0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 29 aylık cok seciyor yemek yaa inadı tuttumu kızsamda yemiyor güzelde söylesem biyere gidince hepten sıkıntı sizde durumlar nasıl acaba napıyorsunuz bu durumda 

7 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Valah benim kizim 9 aylik masallah ne varsa yiyo secmiyo yani taşdan yumuşagini yiyo hatta çok yiyo hma demeyi biliyo karnini doyuruyorm gene hma diyo yedirim yedirim gene diyo hama diyo hahahaha ne yapayim bn maşallah diyeyim bari :):):):))")")
(128 puan) tarafından
Kiz fazla yemeside iyi degil karistirip kusuyo hep istiyo bnde verim karistirincada midesi bilaniyor
(3,118 puan) tarafından
Yoğurt veriyorum yemiyor, buğday haşlayıp yoğurt koyuyorum yine yemiyor tek yediği şey muz
tarafından
Ayyy masallah ona bebem yaa ham diyormuş bide
(128 puan) tarafından
Aynen canm bide tatli hma diyo ki anlatamam sabahlari uyaniyo hma hma diyo bide baba diyo ama en cok hma diyo yemek en başta gelir en basta hma dedi ztn ya ac oldugundada diyo tok oluncada diyo acaba oyunmu yapiyo diyorm kendime
(128 puan) tarafından
Canim ya belki tatli şeyler ri seviyo muz yiyo diyordun yogurda muz ez yada muhalebi yap pirinç unuyla ya belki şekerli şeyleri seviyodur muz yiyo diyosun ya cici bebe falan yer belki ver denednmi kac aylik bide buyukse 1 yas falansa gene ver hic yememesinden iyidir
-Reklam-
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Ah ah secmez mi cnm maf ediyor beni yesin diye neler yapıyorum kendimi sokmadigim hal kalmıyor :))
tarafından
Sorma yaa sinir krizi geçiriyorum ozaman
0 oy
tarafından
Of of secmezmi misal şehriye çorbası sevmiyor midesi bulanıyor mercimek sevmez bide yedirmek tam bir eziiiyettt
tarafından
Aaaa aynı benimki sıradan Bi şehriye corbasını dahi yemiyor öğürğyor mercimek desen öylee nolcak böyle yaa
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Benim kızım 14 aylık bugüne kadar verdiğim yemediği hiçbişey olmadı Elhamdülillah maşallah :D

tarafından
Masallah ne verion nasıl verion yaa
(1,169 puan) tarafından
Bence ek gıdaya erken başlamakla alakalı bişey ben 5. Ayda başlamıştım başlarda biraz çıkarıyordu ama sonra ne versem beğenmese bile yiyordu. Elhamdülillah kusması tiksinmesi yok hiç. Ya ne bulursam brokoli çorbası tavuk suyu et suyu enginarlı balkabaklı ayrıyetten kendi yediklerimizden veriyorum öyle
tarafından
Bende öyle düşünmeye basladım canım keşke erken geceydim tıkanır yutamaz diye korktum hep offf
0 oy
(579 puan) tarafından
Benim ilk kızım aşırı seçici yediği yemekler bellidir 2 ci kız hiç ayırt etmez bana çekmiş :) 3 cuyude 2 cinin izinden goturmeye çalışıyorum bakalım 
tarafından
İzinden derken napıyosun ve 1.kıza napıyon ayrımı yapıon hep
(579 puan) tarafından
Ay kuzum 1 ciye yemek ayrı yapıyorum benim ömrümü yemiş zaten o ne et yer ne tavuk yer ne balık yer tek hamisiyi yer başka yemez sonra patates kızartması pilav pasta börek çeşidi sever makarna yer bide zorla taze fasulye yediririm onun dışında yemez patlıcanı hiç sevmez çok değişik oldu o 2 ci 3 cu ne bulursam yediriyorum 2 cisi bana gerek duymaz ne bulursa yer fark etmez küçüğe Allah ne verdiyse tikiyorum :))
tarafından
Masallah canım onlara cok zor oluyor ayrı yemek ne yapcanı sasıyosun bide içim rahat etmiyor hep aynı seyleri yemesini pilav makarna köfte patates kızartması bazı yemeklerden yer öyle bu ara corbayı bıraktı niyeyse
(579 puan) tarafından
Valla sknti canim ama yapacak bisey yok doysunlarda aynı yemekleri yesinler
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Şuan 10 aylık seçmiyor çok şükür allaha inşallah böyle gider
tarafından
Sonradan değişiyorlar yaa
(25,223 puan) tarafından
Değişmeyen değişmez :)
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Çok da laf mı çok çok