0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Kizlar esim hicbiryere gtmez  hep evde olur cumartesi 1 yada 2 saatligine arkadaslaryla bira  icecez dedi ama gtsin istemiyorm yok dedim hep evdeyim surekli biryeremi gidiyorm diyor bu kadar skma diyor motelim bozuk sizce ne yapım  siz olsanz tmama dermisn 5 de evw gelcej yemk yicez 7 gibi  cikacak ztn 9 da yasak var  

17 Cevaplar

+1 oy
(413 puan) tarafından
Benimki de evcimendir. Nadiren de olsa arkadaşları ile çıkmak istediğinde ben mutlaka onay veririm. Mesaiye kaldım deyip yalan söyleyeceğine haberim olsun en iyisi. Nasıl ki ben arkadaşlarımla görüşüyorum, görüşmezsem bunalıyorum o da bunalıyor belki beni çekiştirmek istiyor. Şişsin mi adam :) o da insan 
(413 puan) tarafından
Ha bu arada benimki benle ilk tanıştığı zamanlarda da arkadaşları ile çıkardı onlar içerdi benimki araba kullanacağım der içmezdi. Bazen evdeyse az bişey içerdi. Yıllardır neredeyse hiç içmiyor ve bunu isteyen ben değildim kendisi böyle daha uygun dedi.. Arada içeceğiz filan der geç kalma ama ben sıkılıyorum derim gitmez Bile şakaydı der geçer :) sıkarsan daha cazip gelebilir
(2,014 puan) tarafından
Valla tam benim düşüncelerimi yazıyosunuz +
(413 puan) tarafından
Allah başımdan eksik etmesin Benim bu ikinci evliliğim :) ilkinden sağlam ders almışım gibi geliyor bana da :) ben ona ilk başta sınırımı belli ettim neye tahammül edip etmeyeceğimi anlattım. Bundan sonrası sende dedim o da sağolsun o sınırı hiç geçmedi :)
(483 puan) tarafından
Valla gtcek arkadasi cok pis esini aldtan biri guvenilir degil esinin onla gtmesini ustemiyorm cnm aklim kaliyor norml ciksa ztn susarim alkol iyi drgil
(413 puan) tarafından
Canım içinde varsa yapar yoksa zorlasan yapmaz sen eşine bu konuda ne kadar güveniyorsun o önemli. Benim eşimin büyüdüğü muhit sıkıntılı ve bütün yakın arkadaşları alkolik, uyuşturucu kullanan suça bulaşmış adamlar. Eşim bir sigara bile içmemiş birisi ve kavgacı değildir. Çünkü içinde yok ben de farkındayım. Benim deli dolu Bi abim var biz nişanlanacağımız zaman ben bu adamı deneyeceğim sonuçlarına hazır mısın dedi evet ben güveniyorum dedim. Çalıştığı yere hafif meşrep Bi kadın arkadaşını yollamış boş dekolteli. Kadın işve yapmış cilve yapmış benimki dönüp bakmamış bile. Hatta rahatsız olduğunu belli etmiş başka arkadaşını çağırmış ilgilenmesi için. Demek istediğimi anlatabildim mi bilmiyorum ama eşinin içinde varsa onu cam fanusa da koysan Bi yolunu bulur çıkar yapar içinde yoksa dansözlerin arasında da olsa başını eğer kendi dizleriyle oynar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal bişey için gitse tamam da içki içmek için gidiyor ne bilim 
(483 puan) tarafından
Ay bilmiykrm  sinirlndm bir yndan  biyete gitmiyor hep evde
tarafından
Tamam dışarı çıksın 1 2 saat ama içki içmek için değik normal arkadaş ile zaman geçirmek sohbet etmek içn çıksın
(483 puan) tarafından
Bnse diyorm  laf anlasa
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Allah hidayet versin 
(483 puan) tarafından
Amin  diyorm khce icmeyw gisin diyorm ne yaoak kahveyi diyor daha belli deil diyor  snir oldum
0 oy
(747 puan) tarafından
Valla bira olmasaydı gitsin hakkıdır derdim ama alkole karşıyım canım
(483 puan) tarafından
Bnde karsuyim iceceksen evinde ic dedim
(747 puan) tarafından
Bacım evindede içmesin yaa bıraksa keşke
(483 puan) tarafından
Ya nirmlade agzina surmez oyle akillarina gelmis cnm
(747 puan) tarafından
Normal oturmaya gezmeye gidecekse gitsin canım ama bira içecekse ben izin vermezdim gitmesine değil bira içmesine
0 oy
(1,307 puan) tarafından
İçki içtiği için istemem ama normal de gessn dolaşsın tabi o da insan ama içki içmeye değil
(483 puan) tarafından
1 tane bira icecz is arkadaslari evlendgimzde beri 1 kere cikti buda 2. Olcak
(1,307 puan) tarafından
Olsun çıksn dışarı ama bira falan fark etmiyo onu içmek için çıksn istemem gtsn çay kola kahve içsn
(483 puan) tarafından
Aynisin dedim npcam bilmiulrm uzatmasammi acaba cunku eismde bn hergun ciksam vise demez oda hic cikmadi baski ypmakda fazla iyi deil
(1,307 puan) tarafından
Tabi değil içki içme sadece de uyar
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İçkiye izin verme bence normale gitsin de

(483 puan) tarafından
Icji olmazsa tamam icji istemiom bnde
0 oy
tarafından
Bira varsa sikinti  ya o olmasa iyi olurdu bence

Umarim sprung olmaz 
(483 puan) tarafından
Valla artk keyfi bilir
0 oy
tarafından
Sende git arkadaşlarınla içmeye bakalım o ne diyecek 
(483 puan) tarafından
Kesin der o saat byan cikmaz
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Harama bile bile.yollamam esimi 

Cay icsin kahve icsin eyvallah o zikkimaa gondermem
(483 puan) tarafından
Bnde  diyecegimi dedim valal
(7,098 puan) tarafından
Iyi yapmissin
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ne varki bunda hep dizinizin dibinde oturcak hali yok adamların. Biraz salın. Sonra yok ona baktı, yok beni aldattı diye ağlaşıyolar burda. Ne yapabilirki dışarda arkadaşlarıyla oturcaklarmış güvenmiyomusunuz eşinize? 
(483 puan) tarafından
Ya guveniyrom cnm ama arkadasi var serefsz esini aldtiyor indan icimde sknti  oluyor
0 oy
tarafından
Gitsin ama içki içmek için gitmesin yani haram sonuçta 
(483 puan) tarafından
Ayenen valla npcam bilmiyorm
0 oy
(847 puan) tarafından
Bu kadar bunaltma Yoksa yalana tesvik edersin. Icme konusunda Icmesen iyi olur Dersin ama illa diyorsa ortam boyle diye ozaman Karısma Bence. Yani sonra yasak olan tatlı geliyor Sürekli yapmak istiyorlar 
(483 puan) tarafından
Bnde ondna buraya sordum ama y 1 arkadasi var esini aldtmsdi bir zmanalar o adamla gtsin istemiyorm
(847 puan) tarafından
O halde bunu dile getir. Ama sunu ekle. Bu gibi arkadaslarin yerine baska dostlsrinla gitmek zaman gecirmek istersen gidersin aşkım de.
(483 puan) tarafından
Söylüyorum  ztn
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben gönderirdim ki arada kendim derim git arkadaşlarınla iki muhabbet et kafan dağılsın diye. 
(483 puan) tarafından
Dgrudru cnm
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm bu kadar skma bnm eaim beste cikar beai bes gece evde okur hicbiryere gitmez ama bazen arkadaslari arar ava gidelim halisahaya  gidelim mi die git die bm israr ederimm bnce hakki. Icki icmeaeymis iyimis ama :-)
(483 puan) tarafından
Ayrnnr valla alkol kotu ya insan ister istemez degisik oluyor
(4,152 puan) tarafından
Hayrlisi ama engel olma ciksin canm bnce  tabi..
0 oy
(579 puan) tarafından
Kız skma eşini o kadar biz nasıl bunaliyorsak onlarda bunaliyor hem sürekli çıkan bı insan değilmiş yani bence çok görme eşine 
(483 puan) tarafından
Yani cikarsa ypcak bise yok
(579 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(81 puan) tarafından
Ben eşlerin bu kadar birbirine karışmasına karşıyım. Herkesin kendi sosyal özel alanı olmalı diye düşünüyorum. 
(483 puan) tarafından
Ya oylede ne bilim ya alkol iyi degilki disarda icmesi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benımkı hıc cıkmaz6ayda yılda cagırır lar onada hayır demiyorum canım cıkıyor 
(483 puan) tarafından
Valla ilmiyorm giderse ypcak bise hok artk
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bosver kafanı dinle ☺️

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 745 göst.