0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Ücretli öğretmenlik yapip doğum parasi alan var mi? Su an 8.haftadayim, 32.hafta agustosa denk geliyor yani okullar kapanmis oluyor yararlanma imkanim nasil olur acaba fikri olan var mi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ben almadım Eymen Bir buçuk yaşına girdi onda n şimdi kesin vermezler  verirler canım öğretmensin diye ayrımcılık yapmazlar bence çünkü zorlanıyor insan bence verirler canım sana
(11 puan) tarafından
O tarihte okul kapanmis oluyor ve calismiyor gozukecegim icin olmaz diye dusunuyorum ama
tarafından
Aaaaa niyeki kız daha iyi ya çalışmıyor görünce n bı gelirin Yok asil o zaman vermeleri gerekmiyormu da sen çalışınca verseler ne önemi kalır ki asıl zor zamaninda sana vermeleri lazim
(11 puan) tarafından
Duruma bakip o sekilde vermiyorlar..ben sadece su an ucretli ogretmenlik yaptigim icjn bu hakka sahip olup olamayacgimi merak etmistim
-Reklam-
0 oy
(552 puan) tarafından
Sigortalı çalışan annelere daha fazla veriliyor ben 7000 TL aldım sigortadan dolayı
(11 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim
0 oy
(4,672 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla ssk ya bağlı olmadığın için alamazsın. Ama en net bilgiyi okul idaresi veya meb de alırsın canım. Onlar daha iyi bilir.
(11 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Alabileceğini sanmıyorum cnm cbku yazin senin sozlesmen gecerli degil diye biliyorum yani hazirana kadae sozlesmen var..ucretli ogretmen kadar iki kurusa calisip sonra da diğer öğretmenlerin haklarindan yararlanamayan bi topluluk yok cbku..haksizlik o biçim 
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Doğum parasını herkes alabiliyor. Sizin dediğiniz belli bir süre sigorta ile çalışmış kişilere verilen süt parası sanırım. Onu okul idarecinize sorun o bilgi verir bence.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eliffffff16161 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.