öyle yapayım canım çok teşekkür ederim. Ben biraz şatafatlı taşlı boncuklu pullu şık şeyleri seviyorum bakalım istediğim gibi bulabilecek miyim
0 oy
tarafından
Bana niye yer bezi gibi geldi ya 
tarafından
Hangisi canım benim atığım resimlerdekiler mi yoksa senin aldiklarinmi kötü geldi
tarafından
Yok canım eşofman takımı aldım bir yikamada renkleri gitti iğrenç oldular
tarafından
Anladim canim ben öyle bir sıkıntı yaşamadım. Hiç canım ben nerdeyse hergun giydiğim için *** sık yıkıyor um ve bir sikinti yaşamadım canım alacağın ürünün kumaşını iyi arastirman lazım ata yurubte video izle daha iyi anlarsın
tarafından
Daha o siteye tovbeliyim
0 oy
tarafından

Nasıl biseyki bu ilk defa duydum tesettürluyum güzel seyler varmı bilgilendirin  beni :silly:

tarafından
Bak canım sadece takip et ürünleri ona göre al çünkü bazen 50 TL beğendiğin ürün 1 tl bile oluyor
tarafından
Uygulamamı yoksa sayfamı
tarafından
Sayfa canım
tarafından
Tmm teşekkür ederim:)
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Elbıselerın kumaslarının adı ne canm yakan cinse benzıyor
tarafından
Yakmiyor kuzum kumaşları bilmiyom vallah ya bir yıl oldu alali nerdeyse çoğunu
0 oy
(135 puan) tarafından
Güzellermiş canım bende bakayım teşekkür ederim 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Güvenilir sitemi peki kargo falan sorun oluyormu.. yeni göz attimds güzel şeyler var siparişte sorun olmaz demi
tarafından
Kargo kapıda ödeme ile canım ben sorun yaşamadım ve bütün ürünleri tek aldım canım bazen kargo bedava ve ürünler değişiyor fiyatlari bir baktın 29 bir baktın 1 tl
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende aldım kargo hazırlanıo daha
0 oy
tarafından
Bu tofisa ne oluyo ya bende alim çok güzeller cnm güle güle giy
tarafından
Sağol kardeşim gogleye yaz tofisa diye çıkar ama hemen alma takip et indirime girince al
tarafından
Tm cnm tşkrlr
0 oy
tarafından
Malları nasıl benim de alaşım var
0 oy
tarafından
Bir kısmı kaliteli bir kısmı kalitesiz diyor 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 862 göst.
23 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 448 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 947 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...