0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kizlar özel hastanede haftasonu ultrason açık olur  mu bir de ultrason fiyatı ne kadardır. Ankara özel ortadoğu hastanesi ve ya lokman hekime gitmeyi düşünüyoruz giden varsa fiyatıyla ilgili bilgi verir mi?  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cumartesi oglene kadar acik diye biliyorum cnm kayseri de
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Cumartrsi oluyor doktorlar öğlene kadar ama pazae filan elbet nöbetçi doktoe vardıe gütmeden ararsınız
(274 puan) tarafından
Yarın arayacağım canim Sağ ol
0 oy
(413 puan) tarafından
Denizlide cumartesi öğlene kadar açık özellikle kadın doğum doktorları çalışanlar için cumartesi de geliyorlar 
(274 puan) tarafından
Ben annemi götüreceğim canım göğsünde kitle var devlete gittik ultrason yokmuş başka hastaneye gönderdiler onunda randevusu ileri tarihli
(413 puan) tarafından
İstediğiniz hastaneyi arayın zaten randevu ile gidiliyor ya o gün doktorun olup olmadığını söylerler. Ultrasonu da zaten doktorlar çekiyor ya odasında. Yine de Ultrasonu da sorun doktor olmazsa randevu vermezler zaten
0 oy
(89 puan) tarafından
Değişiyor ben cumartesi, pazar gidiyordum ultrasona. Hastaneyi arayıp bilgi alın 
0 oy
tarafından
Cumartesi öğlene kadar açık olması lazım 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hafta  sonu  öğleye  kadar  war  canım  emin  olmak  için  ara  bence 
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Cumartesi doktor randevusuna gore 2 de cikan doktirda var 5 de cikan doktorda var  pazar izin gunleri illa 2 hastanemi tercihin ankadara daha iyi yerler var=)
(274 puan) tarafından
Eşim çalışıyor bize en yakın hastane o iki hastane ve ben ankarayi bilmiyorum annemde burda misafir. Bebegimle birlikte gideceğimiz için yakın hastane tercih etmek zorundayim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,815 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu