0 oy
445 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Yarın geliyor ya alayım iki tane diyorum hamilelikte dar giyilmiyor biraz büyük alıyım diyorum nasıl kumaşı kalıbı bilmiyorum guzelmi 

image

4 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ne zmn geliomus benimde ihtiyacim var ya 
(1,664 puan) tarafından
Erkek olaninalmistik geçen sene iyi ama ilk giymelerdecok  tüy döktu içinden siyah siyah to yumuşakları dökülüyordu 3veya 4 yıkamadan sonra gecti
tarafından
Pantolon gibi güzel duruyor ya ben hamehken hep bunları giymiştim
tarafından
Bende erkek olanı almayı düşünüyorum ya koyu renk olsun
(5,913 puan) tarafından
Ya ben dogurdumda kizlar butun pijamalarim domestos alim bunlardan diz izi yapior mu peki kizlar
tarafından
Ben hiç kullanmadim canım ya bikere daha geldi kışın gidip alamadım sabah sonra gidiyim dedim bitmiş
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hamilelğim kışa denk geldi pndemidn dolayıda bi yre gidemedk hiç sırf doktr kontrlüne gidrken giymk içn aldım valla ne yaln söyliyim çokta memnunm hatta tekrr almyı düşnüyorm o derce raht olyo 
(5,913 puan) tarafından
Diz izi yapior mu canim
tarafından
Yaaa pazara geliyo 35 lira istediğim gibi değil eşime dedim 23 lira 2 tane  alsam 46 lira dedim oda haklısın dedi
(4,067 puan) tarafından
Benmki yapmdı
(4,067 puan) tarafından
Bende senn g kıyamdm parya zaten hamlyken giyerm fazla pra vermye geek yok dye düşndüm doğurdm hala giyiyorm :)
tarafından
Aynen bende taytlari giydm eskidi şimdi pişmanım dursaydi diyorum :)
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Canin yeni gördüm sefamerve de indirim var pantolon 8 tl iliş kadınlar günü özel 
(6,859 puan) tarafından
Link atsana cnm bulamadm ben
(4,665 puan) tarafından
Instagram da gördüm kuzum
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben aldımda fptoda gözüktügü gibi degil ya hamilelik sürecinde alayım dedim bende
tarafından
Bende hamilelik dönemi için aldım hatta bir beden büyük aldım rahat olsun kilo alınca da giyerim diye ben  beğendim yani giyince gayet hoş duruyo zaten bı esofman ne kadar mükemmel durabilir ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 204 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.