0 oy
940 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Resmen koca adam oturup ağlıyor karşımda o kadar acı çekiyor ki 

Bacaklarında ne olduğu bir türlü çıkmıyor 3 uzman baktı her biri kendi alanında gayet başarılı 

Ama eşimin bacaklarında ne sıkıntı var çözemediler teşhis konmadi ama bu süreçte o kadar ilaç kullandı ki acıdan dolayı 

Karaciğerinde değerleri artmış sarılık geçiriyor artık ne olacak sonumuz ben ve 14 aylık kızım napariz onsuz bir saniye bile düşünemiyorum 

Meğer hayat ne kadar boşmuş şimdi anladım 

Daha dün ev araba eşya gibi değersiz materyaller için tartışıyorduk 

Şimdi diyorum ki Evvela Sağlık

Evvela Sağlık ....

Gerisi hep yalan dolan. 

Dualarınız da benim eşim için ufak bir parantez açın lütfen kimin duası kabul olur bilinmez.... :( 

Sevdiklerinizin kıymetini bilin

39 Cevaplar

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah canım 
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hiç Bir zmn dünya malına değer vermem

İlle de sağlık ille sağlık Rabb'im şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin dermansiz dert vermesin insallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa ismiyle şifa versin inşaallah kardeşim
0 oy
(395 puan) tarafından
Allah kısa sürede şifa versin inşallah Akdeniz hastalığı diye bir hastalık var ama bunu bazı uzmanlar dahi bulamıyor bacağa çok etki ediyormuş karın agrısı şikayeti de oluyormuş ve idrarda yanma tarzı his vs şeyler oluyormuş galiba bi araştır internetten belirtiniz aynı ise bu şekilde bir test yaptırmanızı tavsiye ederim tabi sonucu çok geç çıkabiliyormuş 3 ay kadar ama erken de alan olurmuş birde kireçlenme ve sıvı kaybı da olabilir tabi doktor değiliz ama rastlamıştım yakınlarımda aktarda bi yaprak var kireçlenme için çy olarak içiliyor bitkisel birde onu bir iki gün içip deneme yapabilir hafifletirse kireçlenme olabilir 
(402 puan) tarafından
Canım Akdeniz hastalığı için söyleyeyim dikkate alırız çok sağol
0 oy
(395 puan) tarafından
Akdeniz ateşi hastalığıymış adı bir araştır derim inşallah çare olur
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Şu mübarek gecede eşin şifa bulur ins 
0 oy
tarafından
Rabbım şıfa versın inşallah 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Uff Rabbim sifa buyursun insaallaah canm benm kayinpederde bir haftadr bacaklari cok fenaydi uzun zamndr varmis ama bir haftadr siddetlendi bacaklarinn arka tarafi baldirlari yani meger gut hastaligi varmiss. Belirtilerine baksaaniz acaba oyle bisey olabilir mi
(402 puan) tarafından
Gut hastalığı öyle mi ben bi bakayım canım çok sağol
(4,152 puan) tarafından
Aynn canm.gut bak.bakalm Rabbim dert verip dermanini aramatsin dermanni da versin ins.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım. Ufak tefek dünyalık şeyler için birbirini yiyenlere ibret olsun. 
0 oy
tarafından
Eşimde öyleydi bel fıtıgı değil demi cnm nerede otryosnz siz bizim burda masör var eşim bir kere gitti gayet iyi oluyor 
0 oy
(1 puan) tarafından
Alternatif tıpçı çok başarılı hekimler var. Bir araştırın isterseniz. En iyi doktorların bile ilaçla tedavi edemediği hastaları bitkisel yolla yda sadece bir açlık orucuyla tedavi ediyorlar. Şifa Allahtan tabi... Rabbim yardımcı olsun. Ama bence bir düşünün. Aidin Salih hocanın kendi yetiştirdiği hekimler var. İsimlerini hatırlamıyorum ama ufak bir araştırmayla bulursunuz 
(402 puan) tarafından
İnşallah canım şifa Allah'ın elinde herşey vesile sadece
0 oy
tarafından
Kıyamam canım ya bi an kendimi senin yerine koydum allah kimseyi sevdikleri ile sınamasın allah şifa versin inşaallah 
(402 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun sizlerden
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah tez zamanda şifaya kavuştursun Rabbim eşlerimizi bizleri birbirimize bağışlasın sevdiklerimizle
(402 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun sizlerden
0 oy
(122 puan) tarafından
Allah sağlık versin, sen güçlü dur 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah eski sağlığına döner canm benim saglik olmayinca gerçekten hersey boş öncelikle sağlık Rabbim kimseyi sağlıkla sınamasın inşallah 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden
0 oy
tarafından
Kuzum huzursuz bacak sendromu olmasın. Rabb'im sifa versin ya:-(
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden canım
0 oy
(402 puan) tarafından
Hepinizden teker teker Allah razı olsun çok güzel yorumlarınız karşısında duygulandım çok sağolun kizlar 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 232 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,232 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu

382,112 soru

11,440,561 cevap

35,011 kullanıcı

...