0 oy
891 göst.
Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından
Kizlar büyük sorunlar yaşıyoruz eşimle ayrı yatiyor 4-5aydir neyse ciddi kavga ettik evden kovdu beni 1ay önce şimdi yüzüme bakmıyorum 

Dün kardeşlerim geldi biri erkek biri kız ne kaynanam nede eşim bı hoşgeldin demediler odalardan çıkmadılar onlarda uzaktan geldi 1saat oturup kalktılar sonra çıktılar odalardan bende sonra kardeşlerim amcama geçmişler aynı sehirdeyiz yengeme anlatmışlar durumumu çok sinirlenmiş amcamda yengemde amcam bugün gitmis eşimin akrabası olan abinin yanına sen konuş yoksa kızımızı alacaz orda hizmetçi değil yengemde dedi sen orda hizmetçi değilsin kıyametler kopacak yani kaynanamda konusuyo bugün benle git barış özür dile kendine bagla koçanı normalde kiskaniyo su kocamdan beni sen kadınsın dovse sovsede ses etmeyeceksin dedi gitsen nere gideceksin bak çocuğunuz var bı yere sigmassin gibi şeyler dedi şimdi ben napiyim şaşırdım evlilik hayatım yok zaten ama kızıma bakiyorum 4aylik daha kızıma bakıp ağlıyorum ne yapacagimi sasirdim 

17 Cevaplar

+1 oy
(678 puan) tarafından
Hazır kaynanan korkmuşken artik ben adım atmam ne okursa olsun deseydin  keşke madem böyle diyo o niye hoşgeldin demiyo biraz korkmus  sanırım bunları duyunca sende bastır iyice bence 
(808 puan) tarafından
Zaten eşimle bağlar koptu kopacak oda farkında birbirimizden iyice sogumusuz
-Reklam-
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Hadi eş sinirli çıkmadı kaynana ne pok yemeye çıkmadı da gelmiş sana poktan akıllar veriyo tee Allah'im ya.

Döv döv sonra sni sustur sonra sonun da ne olur biliyon mu döven insandan hayır gelmez bacım sakin bunlara susma.. ama el için yanına gelmedin su bu diye de tartışma yuva yıkmak da kolay değil sn de çok haklsn ama çocuk sağlıksız bir Ortamda da büyüdükten sonra ne anladım o işten.. yok düzelir sana iyi olur eşin el kaldırmaz fln o ayri bak sana ne dicem özelden yazicam bak bı bacım ağlama cnm.canina yazık yavrun için dik dur
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Kiyamet alametleri yaziyo sandim posta ilk girerken 

Neyse canim bence amcanlar bi konussun lar yorumlari okudum esler arasinda gizli olmaz olmamalı... Konuşulsun bi bakalim belki cozukur cocugun icinde mutsuz bi yuvadansa babasiz buyur daha iyi 
(808 puan) tarafından
Psikolojim gitti sunepelestim biraz her şeyden korkar oldum ondan yoksa farkındayım herseyin
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bırak amcan ne yapıyorsa yapsın çoktan hak etmiş saygısız terbiyesiz eşin ve kaynanan
(808 puan) tarafından
İçimde korku var bir türlü gecmiyo kalbim sikisiyo
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Şimdi mi aklına gelmiş kaynananın

(808 puan) tarafından
Dedim zaten yenimi aklına geldi
(1,664 puan) tarafından
Korkmuş o oh olsun,hiç geri adım atma hazır eline koz geçmiş amcamlar iyi demiş canım., kocalık yok hizmetçilik var
(1,664 puan) tarafından
Allah yardım eder, hayırlısı olsun senin için
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sümeyye sümeyye bu sen misin? 
(3,213 puan) tarafından
Kız sümeyra senin adını ezberleyemeden sen nick değiştiriyorsun yav.
tarafından
Hahahahaha sen beni aramışsın canım bak leb demeden leblebiyi anladım :D kız kavga ettim birkaç kişiyle sinirlenip sildim hesabı, sonra dedim niye gidecem Sinirim geçti bunu yeni açtım, nicki değiştiricem kayıt olamıyordum rastgele bişey yaptım
(3,213 puan) tarafından
Sümeyye arkadaşım bence sen de biraz uzaklaş ki kıymetin bilinsin gidip özür mözür dileme başını dik tut kaynanan böyle dediğine göre yediği halttan utanıyor kapatmaya çalışıyor konuyu. Ne güzel bak sana sahip çıkanlar var lütfen kendini ezdirme
(808 puan) tarafından
Sizden destek alınca kendimi daha iyi hissediyorum
(3,213 puan) tarafından
Güçlü ol canım. Iyi olmayacak ne var bırak suçlu olan çeksin cezasını. Şükür ki sevdiklerin seni sevenler var.
0 oy
(580 puan) tarafından
Kızına bakacak biri var mı maddi yönden varsa durma 
(808 puan) tarafından
Var babam
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm çok özel degilse kocanla neden aranız açıldı ufak bişey mi büyük bi sorun mu ayrıca kardeşine yaptıkları büyük terbiyesizlik
(808 puan) tarafından
Telefonda gizli alan gördüm niye var dedim ac dedim açmadı uzun hikaye
(1,451 puan) tarafından
Cnm affedebilecigin bişeyse bi dene otur konuş hani gönlünü almak degilde orta yolu bulalım de kpnuştuktan sonra beraber karar verin boşanıcakmısınuz yoksa barışcakmısı ız
(808 puan) tarafından
Bu evde görünmeyen olmaktan çok yoruldum disari çıkamıyorum ailem geliyo rezil oluyorum ben onların yanına gidemiyorum
(1,451 puan) tarafından
Konuş işte cnm bn böyle olmak istemiyorum diyorsan ki bn böyleyim diye bn yokum gidiyorum dersin öyle hayat geçmez ama kaynananın dedigide dogru bi bakıma annen baban arkanda bile olsa ne kadar sahipde çıksalar sıgmazsın sen rahat edemezsin yükmü oluyoruz bebegimle diye düşünürsün çocuğun bi ihtiyacı olsa kocandan rahatca istersin senin bebegin diye ama babandan bir istesen ikinciye çekinirsin
0 oy
(345 puan) tarafından
Ne guxel arkada duran sevdıklerın var o kocanada cırkef kaynana da hak ettıklerını ver sende ezdırme kendını he oldu dayak yıp dovsede sen mı gıdıp ozur dılıcekmıssın bırde bu tuzden işte kadın cınayetlerı artıyo 
(808 puan) tarafından
Zaten okadar kirginim ki herseye
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hiç de gitme yaptıkları terbiyesizlik ne olacaksa olsun onlar düşüneydi asla aile yapma etme deme sonra sahip çıkmıyoruz der çekilir ler silen arkanda ise korksunlar ya duzelsinler ya da yoluna baksinlar
(808 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(47 puan) tarafından
Kardeşlerine hosgeldin demeyen kaynananın g... Tutustuysa kocaninkide tutuşur merak etme hiçte alttan alma bir sirkelesinlerde akılları başlarına gelsin 
(47 puan) tarafından
Ayrıca kaynananda ters psikoloji uygulamış resmen bosanirsada essek gibi nafaka öder hem sana hem çocuğa
(808 puan) tarafından
Çocuğumla bile tehdit etti beni kaynanam zaten her şey yapti huzur vermedi şimdi ben bişe yapmadım diyo
(47 puan) tarafından
He tabi bişey yapmazlar zaten Allahım ya çocukla seni kimse tehdit edemez bebek anneye muhtaçtır o kadar karnımda tasiycan kimse alamaz bebeği korkma çok şükür ailen arkanda sahipsiz sanmasınlar seni
0 oy
(48,785 puan) tarafından
amcan ne guzel babalik yapmış sende sahipsiz olmadigini hissettir onlara
(808 puan) tarafından
Ailemiz birbirine bağlıdır yeni duydular ben bişe demedim hemen harekete gectiler
0 oy
(119,563 puan) tarafından
yenimi aklina gelmis amca hakli
(808 puan) tarafından
Beni sahipsiz sandılar heralde
0 oy
(1,667 puan) tarafından
G.ö.tü sıkısmis kaynanya bak sen .senin hayatin tabi ama boyle nereye kadar 
(808 puan) tarafından
Üzülüyorum diyo dedim bana niye üzülmesin sürekli hor gordun
(1,667 puan) tarafından
Oglu karisiz kalacak ona üzulmüstur o bu nankör kaynanalarin hepsinin cani cehenneme
(808 puan) tarafından
Aynen oğluna uzuluyo zaten soyledide
0 oy
tarafından
Sakın amcalara engel olma senin arkanda olsunlar böyle ne güzel sahipsiz kimsesiz değilsin. Dövse de sövse dr sus ne demek hayırdır yaa hay.van mı eğitiyorlar sakın alttan alma kendine değer ver onlar da sana değer vermeyi öğrensinler 
(808 puan) tarafından
Engel olamam ki oknyaydan çıktı herkesede rezilnolduk
0 oy
(833 puan) tarafından
1.Kaynanayla mi yaşıyorsunuz. 
0 oy
(774 puan) tarafından
Kadınsın dövsede ses etmeyeceksin mi kaynanam bana yeni evliydim bırak kocayı bazı gelinleri kaynanası bile dövüyor dedi gözümü korkutmak için bırak seni oğlun dövse evi başınıza yıkarım dedim son oldu kendi cok mu dayak yemiş bırak büyükler halletsin zaten ortada evlilik diye birşey de kalmamış 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 311 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 861 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 759 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.