0 oy
1,146 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,402 puan) tarafından

image

image

merhaba hanimlar herkese iyi aksamlar.tofisadan herkes merak ediyor nasil diye. Mesela bu gordugunuz 4 parca 32 tlye aldim. Kot 15 tl. Piyasada 100 liradan asagi hic gormedim ve bildiginiz tas gibi kot:)) acikcasi cok iyi bise beklemiyordum ama cok cok begendim.  

Bu asagidakilerde umdugumdan iyigeldi esofman takiminin yesilinide aldim. Bu ikisi 30 ar tl yesilinide 1 tlye aldim takimin:)) onu giyinmistim foto cekmeden atamadım. 

image

22 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

bak canim bu sekil yakindan
tarafından
Evet guzel kumasi ben smdi baktim da siteye 50 tl diyo ama 30a nasl aldn kiz
(7,402 puan) tarafından
Suan 35 gordum ben canim. Bi ara hepsi 30 oluyor bi bakiyosun 20 10 5 tl denk gelince 1 tl bile oluyor inan:))
(7,402 puan) tarafından
Aynisi stokta yol görünüyor mus cnaim ben eski siparislerden bakinca 35 yaziyordu onu gormusum
tarafından
Ha anladm cunki suan guncel fiyat  50 tl
-Reklam-
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Şaka mı bu inanmıyorum beni bilgikendirirmisin uygulaması mı var 
(6,121 puan) tarafından
İnstagram da var abla sayfası tofisa diye
Ama bu 2 sene öncenin postu☺️☺️☺️
(10,411 puan) tarafından
Evet canım sonradan farkettim
İnstegram kullanmıyoreeeeeeee
Nasılsın aşkımmmm
(6,121 puan) tarafından
İyim ablacım sen nasılsın ♥️
(7,402 puan) tarafından
Senelerdir burdayim ilk defa postum hortladı;D  
Uygilama yok tofisa.com diye girersen de bakabilirsin canim. Uye olursan sureklu sms geliyor gecenlerdede 1 liraya 5 liraya urunler vardi. Ben alali 2 sene oldu suan eskiye gore pahali ama piyasaya gore yine uygun site.
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güle güle giy canim☺️
(7,402 puan) tarafından
Saol canim daha guzelleri senin olsun:))
0 oy
tarafından
Kalitesi kumaşı nasıl peki 
(7,402 puan) tarafından
Canim kot ceket harika bildigin 100 liraya satilan kotlardan. Trenckot ince yazlik bi kumas yani fotoda  manken ustunde daha kalin sert duruyor ama ama ben cok inceledim tahmin ettim hafif bise olduğunu zaten 1 tl ye aldim:))) yesil ekose olan ince kaşe bordo ve bej takim penye gibi rahat bi kumas daha oncede o kumastan aldim giyiyorum hic yipranmadi. Etek bluzde etek deri gorunumlu buluzde tiril tiril balon kol. Oda 1 tl idi :)) zaten uygun fiyat olmasa asla cesaret edemezdim canim.
0 oy
tarafından
O ortadaki trençkot un kumaşı nasıl rengi çok hos
(7,402 puan) tarafından
Evet canim bende rengini sevdim kumasi fotoda daha sert orjinal trenc gibi duruyor ama dikkatli bakarsan daha hafif ince bi kumas. Ama ic göstermiyor yazin cok rahat giyebilirim ve en guzeli 1 tl ye aldim:))
0 oy
tarafından
Aa herkes memnun degiliz diodu
(7,402 puan) tarafından
Biraz sans isi sanirim canim:))
0 oy
tarafından

Param yok ama bakıcam genede belki Birgün olur da alırım :D

(7,402 puan) tarafından
InsaAllah canim:)) uygun fiyatli denk gelirde bol bol alirsin umarim:))
tarafından
Güle güle kullan tatlım
0 oy
tarafından
Gule gule giy canim son fotodaki kahveli beyazli takımı kac tl ye aldin birde kumasi nasil acaba tek onu cekip atarmisin rica etsem
(7,402 puan) tarafından
Tabiki canim cekip atayim. Gayet rahat giyimi. Bu 30 tl aynısının yesilini 1 tlye aldim:))
tarafından
1 tl ye mi nasil ya :D
(7,402 puan) tarafından
Canim yukarı attim. Yakindan fotosunu :)) valla denk geldi aldim:))
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Iyi günlerde giyin
(7,402 puan) tarafından
Saolasin canim
0 oy
(118,484 puan) tarafından
tofisa urunleri duzelltti desene
(7,402 puan) tarafından
Demekki canim:))
0 oy
tarafından
Kotu nasil 15tl ge aldin kiz
(7,402 puan) tarafından
Hic sorma canim oyle bir denk geldiki. 15 tl olunca hemen aldim dedim cok iyi bise gelmez ama bildigin tas gibi kot agir kaliteli yani:)))
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Aaa gerçekten mi kız çok guzel
(7,402 puan) tarafından
Aynen canim tabi hepsini bir arada yakalamak imkansiz 3 postada aldim 10 ar lira kapida odeme oldu kargoda 1 tl ydi yine hesapli oldu her turlu:))
(5,721 puan) tarafından
Gule güle kullan canım bedenler uyuyormu birebir
(7,402 puan) tarafından
Tesekkr ederim canim ben 1 beden buyuk alıyorum gayet iyi oluyor
(5,721 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Şu alttaki takımın linkini atar mısın canım ☺️☺️
(7,402 puan) tarafından
Atayim canim. Bak yorum olarak yakndan fotosunu attim kumasini.canim aklinda suphe olmasin. Ben zaten evde giymek ixin aldim gayet iyi.:))
(7,402 puan) tarafından
https://www.tofisa.com/tunik-pantolon-biskuvi-8330

Canim suan 35 tl olmus 30 liraya aldim ben. Aynisinin yesilini 1 tl ye aldim:)) surekli kampanya yapiyorlar takip edebilirsin
(5,324 puan) tarafından
Bekliyorum canım benim çok güzeller☺️☺️
(7,402 puan) tarafından
Canim sanirim bu stokta yokmus ben eski siparisten bakimca gorunuyor ama.  Sen yine bakar ol. Surekli guncelliyorlar
(5,324 puan) tarafından
Tmama canım çok ama çok sagol
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Güle gule giy cnm trençine bayildimmm :)
(7,402 puan) tarafından
1 tl  kiz 111:D
(1,667 puan) tarafından
Bende üye oldum simsi 1 tl günlerinds maj atacaklar bakalim.bizde faydalanalim birazz zaten en kucuk bedsn giyiyorum kimse almaz :)
0 oy
(1 puan) tarafından
Kargo gecikmesi gbi bir sorun yaşadınız mı kimi insan kargoya çok geç veriliyo veya 1 ay kargoya verilmesini bekliyorum.gbi yorumlar okudum Siprs verdim ama sonuç ne.olcak merak ediyorum
(7,402 puan) tarafından
Bu aldiklarimda yasasim canim 1 ay i buldu gelmesi. Ben zaten kapida odeme yaptığım icin endise etmedim gelmesede sorun degil  diye.  Ama önceki siparisimde 1 haftadada gelmisti.
0 oy
tarafından
Guzel gunlerde kullan cnm 
(7,402 puan) tarafından
Canim tesekkr ederim
0 oy
tarafından
Ben dw şimdi üye oldum canm nerden buluyoruz indirimli olanları çok iyi almışsın 
(7,402 puan) tarafından
Canim suan bile 1 tl 5tl 15 tl falan indirimli urunler var tkip etmen lazim. Ben telefon numaramla giris yaptigim icin msj geliyor 1 tllik urunler sisteme dusunce.
0 oy
(554 puan) tarafından
Ürünler hala saglam mi merka etrim fiktrinizi almak istiyorum suan deli gibi alışveriş yapasom var ordan
(7,402 puan) tarafından
evet canim hatta suan bi takim ustumde:D aksam kaynanamla muhabbetinu ettik 30 liraya aldim 2 senedir giyiyorum diye.  Suan postuma yorum gelince sasirdim;))) Hatta siyah etekli takim varya onu hic giymemistim yeni giymryr basladim herkes bayılıyor nerden kaca  aldin diye 1 tl ye denk gelmisti düşün.  Uye ol ara ara hala sms geliyor 1 tl 5 tl falan diye linke tıklaınca dirwk indirimli urunu aciyo4
0 oy
(154 puan) tarafından
İki yıldır bende orada alıyorum sürekli çokta memnunum. Öyle aşırı kaliteli değil ama yinede kullanışlı güzel kullanınca. Bende iki elbise aldım 100 TL ye geçen gün 
(7,402 puan) tarafından
Evet canim asiri kaliteli degil ama piyasaya gore cok iyi. 2 sene oldu hala giyiyorum.ben cok memnun kaldim Yakin zamanda aldigin elbiseler nasil. Benimde elbise alasim varda. Epeydir de alisveris yapmadım:)
(154 puan) tarafından
Nasıl fotoğraf atacağımi bilmiyorum yoksa atardım canım. Birtane fırfırlı lila birtane de beli lastikli çok rahat elbise
0 oy
tarafından
Güle güle kullanın nasil denk gelip alıyorsunuz banada anlatirmisiniz bildirim falanmj geliyor
(2,562 puan) tarafından
Eski post
(7,402 puan) tarafından
Canim uye ol telefon numaran ile sms geliyor indirim girince. Ben alisveris yapalı  2 sene oldu ama hala 1 tl urum geliyor bazen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 670 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde AYSGUL. 5821 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
26 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 223 göst.
8 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beyzanurw (391 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...