0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Resmen koca adam oturup ağlıyor karşımda o kadar acı çekiyor ki 

Bacaklarında ne olduğu bir türlü çıkmıyor 3 uzman baktı her biri kendi alanında gayet başarılı 

Ama eşimin bacaklarında ne sıkıntı var çözemediler teşhis konmadi ama bu süreçte o kadar ilaç kullandı ki acıdan dolayı 

Karaciğerinde değerleri artmış sarılık geçiriyor artık ne olacak sonumuz ben ve 14 aylık kızım napariz onsuz bir saniye bile düşünemiyorum 

Meğer hayat ne kadar boşmuş şimdi anladım 

Daha dün ev araba eşya gibi değersiz materyaller için tartışıyorduk 

Şimdi diyorum ki Evvela Sağlık

Evvela Sağlık ....

Gerisi hep yalan dolan. 

Dualarınız da benim eşim için ufak bir parantez açın lütfen kimin duası kabul olur bilinmez.... :( 

Sevdiklerinizin kıymetini bilin

39 Cevaplar

+5 oy
(7,654 puan) tarafından
Rabbim mübarek cuma hürmetine Eşine de tüm hastalarada şafi adıyla sifa versin sizlere bağışlasın...

Sağlıktan gayrısı yalandır 
-Reklam-
+1 oy
(164 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah nerede derman bekleyen varsa
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Rabbim kısa zamanda şifa versin canım,size bağışlasın inşallah ciddi birşey yoktur, :((

Evet canım hayat okadar boş ki, sevdiklerimizin başına bişey gelince, geçmişte yaşadıklarımız da sorun muydu da kırıyorduk birbirimizi diyoruz ama artık iş işten geçiyor, 
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Canim inşallah iyi olur şifasını versin Rabb'im
+1 oy
(73 puan) tarafından
Kalça kıs mı mı yoksa aşadan mo
(402 puan) tarafından
Aşağısı canım baldır ve diz kapağı
0 oy
tarafından
Icimi yaktın canım Allah şifa versin inşallah hemen sağlığına kavuşur eski hayatınıza geri dönersiniz 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun inşallah teşhis bulunur da tedavi olur Rabbim karşınıza hayırlı yollar çıkarsın 
(402 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(344 puan) tarafından
Allahım şifa versin inş geçmiş olsun cnm
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah sağlık gerçekten çok önemli
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim.tez zamanda safi ismiyle.sifa versin insallah 
(1,319 puan) tarafından
K.bakma canm oğlum sağolsun uykusuzluktan senin yorumun altina yazmsm sonradan farkedip gizledim
(7,098 puan) tarafından
Ne kusuru kiz olurmu oyle sey olsun ben takmam oyle seylere :♡
(1,319 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm dedim smdi demesin gece gece delimi bu benim yoruma yazms diye :)
(7,098 puan) tarafından
Hahhah kiz yok demem :D
(1,319 puan) tarafından
:)) ❤️❤️
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ya şafi hurmetine sifa versin Rabbim 

Allah sifa versin insallah derdine derman blunur 
(402 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden canım
0 oy
(863 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ayakları kızarıp şişiyormu acaba benim babamda vardı hala sebebi bulunamıyor şimdi onda geçti bu seferde kardeşimde var ama onunki de teşhis konulamadı inşallah iyi olur eşin
(402 puan) tarafından
Zaten genetikmis canım ama nedir hiçbir doktor çözemiyor kireçlenme dediler yalan çıktı
Romatizma dediler yine yalan çıktı artık neyse şaştım kaldım :(
(863 puan) tarafından
Evet bizdede aynı durum Rabbim bir yol göstersin
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur . 
(402 puan) tarafından
(1,319 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
(760 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok iyi anlıyorum benim de eşimin kalbinde rahatsızlık vardı nefesi gidiyordu bildigin ah o günler ölüm gibiydi şükür Allaha tedavi de oldu iyileşti Allah senin de eşine şifa versin canm çok zor
(402 puan) tarafından
Evimin direği solup gitse kim dönüp bize günahını verir diye düşünüyorum artık Allah'ım cümlemizin eşlerini bağışlasın inşallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canm kayinbabamin oyleydi koyun yunune gaz yagi dokup bacaklarina surun bir bilemedin iki gunde agri sizi kalmiyor deneyin istersen kayinbabam da agridan agliyordu kac doktora gittiyse nafile cortizon bile yaptilar ama 1 ays onra yine agrimaya basliyordu bu yaptigi sifa oldu cook yasli bir amaca kendi koyunde dr gibi gorurlermis onu onun tavsiyesiymis adam 90 yasinda öldu oleli 20 sene olmus hala daha onun yaptiklariyla sifa bulan var 
(402 puan) tarafından
Gaz yağı nerden bulabilirim
(1,250 puan) tarafından
Benzincilerde yada hirdavatcilarda olur diye biliyirum canm balkonda surun kokusu cok agir boyle 10 15 dk kadar ovacak sekilde surmustu esim babasina her bacaga
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm Rabbim şifa versin evladına ve sana bağışlasın inşallah bir dermanı bulunur;((
(402 puan) tarafından
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. İnşallah tez vakitte iyileşir. 
(402 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim tez zamanda şifasını verir yavrunun yüzüne baksın rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine rabbim şifasını versin inşallah rabbim yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından
Benim bacagim da damar tıkanıklığı olduğunda ben öyle oldum eger şişme morarma varsa kalp damar cerrahi na görünsün canım 
(402 puan) tarafından
Yok canım sadece baldirlari kramp geçiriyor diz kapağı ağrıyor çok farklı anlatılmaz Rabbim düşmanma vermesin bu derdi
tarafından
Bacak sendromu dur belki özelde iyi bir doktora görünsün Allah korusun ciddi bişey de ola bilir Allah acil şifalar versin
0 oy
(113 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah canım tez zamanda sağlığına kavuşmayi nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 231 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,227 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,292 cevap

34,884 kullanıcı

...