0 oy
296 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (406 puan) tarafından
Kızlar çok fena hastayım öksürük bitirdi beni test negatif iğne oldum antibiyotik kullanıyorum kaç gündür ama öksürük bitmiyor varmı reçeteniz Allah için yazın

15 Cevaplar

+1 oy
(451 puan) tarafından
Bunu yap bana dua et bir su bqrdagi sutu kaynat sonra içine iki diş sarımsak rendele iç Rabbim şifa versin
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kozalak şurubu iyi geliyor 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Prospan var canım o çok iyi bitkisel oğlumada veriyorum annem de kullanıyor kesiyor
(406 puan) tarafından
Eczaneden mi alınıyor canım ya valla boğazım hep gıcık öksürük
(1,584 puan) tarafından
Evet canım bide zeytinyağı pekmez ılık yapıp ic alana kadar
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Zeytin yağı iç cnm çok iyi geliyor
(406 puan) tarafından
İçiyorum güzelim gece yarısı yine basliyo
(3,167 puan) tarafından
Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah canım zeytin yağını günde dört beş defa iç cnm yoksa geçmiyor
(406 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun
(3,167 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah cnm
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Vala bmde grpitım çok fenaydım komşum bna kuşburnlu ıhlamur getrdı anam içtm hiçbişey ım kalmadı yemın edrm bnce sende dene aktarda varmış eşime syledım al dye
(406 puan) tarafından
Kuşburnu ile ıhlamur mu kaynatıp içeceğiz
(5,391 puan) tarafından
He vala şuan ısıtyorum komşum getrdı saolsın varya grip burun akıntısı hiiç kalmadı bnde
(5,391 puan) tarafından
Bu arada bnde emzdryırum interneten baktım doğaal şeyler bişey olmuyormuş içeblrsnz dyordu
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Veriorum tarifi sicak suya yarim limon bir cay kasigi tepeleme toz zencefil bir tatli kasigi bal bunu gunde 2 defa ic emzirmiosan 3defa ic
(406 puan) tarafından
Emziriyorum 2 kez içeceğim demi.
(5,913 puan) tarafından
Evet canim bebisin popoya dikkat pisik kremi sur benimki oyle gecti valla
(406 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
(5,913 puan) tarafından
Sendende yavrum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kozalak surubu dedi bana hemsıre. Bal zencefil tarcın karıstır sureklı ye cok ıyı gelıo arkadasım Korona ydı bunun sayesinde oksurugu gcetı
0 oy
(201 puan) tarafından
Reçete degilde canım biz acilde dekort diye bir ilaç verirdik çok öksüren hastalara hatta çocuklara bile icirdigimiz olmuştur.. dekort ampul kırıp içiyorsun 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim dun vende test verdim negatif cikti bugun tomografiye gore covidim asiri oksuruyorum . Allah korusun bir daha git doktora istersen
0 oy
(48,731 puan) tarafından
tereyagi ertipt pekmez koyup ye 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Doğal yöntem veriym yaz Bir yumurta sarısı pekmez ve sütü karıştır bir kaç gün düzenli iç hiç birşeyin kalmaz ikinci güne bile öksürük azalır
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende bir kaç ay çektim öksürükten

Kuşburnu çayı ile geçti Allah'a şükür
0 oy
(76 puan) tarafından
Canım keçi boynuzu pekmezi zeytinyağı ve bir kaç damla limon ılık olsun iç akşam yatmadan sabah uyanınca acayip iyi geliyor çocuklarmda da kullanırım çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Bal ve karabiber iyi gelio canm yada siyah turp varsa içini oy biraz bal koy 1 gece beklet ertesi gün ic içtikçe tekrarla gecer 
0 oy
tarafından
Keçi boynuzu ve yoğurt karıştır iç öksürüğe iyi geliyor. Yada tere yağı ve pekmezi hafif kizart ye oda iyi geliyor iki gece yap ye biseyin kalmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
6 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
7 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...