0 oy
174 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kizlar bu ürünü kulanan varmi aranızda  almayı çok istiyorum bu hafta alcam  kulanan varsa  bana cvp verirse çok sevinirim

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
bekliyorum burda benmde aklimda kalan bir alet bu
tarafından
Bekle canım inşallah kullanan biri vardir ben kesin alcam ama bu hafta
tarafından
bi tanidik bu makinalari guzellik merkezinde de kullandiklarini cok ise yaradigini falan soyledi ama cogu kisi de bir ise yaramiyor deyince bende kararsiz kalmistim bakalim ne dicekler
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Canım erkek kardeşimde online satış platformunda çalışıyo Trendyolda falan satiyolar bunlardan 1 hafta önce bana getirdi hiç beğenmedim bi faydası yok bence hatta al geri görür paraya yazık dedim götürmedi yok kalsın köşede dedi ama zerre begenmedim
tarafından
Ya niyeki kuzum niye beğenmedin bende alcam da merak ediyorum
(253 puan) tarafından
Duştan sonra falan cildi temizlemek için güzel ama siyah noktaları küçük yağ bezelerini falan almiyo ayarını en yükseğe alsan da vakum  gücü çok kuvvetli değil kuzum memnun olan vardır belki ama ben para vermediğim halde hiç beğenemedim
tarafından
Ya diyorsun anladım canim markasi ne kuzum
(253 puan) tarafından
Şuan valizimin içinde canım yarın fotoğrafını çeker atarım bu posta görürsün istersen
0 oy
(670 puan) tarafından
Ben kullanıyorum güzel Aliyo buhardan yada banyodan hemen sonra yapmak lazım siyah noktalari güzel temizliyo 
tarafından
Ya seninki hangizi canım markasi valan bu hafta alcam da bana yardımcı olabilir misin
(670 puan) tarafından
Medifine benim çok araştırıp almıştım siyah nokta çoksa almanı tavsiye ederim diğer türlü anlaması. İse yarayıp taramasını bende çenede burunda çöktü aldım yanaklarda yapıyorum kizariyo kan dolaşımı olsun diye yaptıkca cildin alisiyo kademesi yüksekte bilirsin 5 kademeli güzel

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 143 göst.
28 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde iaue.16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 286 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
24 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nerosahmet (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
6 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...